[quote name='Maupa4']Ja dzisiaj wolno - bardzo wolno myślę ...
Więc proszę mnie tu nie pokazywać publicznie ...
odpowiadałam mar.gajko - a Wy skąd się wzięłyście ?? :mad:
A co do nóg - ja też mam jeszcze tajne niepublikowane nogi - w ilościach hurtowych :diabloti:
A w ogóle to jestem w pracy ...[/quote]
Ale my tu cały czas som:diabloti:, tylko posty przestawia i nas nie zauważasz
[quote name='mar.gajko']Nie rób tego.
Bo wpadniemy wszyscy w kompleksy.
I po co to nam????[/quote]
Ja mam takie nogi, że z przyjemnością sobie popatrzę na zgrabne. Dawaj nogi Maupy:cool3:
Ja też będę kciukować. Jeszcze maleńtasowi takie świństwo się przyplątało.
Maleńtas, bo Monar nawet jak jest duży, to ja go ciągle widzę w tych czerwonych szeleczkach:loveu: i no nie wiem, no Maleńtas i już:lol:
Ja już sobie poczytałam troszkę o tej mocznicy i najbardziej mnie przeraziło, że to świństwo przez długi czas, na pewnym etapie, może nie dawać zauważalnych objawów:shake::shake:. Dopiero w badaniach wychodzi
Debileczek, po prostu robi za kołderkę dla Mamoniowej:evil_lol:, która jak widać, nie ma nic przeciwko:lol:, no a eksploracja różnych rzeczy, no cóż:diabloti:. Ciekawość, panie dzieju. Młoda, to ciekawa:diabloti:
[quote name='niedzwiadek:)']
Ta galeria to zawsze bylo cos. Wchodzilam tu bo wiedzialam, ze chociazby sie walilo i palilo tu bedzie swiety spokoj, ale nie![/quote]
I tak będzie dalej, mam nadzieję. To jeden z kilku wyjątkowych dla mnie na Dogo wątków. Wątków przez bardzo duże W.
Maupo:calus:. Wiedziałam, że będziesz ryczeć i wcale Ci się nie dziwię. A Daktyl w miarę szybko się tam zaaklimatyzował? Może jak przyślą zdjęcia i będzie na nich to roześmiane pycho, to Ci będzie lżej. I wiesz mar.gajko z Luizą będą czuwać:multi: