Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. Czy możecie mi polecić szampony dla psów o białym umaszczeniu? Ja wypróbowałam IV SB i efekt był taki,że to aż zażółciło sierść :( Henry też nie wybiela. Chciałam zapytać jeszcze o skuteczność wybielaczy w sprayu, czy to działa?
  2. Ja również kryłam swoją sunię w Holandii. W mojej rasie cena za krycie = cenie szczenięcia w Holandii. Co do dokumentów to ja miałam tylko polską , wypełnioną przez właściciela psa kartę krycia i ksero rodowodu psa( a już jako dodatek ksero wyniku dysplazji).
  3. A ja chciałabym poprosić jakąś Dobrą Duszkę z katalogami o stawki Białych Owczarków Szwajcarskich ( Berger Blanc Suisse ), bardzo chętnie na prv lub mój e-mail :D
  4. Ja też nie widzę 'Pasterskich niepolskich' :(
  5. jovi

    SOPOT raz jeszcze !

    A czy ja mogę jeszcze raz poprosić , ale o PEŁNE dane suki rasy Biały Owczarek Szwajcarski z kl. otwartej? Odpowiedź może być na PW lub mail.
  6. jovi

    SOPOT raz jeszcze !

    mam WIELKĄ prośbę do posiadaczy sopockiego katalogu: czy ktoś mógłby mi podać stawkę Białych Owczarków Szwajcarskich suki klasa otwarta, dokładnie z nr rodowodów? Proszę!
  7. A wie ktoś może kto będzie oceniał Białe Owczarki Szwajcarskie bo dzwoniłam do Łodzi, ale 'ulotki poszły do drukowania', a pani nie pamięta kto :D
  8. A ma ktoś z Was info o klubowej pasterskich jak np. sędziowie?
  9. A wie ktoś może czy oni czyli oddział kaliningradzki ma jakąś stronkę? bo na moim ringu robili zdjęcia wszystkim zwyciężcom, a na waszych?
  10. jovi

    Lublin - 12.06

    Poczciwe ludziska będące w posiadaniu lubelskiego katalogu, bardzo proszę o podanie mi kompletnych danych psa z nr katalogowym 2 czyli Białego Owczarka Szwajcarskiego!!!Dane właściciela jak są też proszę, please!!!
  11. Ludziska, napiszcie mi coś o Panu Tomaszu Śpiewankiewiczu, jeżdżę na wystawy dopiero 3 sezon i to nazwisko widzę po raz pierwszy :D Skąd jest ten sędzia, stary, młody, w czym się specjalizuje, na co zwraca szczególna uwagę? Z góry 'thanks' za odzew :)
  12. To mi po obsadzie sędziowskiej nie wygląda na duża wystawę bo niektórzy sedziowe oceniać maja całe grupy. I tak beagle ujęte jako cała grupa VI, sędzia-A.Shcherbakova. Ocenia ten sam sędzia też całą grupę VII, IV, część X, czyli to faktycznie mała wystawa, ale wydaje mi się,że łącząc wyjazd z Rygą warto jechać :D
  13. A która grupa ( rasa ) Cię interesuje? Z Vaimely do Rygi jest ok 250km.
  14. Mam info otej wystawie, dzień później czyli 14.08 jest wystawa Międzynarodowa w Rydze. Ceny: 11.04 - 12.06 : puppies, veterans - 17 euro junior - 22 euro intermedia, open, workin,champion - 25 euro 13.06 - 16.07 : puppies, veterans - 20 euro junior 27 euro intermed,...,champion - 30 euro 17.07 - 24.07 : 50euro za każdego Konkurencje:child and dog, Junior Handlers, Senior Handlers, Coctail Pair - 6 euro Zgłoszenia : fax : +372 78 23 231, +372 78 21 400 e-mail : [email][email protected][/email] listownie: Kagu-Eesti Kennelklubi, Kreutzwaldi 40-5,65609 Voru, Estonia
  15. Mam takie bardzo ogólne info: -zgłoszenia do 10.06 -cena 25euro za psa -zgloszenia wysyłać TYLKO faksem
  16. Lara, to mogłabyś mi powiedziec jak po madziarsku jest : Biały Owczarek Szwajcarski?
  17. Ja błagam o stawkę Białych Owczarków Szwajcarskich ( White swiss shepherd )! Może byc na priva lub mail. :help1:
  18. Dorotko, wysyłałam Ci maila z zapytaniem o inne krajówki na Litwie, please odpowiedz :Fade-col: mi
  19. Hej, chciałabym się zapytać czy macie jakieś sposoby ( poza malowaniem oczywiście :D ) na utrzymanie czarnego pigmentu nosa u zwłaszcza białego psa? Znacie jakieś inne środki poza Algolithem?
  20. jovi

    NUTRO CHOICE

    Dzięki Moderatorze za usunięcie tej wiadomości, tak właśnie chciałam żeby było, nie do publicznej, sorki za nieudolność :oops:
  21. jovi

    NUTRO CHOICE

    Jak widzisz, na prv nie wyszło mi za bardzo, hi, hi. Brak wprawy :D
  22. jovi

    NUTRO CHOICE

    Piszę do Ciebie na PRV bo tak lepiej. Usunięte przez moderatora - forum nie jest miejscem załatwiania transakcji - uzyjcie PW lub maila Jowita
  23. jovi

    NUTRO CHOICE

    Adda, skąd jesteś i jakim rodzajem karmy byłabyś zainteresowana? Może też mogę Ci coś zaoferować? Odpowiedz na mój e-mail, proszę.
  24. jovi

    NUTRO CHOICE

    Muszę powiedzieć Sigma,że BARDZO drogo kupujesz Nutro. Ja właśnie myślę o otwarciu sklepu internetowego z tą karmą, ale na razie to plany. Jak chcesz to mogę Ci na razie prywatnie przesłać 15kg Adult Lamb&Rice pocztą za 200zł + opłata pocztowa ( 19zł). Co do zapłaty możemy się dogadać bo najtaniej wychodzi wpłata na konto, jak poprzez pocztę,za pobraniem to dodatkowo 7,70zł. Co Ty na to? Daj mi odpowiedź e-mailem.
  25. Ja rozmawiałam z tym Panem rok temu ( i to nie raz ) gdy Acana dopiero wchodziła na polski rynek i było bardzo miło.Może teraz dlatego tak zmienił front bo Acana naprawdę dobrze się sprzedaje.
×
×
  • Create New...