-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='conceited'] [B]Nie ma na prawde nikogo z okolic kto moglby pomoc? jezdzic ze mna do psow, robic ogloszenia ?[/B] [/QUOTE] Ja mogę co nieco pomóc tam przy psach w miarę możliwości czasowych w końcu niedaleko mieszkam tylko ja rzadko zaglądam na dogo
-
[quote name='Yanni']Jeeeesu......po co Państwo się tak gimnastykujecie z tym Poznaniem ? Nie lepiej zrobić jak większośc ? ..olać tą wystawę i pojechać za tą kasę za granice chociażby do Czech? No chyba ,że któryś z psiaków umrze bez tytułu "Zw.Polski" to wtedy warto pojechać za każdą kasę. Miłego parkowania wszystkim za 50 dyszek:)[/QUOTE] Mając 15min na miejsce wystawy stwierdziłam,że mogę dać te 120zł ;)
-
[COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][B][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/COLOR]ZKwP Poznań [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=verdana][B][FONT=Tahoma][SIZE=2]Termin przyjmowania zgłoszeń: [/SIZE][/FONT][COLOR=#ff0000][FONT=Tahoma] 25.09.2010[/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/COLOR] [/QUOTE] [QUOTE] [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma][B]Opłaty za psy zgłoszone w terminie do 12.09.2010 a wnoszone po 12.09.2010 r. [/B] - za każdego psa (także klasa baby, szczeniąt i weteranów) [B]150,00 zł[/B][/FONT][/FONT][/COLOR] [/QUOTE] Jak dla mnie to oczywiste, że po 12tym żądają już kwoty 150zł od psa. Ale wątpię aby się pluli jakby jakiś odsetek zapłacił im w terminie pierwszym bo tak czy siak nie tracą... na organizacje mają, na pokrycie kosztów sędziów, na katalog itp...
-
Ogólnie tak mamy zaplanowane aby w święta psów i kotów nie było ale gdy zostaną oczywiście bierzemy je do domów (bierze zawsze ta osoba, która ma najmniej zwierząt). Ja sobie nie mogę pozwolić ich zabrać bo sama mam 7 psów :evil_lol:
-
Zawszę samochód można gdzieś indziej zaparkować :P Jadąc np. z takiej Warszawy z dwoma psami to wychodzi koszt ok 500zl czyli tyle jak jechać na zagraniczną wystawę...
-
Bardzo fajny pomysł ;)
-
Mam nadzieje,że dla szczeniąt jest wyrozumiały ;)
-
Witam! Miał ktoś do czynienia z tym panem?
-
[quote name='Frytela']Dokładnie... Oni sobie chyba nie zdaja sprawy że dużo osób przez to rezygnuje... Ja się zdecydowałam tylko dlatego że chcę moje baby wystawić :evil_lol:[/QUOTE] Ja z racji koszmarnych cen też tylko jednego psa zgłosiłam i to w szczeniakach bo taniej. A chciałam dwa bo sędzia wydaje się ciekawy...
-
Przez te ceny to związek i targi nie zarobią :roll: Masakra Poznań musi pod każdym względem być najdroższą wystawą :angryy:
-
Ja jestem ciekawa ile będą kosztować bilety wstępu dla oglądaczy bo to Targi dyktują ceny... W tym roku wstęp na POLAGRE kosztował 60zł, więc na wystawę może być tak samo.
-
Co do kotów do adopcji ;) Bierzemy max do 3miesięcy bo im starsze tym gorzej się czują w takich warunkach. Mamy umowy adopcyjne w których zawarta jest przymusowa kastracja i sterylizacja, zgoda na wizyty poadopcyjne itp ;) Ja uprzedzam często gdy widzę,że ktoś po raz kolejny przyniósł koty, że my nie przejmiemy bo idea tego jest aby przychodziły tu koty z ulicy a nie z domów i radzę sterylizacje. My pracownicy tego sklepu to nie jacyś tyrani i obojętni losem tych zwierząt w Poznańskiej Zoo Naturze pracują dwie osoby z DGM czyli ja i Paulina87. Staramy zapewnić im jak najlepsze warunki. Czyste klatki, dobre jedzonko ( u gryzoni mleczyki, warzywka z własnych ogrodów), psom zabawy, szkolenie,branie na działeczki , oswajamy je z najróżniejszymi dźwiękami itp. Wiadomo,że nie popieramy zwierząt w sklepie ale żadna praca nie hańbi.
-
Sabinka [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/slonc254.jpg[/IMG] [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/slonc261.jpg[/IMG] Dora [IMG]http://i993.photobucket.com/albums/af52/fotokaratc/slonc281.jpg[/IMG]
-
[quote name='motylek1007']ja bylam w ramach socjalizacji mojego szczeniaka i powiem ze bylo super :) Niestety zapomniałam aparatu :( jestem ciekawa ile pieskow znalazło nowe domy[/QUOTE] Z jakim szczeniakiem byłaś? Moje szczenie również się socjalizowało :) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs423.snc4/46598_1335347518701_1681471781_664353_4577745_n.jpg[/IMG] Zdjęcie dzięki uprzejmości Pauliny87 ;)
-
[quote name='Guciek']I chyba jednak nas nie będzie - nie wiem jak ja patrzyłam, że sobie ubzdurałam 18 a nie 12 września... :( Metryki odbieram dopiero 14 albo 16 i wtedy najwcześniej mogę psy zarejestrować... Mogliby przedłużyć termin, zamykać go na dwa miesiące przed wystawą to niesprawiedliwe...[/QUOTE] Ja dzwoniłam do związku i da się z nimi umówić aby indywidualnie przedłużyli. Mi przedłużyli bo już czekam 1,5m za nostryfikacją z ich winy bo późno wysłali.
-
Ja z racji,że pracuje w sklepie w King Crossie będę robić pokaz sztuczek z psami ( jak się odwarze :evil_lol:)
-
Witam serdecznie! Jestem w trakcie robienia nowego wybiegu dla psów o wielkości 17,5m na 2,5m. Otóż mam pytanie jak to jest od strony prawnej. Ściana która ma 2,5m jest od strony sąsiada, dokładnie 3,5 metra od jego płotu przy którym on buduje altane. Dowiedziałam się,że budynki itp można budować 3 metry od płotów więc tak zrobiam z kojcem, sąsiad ma przy samym ogrodzeniu (jego) altanę z betonową podłogą czyli nie ma 3 metrów tylko może z 30cm. Sąsiad obrażony jest,że wybieg jest przy jego altanie ( mieliśmy jedynie w tym miejscu możliwość stworzenia tak dużego wybiegu), że będzie mu śmierdzieć psami. Czy mogę mieć jakieś konsekwencje prawne,że mam w tym miejscu wybieg stworzony z płotu panelowego? oczywiście psy jeśli załatwią swoją potrzebę tam zanim wyjdą na spacer to będą miały od razu sprzątane.
-
Znajoma w pracy dzisiaj mi powiedziała, że jeden psiak znalazł dom z przytuliska ;)
-
[quote name='olekg89']Rose nie ma gustu to wiadomo :P[/QUOTE] chyba tak :P bo ten kurier naprawdę urodą nie powalał :P
-
[quote name='rose']mi też dziś mega przystojny kurier paczkę przywiózł:evil_lol: jest u mnie co miesiąc, nawet na ty już jesteśmy :eviltong: może to ten sam? przez ups zamawiasz?[/QUOTE] A fuj dzisiejszy pan z UPS był brzydki - wiem bo karmę dla psów mi przywiózł i jeszcze bez szczelnie wziął sobie 20gr napiwku bo stwierdził,że nie ma wydać:crazyeye::lol:
-
Śliczne wilczaki!!! Witamy sąsiadów z jednej gminy ;)
-
Suuuper mają te konie :)
-
[quote name='rose']raczej za bardzo śmierdzą :P[/QUOTE] To też :evil_lol:
-
Ja jak idę z Dora to nikt jej nie głaszcze ttylko komentarz typu: ale ładny mieszaniec, patrz ma soczewki kontaktowe itp :crazyeye:
-
ale dla mnie daleko :P