Jump to content
Dogomania

Agnes

Members
  • Posts

    8645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Agnes

  1. Bardziej mi chodzilo, ze blizej Ciebie niz mnie ;)
  2. Bez adrenalinki nie ma jazdy konnej:evil_lol: Onomato-Peja jak to czytalam to przypominalam sobie swoje tereny z mniejszym lub wiekszym wariactwem, mniejsza i wieksza kontrola:eviltong: Od lat w terenie nie bylam, z roznych powodow. Bylam nawet w terenie w Twoich okolicach:diabloti: No prawie:eviltong: Stajnia z 30 km za Gdanskiem , pieeeekne lasy:loveu:
  3. [quote name='monika15']Taśma nie ukrywam, że śmierdzi ([B]a po deszczu to aż boję się jej rozwinąć[/B]), ale czasem się ruszę i ją "wypiorę" ;) Niestety jest ciężka:roll: Ogólnie rzecz biorąc, dla silnego psa jest ok;)[/QUOTE] ale to wlasnie po deszczu tasme nalezy rozwinac i zostawic az wyschnie:roll:
  4. A jaka ta Twoja Aza jest do innych suk? Moze zgadamy sie na jakis spacerek hm? Skoro i tak jestesmy sasiadkami to tak az nie wypada ;)
  5. Nie ma szans:evil_lol: bo juz nie wyjde:eviltong:
  6. My mamy kaluze nawet calkiem spora ;) Tylko ze obok stoi znak zakazu jak wol, a po poludniu kupa ludu sie tam kreci, zaraz mnie pogonia.
  7. Alicja dziekujemy ;) Monika, moze i masz racje? Aza to sie wlecze potwornie, troche pobiega za pilka i pada z wywalonym jezykiem, nie ma sily i ochoty na jakis szalenstwa
  8. Na glupote nie ma rady niestety...
  9. To Wam ma pasowac (przede wszystkim psu) i tyle ;) A innymi nie ma co sie przejmowac, z czasem zauwazysz plusy takiej reakcji - ja wole jak "uciekaja" na widok suki w kagancu badz zabieraja psy na smycz niz leca z lapami etc
  10. Moze mnie ktos znajdzie przy okazji:evil_lol: No z tymi zdjeciami to Ci powiem klopot jest:eviltong: Bo do wczoraj nie bylam w stanie, jutro juz moze zabiore mojego kloca, chociaz Aza jest okropna od jakiegos czasu i musze ja bardzo pilnowac:shake:
  11. szpoko szpoko:evil_lol: Aza chodzi na spacerki jak zawsze, ja zdycham po drodze, ale pileczke rzucam:diabloti:
  12. Filmik krecony Nikonem? Bardzo ladna jakosc :) Ja na majowke tez wyjezdzam, wiec weekend po majowce jak najbardziej mi pasuje :) Odezwe sie do Ciebie tylko gdzie Cie lapac...? mailowo czy tu na dogo?
  13. WESOŁYCH ŚWIĄT! wszystkim odwiedzajacym galerie.... Jestem chora, dlatego nie w glowie mi robienie kartek, wysylanie etc:shake:
  14. Wody zazdroszcze:loveu::loveu: teraz my mamy problem z woda:roll: Monika jakbys chciala sie umowic na PM na wodne szalenstwa tam:cool3: dawaj znac:cool3: W jakis weekendzik np.
  15. Tasma sie wolniej zwija - duzo wolniej. Totalnie nie nadaje sie na deszcz, mokra tasma niszczy mechanizm wewnatrz smyczy. Ja mam teraz linke mimo ze mniej widoczna i - to jedyny jej minus ;)
  16. [quote name='konwalia62']Skoro aż tyle razy, to może jednak Twoje panowanie nad psem tez nie jest takie super, choc innych krytykujesz (przepraszam za złośliwy ton). Bo zwykle jedna flexi wystarcza na dobrych parę lat...[/QUOTE] a skad wiesz jaka jest przyczyna zmiany?? czasami warto sie jednak powstrzymac od zlosliwych komentarzy ;)
  17. Moze czas i pora oduczyc psa gryzenia smyczy? Przeciez to bez sensu taki interes...
  18. taaaa ja tez zlotego bym chciala :) i rogzette...kiedys ;) ;)
  19. proszz ;) [IMG]http://www.dierenspeciaalzaakmoerwijk.nl/welkom/components/com_virtuemart/shop_image/product/Rogz_Alpinist_Ha_4cf25e448e71e.png[/IMG]
  20. To nie moglam byc ja ;) Chyba, ze w weekendy, czaaasami moja mama spaceruje z suka, ale to od swieta ;) My teraz to tak od 18, a zrobilo sie juz bardzo cieplo wiec przekladam na 19-20.
  21. I dlatego nie powinnam pytac:evil_lol:
  22. Producent fiprexu podaje, ze kapac mozna po 48h wiec 1,5 dnia mysle ze spokojnie wystarczy ;)
  23. ooo a ten rogz to skad??
  24. dzis na polach bylysmy 17.20-17.50 jakos ;) tuptalysmy przez pole i potem wzdluz lasku od strony osiedla :)
  25. Ja bento kupuje w kar-ma bo lubie ten sklep i przy okazji biore smaczki. Dowoz mam zawsze na telefon umawiany wczesniej, z pracy wracam pozno wiec to mi pasuje. Natomiast w karmydodomu maja albo inny rodzaj BK albo stare zdjecie, mi zalezalo na nowej wersji ;)
×
×
  • Create New...