Tufi mysle ze jesli psy sa dobrze wychowane to sasiedzi za przeproszeniem moga naskoczyc.....
a ja apropo tych przepisow.....OToz bylam wczoraj po rodowod ale go jeszcze nie ma....Poczekam z pozwoleniem az wyrobia ten rodowod........moge prawda ? :roll:
Poza tym apropo terenu....mieszkam przy polu i kilka set metrow od lasu....na polu sa sarny,zajace,lisy....W lesie sarny,zajace,lisy,dziki....
Czy jesli mam stalowe ogrodzenie wysokosci ok.170cm,pies mieszka w domu itp itd sasiedzi sie nie skarza,lesniczy nas lubi to spelniam odpowiednie warunki ?Zaznaczam ze w lesie pies nie chodzi bez smyczy a na polu nie goni zwierzyny bo rzadko ja spotykamy a jesli juz spotykamy to biore psa na smycz......Ale po polu i tak nie chodzi nikt procz nas :roll: