Jump to content
Dogomania

Pałka

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Pałka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. Uwaga!!! Nie mialam zamiaru obrażać właścicieli rottków nie mniej jednak moja przyjaciółka przez wiele lat miała sukę tej rasy - Diane a Diana wybitnie nienawidziła dzieci. Napatrzyłam się przez lata na jej agresje wobec czego straciłam ochotę na takiego psa. Jeśli chodzi o wydatki to oczywiście zdaję sobie sprawe, że pies nie jest tani w utrzymaniu. Przez 10 lat miałam boksera. Był aniołkiem i wcale nie chciał dominować i miał tylko jedna wade jak zostawał sam w domu zjadał wszystko co popadło. Oszczędzał wprawdzie meble jednak uwielbiał zjadać książki. Mam nadzieję, że mój przyszły pupilek nie będzie miał nic przeciwko krótkim chwilom samotności w domu bo mimo wszystko to może stanowić problem. Ale z drugiej strony przecież nie wszystkie psy, które zostają same w domu robią totalny bałagan. I jeszcze jedno niejaki Śliniak z "Rodziny zastępczej" nie jest dla mnie ideałem i dokonując wyboru rasy nie sługerowałam się odgrywaną przez niego rolą a raczej opiniami hodowców na temat temperamentu bordoga. Pozdrawiam wszystkich :D :D :
  2. Skoro mówicie, że nie śmierdzi to jestem zdecydowana bo inne wady już znałam. A co do Rottwailera to na 100% NIE bo widziałam te psy w akcji a ja mam w domu małe dziecko. Ramek jestem z Warszawy ale jeśli zajdzie konieczność to pojade po pieska gdzieś dalej. Problemem jest jeszcze cena ale zobaczymy...Dziekuję wszystkim za pomoc :)
  3. Witam wszystkich. Jakiś czas temu wraz z narzeczonym postanowiliśmy sprawić sobie bordoga. Byliśmy już zdecydowani gdy znajomy powiedział nam, że psy tej rasy wydzielają nieprzyjemny zapach. Wiedziałam o kilku wadach tych psów i nawet się z nimi pogodziłam ale taka informacja zwaliła mnie z nóg. Proszę o wypowiedz na ten temat. Ponadto proszę o skierowanie mnie do hodowli, której można zaufać a ceny szczeniaków są w miare niskie. A może ktoś z Was ma do sprzedania szczeniaka bordoga (pieska 8-10 mcy). :)
×
×
  • Create New...