[quote name='cockermanka']Niemożliwe...nikt nie był dzisiaj?
My się możemy pochwalić połowicznie...młody tylko doskonała beztytułu (bo za mało radośnie biegał...heh.a tam wokół ringów nie ma gdzie szpilki wcisnąć,więc o rozbieganiu psa nie ma mowy....),a mamunia młodego przywiozła sobie CAC.
Poza ciasnotą na halach,wszystko było ok.
Przypominam jadącym samochodem od Cieszyna,że trzeba mieć winietę...[/quote]
Ja dokładnie taki sam wynik :p , a winieta nie była potrzebana w zależności jaka drogą się jechało.