Jump to content
Dogomania

jovi

Members
  • Posts

    762
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovi

  1. A propos ONek i wystawiający nie w dresie to ku mojemu zaskoczeniu widziałam takich w Wilnie i jakoś dało się wystawiać te psy i wcale nie wyglądało to źle, a wręcz przeciwnie! :p
  2. Oj dzięki !
  3. Przepraszam [B]Krasna[/B], że truję, ale gdzie mogę uzyskać info o tej klubowej wystawie Ras Dużych bo przede wszystkim to chcę się dowiedzieć czy moją rasę obejmuje.
  4. [B]dorotal[/B] , wielkie dzięki za wyjaśnienie ! :loveu:
  5. zjadło mi posta więc dokańczam : czyli champion LV wygrywa płeć i nie dostaje tego CACa to co wtedy, dostaje go kolejny w stawce do BEST MALE pis czy żaden?
  6. Słuchajcie, a ja chciałam się zapytać jak to jest z tymi łotewskimi CACami, konkretnie chodzi mi o sytuację gdy w konkurencji mam LV championa. Jak on wygra płeć to pownien dostać
  7. A kidy jest ta wystawa klubowa 'Klubu ras dużych'?
  8. Ja też szukałam szkółek w tych miastach i na razie kicha. W Bydgoszczy jest ich jeszcze mniej niż w Toruniu ( bo tu 4 znalazłam ), a Bydgoszczy wiem o 2 ( w tym kurs związkowy). Musisz sama każdą z tych szkół odwiedzić i zobaczyć jak są prowadzone zajęcia i czy Ci odpowiadają, powodzenia!
  9. Klubówki, w poniedziałek? A dla jakich ras ( grup )?
  10. [B]Bonia[/B], to jak to jest z tymi wystawami : 28.07 jest krajówka, a 29.07 międzynarodówka?
  11. Co rozumiesz przez układowy?
  12. Chcą Was zaskoczyć, znaczy się zrobić Wam niespodziankę :p
  13. [B]Iwa-R [/B], podajmy sobie dłonie, w mojej rasie podobnie:loveu: , też jest na kilku wystawach dla mojej rasy, ale dobrze, że nie na wszystkich :lol:
  14. Słuchajcie, a jakie są ceny dla obcokrajowców?
  15. Wiesz, mi się wydaje, że jeżeli wszystko ma miejsce w terminie zgłoszeń to da się zarówno psa zgłaszać jak i wycofać zgłoszenie.
  16. Wielkie dzięki!
  17. A mógłby mi ktoś przypomnieć lub odesłać w odpowiednie miejsce jak to jest z wyjazdem z psem na Białoruś bo wiza to chyba potrzebna, a co dla psa i jak z samochodem ( jakies dziwne ubezpieczenia i takie tam) .
  18. A czy na łotewskie konta bankowe można płacić przez Pocztę Polską?
  19. [quote name='cockermanka']Niemożliwe...nikt nie był dzisiaj? My się możemy pochwalić połowicznie...młody tylko doskonała beztytułu (bo za mało radośnie biegał...heh.a tam wokół ringów nie ma gdzie szpilki wcisnąć,więc o rozbieganiu psa nie ma mowy....),a mamunia młodego przywiozła sobie CAC. Poza ciasnotą na halach,wszystko było ok. Przypominam jadącym samochodem od Cieszyna,że trzeba mieć winietę...[/quote] Ja dokładnie taki sam wynik :p , a winieta nie była potrzebana w zależności jaka drogą się jechało.
  20. jovi

    Usa

    A mogłabym prosić o podanie przybliżonego kosztu przewozu psa do i z USA? ( lot bezpośredni, w luku bagażowym)
  21. Chciałam zapytać, najchętniej właśnie osoby , które szkolą psy co jest lepsze [B]dla szczeniaka , [/B]szelki czy obroża bo zauważyłam, że coraz częściej szczeniaki prowadzane są w szelkach i słyszałam też opinie, że to ma na nie o wiele lepszy wpływ.
  22. jovi

    bułgaria

    W Rumunii generalnie 3 CACe, ale oni organizuja też wystawy gdzie zdobycie CACIB=Ch. RO , a poza tym dla championów też wystarczy 1 CACIB.
  23. A ja chciałabym się jeszcze dowiedzieć co znaczy jak są podane 2 dni na wystawę bo w tym roku się już tak zdarzało, a potem okazywało się, że wystawa jest jednego dnia.
  24. No tak, jak zwykle [B]Dorotal[/B] jest niezastąpiona! :p Ona to i na chińskim forum znalazłaby potrzebne nam maluczkim informacje! Wielkie dzięki, że dokopałaś się do takich 'tajnych' ( bo Ruscy tego nie podają ) informacji i zechciałaś się podzielić z nami !
  25. [quote name='Asiaczek'] [B]Jovi[/B] - mimo sędziego - chyba bym się przejechała. Kto nie ryzykuje - ten nie ma, prawda?:lol: Pzdr.[/quote] Wiesz Asiaczku, ja akurat do TEGO sędziego nic nie mam, same pozytywne wrażenia, a poryzykować chciałabym jeszcze w tylu miejscach więc trzeba to jakoś rozplanować finansowo :cool3:
×
×
  • Create New...