Bila
Members-
Posts
11006 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bila
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Biały spacer:cool3: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
No bo jak tu takiego Motyla nie kochać:lol::lol::lol:. Świruska, ale monotonia życia Wam nie grozi:evil_lol: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że wyrośnie, będzie miała odpały, ale za jakieś dwa lata będzie lepiej:razz:. Ona tylko lżejsza niż mój 38-kilogramowy czubek. Zniszczenia też były adekwatne do wielkości:mad:. A teraz sypia dużo, i ja tez dzięki temu. Może to i wariatka, ale taka urocza:loveu: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
A to taki ładny duet, wyłaczając kroplówkę oczywiście:cool3: [url]http://images32.fotosik.pl/259/a21ba68ca89576a5.jpg[/url] -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Monarek:B-fly::new-bday::BIG::tort:, spóźnione myzianko urodzinowe:loveu: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Widzisz, uprzedziłaś moje pytanie, bo zastanawiałam się skąd mały głuchy ma takie pomysły:lol:. Jednego byłam pewna, nie Ciebie naśladował. Od początku byłaś poza podejrzeniami;):evil_lol: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Ale głucholce urosły. Ja wiem, że to niezbyt oryginalne stwierdzenie, ale chłopaki jak te lale -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Agility mnie rozwaliło:crazyeye::crazyeye::crazyeye::lol:. To naprawdę przy takich aparatach trudno mieć czas -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Ale skąd Ty tego siana nabrałaś:niewiem:. Przeca Filo z Wami nie mieszka? Ale jazdę masz z nimi nieziemską.ale kurczaki, oni do blatów dosięgają? I jak będziesz miałą chwilkę, to napisz, jak Monarek i Mona, plizzzzz -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi:Nareszcie się odezwała:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:. I od razu tak z grubej rury, tercet egzotyczny tak Ci kuchnię załatwił?:razz: Maluchy nudziły się, rozumiem -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
:mad::mad::mad::mad::mad:No czy ta Maupa napisze wreszcie cuś i da jakieś foty. Ja stęskniona za bulwami, a tu nic:angryy: -
[quote name='taks'] Na zakończenie pozwolę sobie na na prawdę z życzliwości płynąca radę : unikajmy i w myśleniu i już tym bardziej w dyskusji postawy "wszystkowiedzących" bo to po pierwsze nie jest prawdą a po drugie świadczy niezbicie o bardzo malutkiej mądrości i wiedzy (dla dociekliwych zagadka - kto powiedział "wiem że nic nie wiem"?);)[/quote] Sokrates:razz:.
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Bila replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Mnie to takich kanapeczek nikt nie robi:crazyeye::crazyeye::placz::placz: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Bila replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Jeszcze fotkę zrób:cool3: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Bila replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Bo mnie na to stac... a pan to się zastanów kogo żona tuczy jak pan żeś taki chudy...[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobre -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Bila replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
No, u mnie refleksa niet:mad::evil_lol:. Ja ewentualnie się obrażam, co chyba nie jest jakimś dobrym wyjściem z sytuacji. Na osiedlu mam takiego dziadziusia erotomana gawędziarza, który nieustająco zaczepia wszystkie kobity młodsze od jego żony, symulując psiarskie zainteresowanie jako wspólną płaszczyznę porozumienia. Mnie kiedyś tez przyatakował, ale szybciutko zorientowałam się, co to za typ. dziadziuś mści się na mnie do dziś, bo wie, że do szału doprowadzają mnie wszelkie uwagi na tema tuszy Bilba. Ale raz zgrzał mnie tak, że od tego czasu po prostu po chamsku traktuję go jak powietrze, i udaję, że nie istnieje. To od czasu, gdy mój pies miał wypadek, przez pół roku ledwo chodził i nie było siły, żeby nie przytył. A cholerny dziadziuś, choć widział, że Bilbo był cały poszyty, szedł któregoś dnia za mną po ulicy i darł się : "Czemu pani tego psa tak zapasła??". Wiele nie brakowało, a dziadziuś musiałby się udać po nową szczękę. Jak przyszłam do domu, to wpadł mi do głowy tekścik równie akustycznie wygłoszony, o jego zainteresowaniach dotyczących pan z pieskami. Ale za późno:mad:. Teraz jestem na niego obrażona i nawet na "dzień dobry" nie odpowiadam -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Bila replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Dziś rano usłyszałam - znowu jakaś kaleka !! to już nie ma NORMALNYCH psów... rzekłam dzentemenowi - znowu obczszczmur pijaczyna, czy te wasze dzieci nie mogą mieć NORMALNEGO ojca... Aż sie spluł dziad... [/quote] Ach cudowna riposta:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ja to mam taki ciężki łeb, ze coś tak genialnego nie przyszłoby mi do głowy:diabloti: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
Bila replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
To se babcia jak królowa tu poczyna:lol: -
[quote name='tomcug']No też mam mieszane uczucia. :shake: Właśnie licytuję na bazarku u Osoby o ogromnym sercu, która przygarnia niechciane, niekochane i schorowane staruszki. I dla tej dziewczyny też nie będzie można wystawiać bazarków, bo Ona daje tym zwierzakom domki stałe. A przecież wszyscy wiemy, że schorowany staruszek wymaga specjalnego żywienia, o kosztach leczenie nie wspomnę. Allegro? Wiemy, jakie prowizje są pobierane od wystawienia, sprzerdaży. I jest to po prostu nie fair, bo uważam, że dogo jest po to, by pomagać wszystkim zwierzakom znajdującym się w potrzebie. I nie wiadomo, kiedy to będzie mój, czy Twój pies. Życie pisze różne scenariusze. A przekręty? Były, są i będą. Jak ktoś ma żyłkę do złodziejstwa to zawsze znajdzie sposób, by swoje umiejętności wykorzystać i już. Amen.[/quote] Nawet dwa ameny. Dokładnie myślę tak samo.
-
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
Lavinio, dzięki, że nam tu coś skrobnęłaś:loveu::loveu:. To spokojnie poczekamy:lol: -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
No właśnie, ja już się od paru dni denerwuję, że coś się stało:shake:. Maupo, napisz choć słówko:sadCyber: -
starsza niewidoma SUCZKA ma DOM u Eli w Krakowie!
Bila replied to missieek's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu:Elunia, ale się cieszę -
Czterołapy Maupy4 - 1 kwietnia 2023 Chilli zgasiła światło ... nie ma nas
Bila replied to Maupa4's topic in Już w nowym domu
No ja własnie tak siedzę i oczekuję na relację, a tu nic, kurczaki:mad: