Jump to content
Dogomania

Bila

Members
  • Posts

    11006
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bila

  1. No bo jak tu takiego Motyla nie kochać:lol::lol::lol:. Świruska, ale monotonia życia Wam nie grozi:evil_lol:
  2. Pewnie, że wyrośnie, będzie miała odpały, ale za jakieś dwa lata będzie lepiej:razz:. Ona tylko lżejsza niż mój 38-kilogramowy czubek. Zniszczenia też były adekwatne do wielkości:mad:. A teraz sypia dużo, i ja tez dzięki temu. Może to i wariatka, ale taka urocza:loveu:
  3. A to taki ładny duet, wyłaczając kroplówkę oczywiście:cool3: [url]http://images32.fotosik.pl/259/a21ba68ca89576a5.jpg[/url]
  4. Monarek:B-fly::new-bday::BIG::tort:, spóźnione myzianko urodzinowe:loveu:
  5. Widzisz, uprzedziłaś moje pytanie, bo zastanawiałam się skąd mały głuchy ma takie pomysły:lol:. Jednego byłam pewna, nie Ciebie naśladował. Od początku byłaś poza podejrzeniami;):evil_lol:
  6. Ale głucholce urosły. Ja wiem, że to niezbyt oryginalne stwierdzenie, ale chłopaki jak te lale
  7. Agility mnie rozwaliło:crazyeye::crazyeye::crazyeye::lol:. To naprawdę przy takich aparatach trudno mieć czas
  8. Ale skąd Ty tego siana nabrałaś:niewiem:. Przeca Filo z Wami nie mieszka? Ale jazdę masz z nimi nieziemską.ale kurczaki, oni do blatów dosięgają? I jak będziesz miałą chwilkę, to napisz, jak Monarek i Mona, plizzzzz
  9. :multi::multi::multi:Nareszcie się odezwała:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:. I od razu tak z grubej rury, tercet egzotyczny tak Ci kuchnię załatwił?:razz: Maluchy nudziły się, rozumiem
  10. :mad::mad::mad::mad::mad:No czy ta Maupa napisze wreszcie cuś i da jakieś foty. Ja stęskniona za bulwami, a tu nic:angryy:
  11. [quote name='taks'] Na zakończenie pozwolę sobie na na prawdę z życzliwości płynąca radę : unikajmy i w myśleniu i już tym bardziej w dyskusji postawy "wszystkowiedzących" bo to po pierwsze nie jest prawdą a po drugie świadczy niezbicie o bardzo malutkiej mądrości i wiedzy (dla dociekliwych zagadka - kto powiedział "wiem że nic nie wiem"?);)[/quote] Sokrates:razz:.
  12. Mnie to takich kanapeczek nikt nie robi:crazyeye::crazyeye::placz::placz:
  13. [quote name='wisela1']Bo mnie na to stac... a pan to się zastanów kogo żona tuczy jak pan żeś taki chudy...[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dobre
  14. No, u mnie refleksa niet:mad::evil_lol:. Ja ewentualnie się obrażam, co chyba nie jest jakimś dobrym wyjściem z sytuacji. Na osiedlu mam takiego dziadziusia erotomana gawędziarza, który nieustająco zaczepia wszystkie kobity młodsze od jego żony, symulując psiarskie zainteresowanie jako wspólną płaszczyznę porozumienia. Mnie kiedyś tez przyatakował, ale szybciutko zorientowałam się, co to za typ. dziadziuś mści się na mnie do dziś, bo wie, że do szału doprowadzają mnie wszelkie uwagi na tema tuszy Bilba. Ale raz zgrzał mnie tak, że od tego czasu po prostu po chamsku traktuję go jak powietrze, i udaję, że nie istnieje. To od czasu, gdy mój pies miał wypadek, przez pół roku ledwo chodził i nie było siły, żeby nie przytył. A cholerny dziadziuś, choć widział, że Bilbo był cały poszyty, szedł któregoś dnia za mną po ulicy i darł się : "Czemu pani tego psa tak zapasła??". Wiele nie brakowało, a dziadziuś musiałby się udać po nową szczękę. Jak przyszłam do domu, to wpadł mi do głowy tekścik równie akustycznie wygłoszony, o jego zainteresowaniach dotyczących pan z pieskami. Ale za późno:mad:. Teraz jestem na niego obrażona i nawet na "dzień dobry" nie odpowiadam
  15. [quote name='wisela1']Dziś rano usłyszałam - znowu jakaś kaleka !! to już nie ma NORMALNYCH psów... rzekłam dzentemenowi - znowu obczszczmur pijaczyna, czy te wasze dzieci nie mogą mieć NORMALNEGO ojca... Aż sie spluł dziad... [/quote] Ach cudowna riposta:loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Ja to mam taki ciężki łeb, ze coś tak genialnego nie przyszłoby mi do głowy:diabloti:
  16. To se babcia jak królowa tu poczyna:lol:
  17. [quote name='tomcug']No też mam mieszane uczucia. :shake: Właśnie licytuję na bazarku u Osoby o ogromnym sercu, która przygarnia niechciane, niekochane i schorowane staruszki. I dla tej dziewczyny też nie będzie można wystawiać bazarków, bo Ona daje tym zwierzakom domki stałe. A przecież wszyscy wiemy, że schorowany staruszek wymaga specjalnego żywienia, o kosztach leczenie nie wspomnę. Allegro? Wiemy, jakie prowizje są pobierane od wystawienia, sprzerdaży. I jest to po prostu nie fair, bo uważam, że dogo jest po to, by pomagać wszystkim zwierzakom znajdującym się w potrzebie. I nie wiadomo, kiedy to będzie mój, czy Twój pies. Życie pisze różne scenariusze. A przekręty? Były, są i będą. Jak ktoś ma żyłkę do złodziejstwa to zawsze znajdzie sposób, by swoje umiejętności wykorzystać i już. Amen.[/quote] Nawet dwa ameny. Dokładnie myślę tak samo.
  18. Normalnie szczyt wszystkiego:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. O normalnie Brajl zasraniec. Dobrze, że Bartuś czuwasz, ale żeby bohatera... miotłą :angryy::angryy::angryy::angryy::evil_lol:
  20. Lavinio, dzięki, że nam tu coś skrobnęłaś:loveu::loveu:. To spokojnie poczekamy:lol:
  21. No właśnie, ja już się od paru dni denerwuję, że coś się stało:shake:. Maupo, napisz choć słówko:sadCyber:
  22. :loveu::loveu::loveu:Elunia, ale się cieszę
  23. No ja własnie tak siedzę i oczekuję na relację, a tu nic, kurczaki:mad:
×
×
  • Create New...