:o no, no... niezły apetycik :lol:
stawka sie zmienila i teraz jest to srednio 1200-1300gram :lol:
:hand:
PS.apropo trzymania,jako ze nie mamy wiader itp itd trzymamy to w worku tyle ze Bosch nieco strukture opakowania zmienil.....Totez karma jest swieza i zawsze tak samo smierdzaca :wink: A zamykamy na takie klamry :roll: