Jump to content
Dogomania

Bila

Members
  • Posts

    11006
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bila

  1. [quote name='Menrzuś']A nic nie mów :mdleje:.....i jak on ma urosnąć, jak wszystko wydala? :placz:[/quote] :lol::lol::lol:Spoko, urośnie. Aktywny jest, to wali takie tam różne:evil_lol:
  2. Będzie na pewno, ale myślę, że znajdą się zakręceni, którzy finansowo będą mogli temu podołać. Maupa wyadaptowywała już takie psy, które tymczasowały u nie b. długo i się udawało, więc myślę, że teraz też będzie podobnie. Ja sama mam psa, który zdrowotnie jest b. nie teges i wiem, jakie pieniądze pochłania leczenie (tfu, tfu na psa urok, żeby maluchy nie musiały poza tym, co niezbędne korzystać z pomocy weterynaryjnej). Gdyby nawet stać mnie było na utrzymanie drugiego psa (zakładając, że nic więcej poza żarciem i standardem u weta), to ja niestety muszę się liczyć, że co jakiś czas mój Bilbo kosztuje mnie dużo więcej niż ten standard i wtedy miałabym już duży problem. Dlatego dla mnie drugi pies, jakiejkolwiek rasy, pozostaje w sferze marzeń. Po prostu nie dałabym rady finansowo, bo uczuciowo to spokojnie;), ale my swoje, a życie swoje. Oby wszystkie maluchy miały takie domy, jak Gacek u Menrzusia i będzie OK i tego wszyscy sobie życzmy
  3. Cześć, czytam, że sprzatasz i sprzątasz:evil_lol:
  4. [quote name='netti1']wiem,że same dobre chęci to za mało,ale jakoś przykro mi się zrobiło czytając taki suchy urzędowy tekst.[/quote] Netti, suchy, urzędowy, dla mnie jest informacyjny. Nie wiem, czy napisałabym inny w obliczu takich kłopotów i tylu zajęć, które dziewczyny mają. Lepiej chyba że Lavinia napisała wprost i szczerze, jakie są warunki, czego wymaga, jak sprawa wygląda, czym się kierują.
  5. Tu kwestia pieniedzy jest też o tyle istotna, że po wykupie buldożków, są długi, które trzeba oddać. I to tez trzeba mieć na uwadze i tak naprawde, to nie wiadomo, ile w efekcie dziewczyny dołożą ze swojej kieszeni, bo że dołążą, to więcej niż pewne. Zresztą, jak widać, to do tej pory Maupa z Lavinią, nawet bazarków na psy przez siebie ratowane nie wystawiały. Maupa jak brała kolejne psy na tymczasy, brała je pod swoją opiekę również finansową. Tu sytuacja jest szczególna, bo i kwota gigantyczna. Ja też bym chciała drugiego psa, chciałabym bf, i nie miałby u mnie źle, ale zdaję sobie sprawę, że nie stać mnie na to finansowo, więc się po prostu muszę wstrzymać. To teżz kwestia odpowiedzialności, wezmę i co nie będę mieć na jedzenie dla psiaka ( a nuż konieczna będzie specjalistyczna karma, która tania nie jest), na weta, jakby nie daj Bóg coś się stało (poza standardem) i co?
  6. [quote name='netti1']większośc,,pozytywnie zakręconych,,nie ma tyle pieniędzy,gdyż tracą je na pomoc innym zwierzakom w potrzebie.ważne jest to czy psiak będzie kochany,a nie czy będzie wpłata,nie ważna jest też wielkośc mieszkania itp.Ja oddałam Pynię ludziom,którzy marzyli o buldożku,a po prostu nie stac ich za zakup.Radzą sobie dobrze,z leczeniem też,bo Pynia to starsza suczka.Pynia jest w tym domu szczęśliwa a chyba o to chodzi?[/quote] Wiesz , jak poczytasz parę innych wątków dotyczących bf, to się przekonasz, że niestety nie zawsze wystarczają dobre chęci (i nie o wielkość mieszkania tu chodzi). Maja Maupy jest tego dobitnym przykładem, Gizmo również
  7. Argon jest wspaniały:loveu::loveu::loveu:. Co za cudo pies
  8. Nie gg, tylko zdjęcia prosiem:mad:
  9. [quote name='Menrzuś']No to zabieram się za wklejanie[/quote] Tymi dłońmi, co takiego zamieszania narobiły:evil_lol:
  10. [quote name='Maupa4']Moje domki proszę o chwilę cierpliwości ... Dopiero wróciłam do domu a biegałam po wetach, wydawałam na DT Pumę i Figę ... muszę jeszcze teraz obrobic i nakarmic swoich ... no i sprzątnąc bo podczas mojej nieobecności przestało istniec gąbkowe poslanie ... maluchy nakarmic i za jakąś godzinę wymasowac im brzuchy ... Monar - kroplówka ... nie mówię o koo i sioo na podłodze ... szaleństwo Dzisiaj ... normalnie umarłam ;) Maluchy mogą od jutra wędrowac do swoich domów ... :lol: dr Monika dała zgodę ... Zaliczyliśmy dzisiaj trzeci zastrzyk ... wiemy co i kiedy mamy robic ...[/quote] To u się pewnie nie zdążysz nic szrajbnąć?
  11. Super ten mały, a Argon superniania:lol::lol:. Zobaczysz, Sylwa też się przełamie, już jest lepiej, dobra metoda z porcjowaniem myziaków i takich tam dla Gacka, chociaż to trudne. Foty, foty, więcej, więcej:cool3:
  12. Viris jeszcze ten bazarek na szczeniory [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=114486[/url]
  13. [quote name='Maupa4']No to właściwie tylko ja sobie nic nie zostawiłam z tego "transportu" ... :placz:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Maupa, przecież na niedobulwienie nie możesz narzekać:cool3:
  14. [quote name='Menrzuś']Chyba dzisiaj jednak rozdzielimy te łóżka - jak młody ma sikać, to niech sika na właścicielkę :evil_lol: Dorosłe idą do mnie.....będą nowe siniaki, ale jakoś to przeżyję :p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: To dobranoc.
  15. [quote name='Menrzuś']I gdzie teraz maluch dzisiaj będzie spał? Oto jest pytanie :hmmmm:[/quote] To pytanie jest źle postawione. Prawidłowe brzmi: Czy zmieścicie się wszyscy w jednym łóżku?:evil_lol:
  16. [quote name='lavinia']wiesz, musiałam ją oddać do DT na 2 dni, żeby się zorientować, że już jej nie oddam :evil_lol:[/quote] Ty jesteś gigantka, Lavinio:lol::lol::lol:
  17. [quote name='Viris']No ja teraz najchętniej bym swoją Klarę przemianowała na Charchotę... Jak idziemy "w miasto" to kilometr wcześniej mamusie dzieci zabierają....;][/quote] No bo jak taką agresorkę masz:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. No mniodzio, po prostu i co szukasz DS, czy nie szukasz?:razz:
  19. [quote name='Viris'] Sami sobie wcisnęli :P[/quote] Znaczy Mężuś sam podróbkę sobie wybrał:evil_lol:, no to trudno nie będzie tercetu egzotycznego (Menrzuś, Sylwa, mały). Uszy żony Menrzusia, przynajmniej na razie, uratowane:multi::multi::multi:
  20. [quote name='Viris']Menrzuś - poczekaj aż się rozkręci ;];];] Bila - to nie lavinia wcisnęła ;p[/quote] Nie?:lol::lol: A kto?:cool3::cool3:
  21. [quote name='Menrzuś']A mój nie chrapie :shake:.....jakiś wybrakowany? :evil_lol:[/quote] Lavinia normalnie podróbkę Ci wcisnęła:mad::lol::lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...