Jump to content
Dogomania

Bila

Members
  • Posts

    11006
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bila

  1. Itske, ile ty masz piesów aktualnie? Ależ piękne to Twoje holenderskie cudo:loveu::loveu::loveu:, to Fraszkowe zresztą też
  2. Super foty:loveu::loveu::loveu::loveu:. A Żwirek z Muchomorkiem zakutani w kołderkę i patrzą, kto to będzie z nimi spał:evil_lol:
  3. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Glutek Doniczka
  4. Żwirki i Muchomorki też lubią ciastka:loveu: [URL]http://images23.fotosik.pl/200/1c9ef782850245cc.jpg[/URL] A Motyl jaki grzeczny [url]http://images34.fotosik.pl/228/94e5ccab6cc50cbe.jpg[/url]
  5. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Rewelka doniczkowa. A ktoś oprócz Glutka gra jeszcze w doniczkę?
  6. No przeca ja też nie sklerotyczka. Ja tez pamiętam. Taki goguś z suszarą do włosów ten Vidal:cool3:
  7. Ale jak pięknie i z pasją eksplorują te robale
  8. [quote name='Vectra']Wyro to ja mam nowe , pancerne ... ino materaca pancernego szukam :evil_lol:[/quote] Bo jakiegoś żelaziaka musisz kupić, piernaty nie dla Was:evil_lol::evil_lol:
  9. A jednak:diabloti:. Ta się tam urządziła:evil_lol:
  10. No właśnie nie:evil_lol:. Kurczaki, posty wariują. Znaczy nie Bajka, chciałam powiedzieć
  11. Bartuś literat? Teraz po kolei będę wymieniać:evil_lol:
  12. No chyba nie Bajka?? A długo te konsultacje z Dżoką potrwają:placz::placz::placz:
  13. Matko jedyna, a kto go zdetronizował???:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  14. [quote name='Vectra']No , bo w łazience mam tylko solidne drzwi :shake: miałam takie ładne , między kuchnią i pokojem , miałam dwie pary MIAŁAM .... teraz nawwet nie zamykam , bo wyjebały taką wielką dziurę :angryy: [/quote] Bo, kurczaki, może one mają klaustrofobię i muszą mieć otwarte przestrzenie, nawet intymne kiblowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='Vectra']Potem opowiem , na razie jeszcze się we mnie płyn gotuje na samą myśl ..... dobra w skrucie , reszte pozostawiam Waszej wyobraźni 1.Ma suke asta ze słomczyna 2.Suka niedawno miała babeszje 3.suka jest w ciąży !!!! wet mu powiedział , że płód będzie uszkodzony .. ale to co przecież kasa mu śmignie 4.Szuka psa do suki 5.Chciał bym mu załatwiła 6.Błękitnego , rasowego ZA DARMO 7.By miał reproduktora ot tyle[/quote] Tylko w ryja lać takiego:angryy:
  16. I muszę przyznać mar.gajko rację, choć to dobrze o mnie nie świadczy, jak wspomnę Jej biel mieszkaniową :oops::oops::oops:. No normalnie u mnie dziś smród, głód i ubóstwo, a ja patrzę i patrzę:evil_lol::evil_lol::evil_lol: na foty w Małpim wątku. Dawaj jeszcze:diabloti:
  17. Na te foty to tak można patrzeć i patrzeć i patrzeć, a ja powinnam pracować, pracować, pracować, a ja patrzę i patrzę i patrzę:loveu::lol::lol::lol: i ciągle mi mało, mało, mało:diabloti:
  18. Co ma Moniś w paszczęce:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, hm w subtelnych usteczkach, chciałam napisać
  19. [quote name='mar.gajko']Nie wiem czy dobrze:p Mi chodziło o to, że jak się by ogłosiło maluchy, to chętnych będzie multum; tylko efekt może być taki, jak np. z Szekspirochem, zrywanie się ze szczekaniem ze snu, warczeniem, chwytanie zebami, etc. Bo pewnei komuś się to wydawało śmiesze, że pies głuchy i nie słyszy jak się podchodzi i go stuka; jak śpi czy siedzi. Jak podskakuje i się denerwuje. Śmieszne:shake:[/quote] Tia, tylko odpowiedzialne ręce i głowy dla braci
  20. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Co za Czesi kochani
  21. A które szelki to Żwirek, a które Muchomorek?
×
×
  • Create New...