-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
o nie!!!!!!! ten to porażka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
To moje filmiki, moje:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to pijane w żółtej kurtce to Rose na filmikach ;p -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='diabelkowa']na czyms znac sie trzeba:evil_lol:[/quote] tylko wiesz jak wejdzie odpowiednia osoba na forum to już rózowo nie bedzie:eviltong: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='diabelkowa']mysle ze wiecej :evil_lol:[/quote] jaka obeznana:evil_lol: -
Po 2tyg eosika u mnie w domu [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer186.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer075.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer132.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0786.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_0957.jpg[/IMG] jeszcze nie umiem robić zdjęć, w ogóle nie umiem robić zdjęć by one były atrakcyjne w oglądaniu:evil_lol: bo jak mi coś się spodoba to pstryk, bez jakiś moich podchodów co do cienia czy światła itp.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
sciagnelam i mi dalej nie dziala -
Ale nuda [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer129.jpg[/IMG] Era [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer113.jpg[/IMG] Sharon [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer097.jpg[/IMG] i mojego brata przyjaciel:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer132.jpg[/IMG]
-
Zdzi [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer108.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer075.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer077.jpg[/IMG] Myszka [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer127.jpg[/IMG] Duke i kawałek Zdzicha [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/spacer102.jpg[/IMG]
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='komar'][COLOR=SandyBrown][B]UWAGA UWAGA [URL="http://www.filefactory.com/file/65849a/n/mala_zapowiedz_mpg"]mala zapowiedz.mpg[/URL] UWAGA UWAGA[/B][/COLOR] Jest to link do zapowiedzi filmu:P zajmuje on 133 MB i mam nadzieje że nikt nie bedzie miał z tym problemów... Jakby ktoś miał problemy to podam później link na youtube:) I jak ktoś nie wie jak to ściągnąć tez mówić;)[/quote] a jak to sciagnac? -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1306.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1307.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1311.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1313.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1314.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1278.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1305.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1304.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1293.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1291.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1281.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1255.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1275.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1274.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1302.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1260.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1263.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1267.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1269.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1289.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1216.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1217.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1220.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1222.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1228.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1172.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1181.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1182.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1194.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1211.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Czipsowa [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1162.jpg[/IMG] Paulina i Mysia [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1163.jpg[/IMG] znów ludziska [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1173.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1174.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1167.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1139.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1148.jpg[/IMG] ludziska [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1159.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1160.jpg[/IMG] Rose i Komar [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1161.jpg[/IMG] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Idziemy na spacerek [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1128.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1130.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1132.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1145.jpg[/IMG] [IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/Sweetland/IMG_1147.jpg[/IMG] -
To mamy tak : Kara Rose Basia Estera Asia :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Estera']Moge ja, mogę? Proooooszę :loveu:[/quote] Jeden moderator się na mini zlociku przyda:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Bomba :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Vipy za ławeczki już niedługo znów się zobacyzmy:loveu::loveu::loveu::loveu: jeszcze 10 dni :D -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Sweet duke nie diuk:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:diuk tylko ja moge pisać:diabloti: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='basia bonnie']Hahahaha a na tym pierwszym zdjęciu Diabełkowa patrzy na Olka z takim politowaniem... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Diabełkowa patrzy ochoczo na kogoś kto pił maślankę czy mleko:evil_lol: -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
KaRa_ replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
[quote name='rose']On płakał za mną:eviltong:[/quote] No co Ty za mną:evil_lol::evil_lol::evil_lol: