Jump to content
Dogomania

nani ni

Members
  • Posts

    384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nani ni

  1. AnnaIK, gratuluje Pepe- Popradka! Widzialam zdjecia szczeniaczkow na stronie hodowli i nawet sie zastanawialam, dokad pojda, ale zeby az tak daleko? :wink:
  2. Dina, to mozna by pisac i pisac! Pielegnacja zalezy w duzej mierze od jakosci wlosa i ilosci podszerstka. Na stronie www.ponklub.com.pl sa wszelkie mozliwe informacje i linki do hodowli, gdzie tez mozna poczytac o pielegnacji. Ja moja PONke czesze raz na tydzien, dwa, kapie roznie, zaleznie od pogody i ilosci brudu. :wink:
  3. Wind, dzieki! Jak to Beapharu, to powinnam dostac i u mnie! Jeszcze dzisiaj sie wybiore na zakupy! :wink:
  4. Sliczne maluchy- w tym wieku wygladaja jeszcze jak grubiutkie PONiki :wink: CHI- to sa Landseery czy Nowofundlandy? ( zawsze myslalam, ze laciaty NF to Landseer)
  5. Wind, czy mozesz mi napisac, jaki sklad ma ( mniej wiecej) Laveta super? Czy jest to produkt polski, czy jakiejs zagranicznej firmy? Z gory dzieki!
  6. AnnaIK, gratulacje! :klacz: Z jakiej hodowli jest twoje malenstwo?
  7. Tak nam ta galeria zjezdza i zjezdza, wiec wklejam nowe zdjecie mojej suczki. Na zdjeciu ma juz 13,5 miesiaca!
  8. No to zycze Czacie jednak zdrowia na dluga mete a Tobie- hartu ducha... Moze powinnas sie wyspecjalizowac w kardiologii, zeby moc dzialac, kiedy pojawia sie nowe metody operacji? ( licze, ze takie sie pojawia!)
  9. Mar, przeczytaj wczesniejsze posty Palatiny ( tez w innych tematach). Drugi PON mial do niej dolaczyc tak czy siak, decyzja o tym zapadla jeszcze przed choroba Czaty. Ostatnie wydarzenia to przyspieszyly- drugi PON mial dolaczyc do nich za rok, dwa lata. Ale Czata powinna miec szanse nacieszyc sie towarzystwem w domu a na razie zaden weterynarz nie jest w stanie powiedziec, co z nia bedzie za pare miesiecy.
  10. Aniu, zachowaj jeszcze troche nadziei. :cry: W koncu lekarze nie zawsze maja racje i trudno im okreslic, co bedzie za pare miesiecy! Przeciez duzo tez zalezy od psa, a Czata ma duza wole zycia... Niemcy maja takie powiedzenie, ze " Die Totgesagten leben länger", co znaczy, ze ci, ktorych juz odpisano, dluzej zyja. Mam nadzieje, ze z Czatka tak bedzie. Moze sa jakies specjalne leki, ktorych nie ma w Polsce, a ktore moglabym ci tu zalatwic? A moze w Niemczech sa jakies bardziej zaawansowane sposoby operacji- moglabys wtedy do mnie przyjechac. Trudno mi sie pogodzic z niesprawiedliwoscia tego swiata. I strasznie mi zal i Ciebie i Czatki, ze musicie przez to przechodzic. :cry:
  11. Palatina, tak strasznie mi przykro :cry: Jesli moglabym jakos Ci pomoc- chocbys chciala tylko porozmawiac- to powiedz. :( Czy to juz jest ostateczna diagnoza? Zawsze trzeba miec nadzieje na cud...
  12. Moj post pokryl sie z poprzednim. Zdjecia juz widzialam na stronie hodowli. Gratulacje dla Dziechcinka!!
  13. Noelani, jesli mozesz, to mnie tez na [email protected] Z gory dzieki!
  14. Palatina, strasznie mnie zmartwilas. To niesprawiedliwe, zeby akurat Czata miala wszystko naraz. I to przy jej zywotnosci i energii. Zycze jej i tobie z calego serca, zeby te wady nie okazaly sie az tak grozne, jak brzmia. Ludzie zyja z wadami serca- to i Czata bedzie!! Ma szczescie, ze trafila do ciebie. Usciskaj ja ode mnie bardzo mocno!
  15. No to jeszcze dwa. Dzingiel 12 mies.
  16. Dzingli 11 mies. Wkleje wiecej zdjec, jak przypomne sobie haslo do mojej strony. :-?
  17. Palatina, trzymajcie sie! Wyslalam ci PW.
  18. Ja tez trzymam kciuki! Poza tym nad morzem o tej porze roku jest zimno i mokro, wiec nie zaluj! Co tam u Czaty?
  19. Dzieki! B. jestem ciekawa tych zdjec z Dortmundu. Potrzeba mi tez jeszcze wiecej informacji na temat szczatkowych ogonow, mam nadzieje, ze w nowej ksiazce ten temat jest bardziej rozwiniety.
  20. Kamilapon, napisz prosze, w ktorej ksiegarni kupowalas, bo nie we wszystkich jest. Np. w Empiku w Centrum jest tylko ta starsza... Z gory dzieki!
  21. No maja te PONy charakterki! :lol: No pewnie- postanowila, ze lezec nie bedzie, to nie i juz. :lol: Dzingiel sie z Czata o cos poklocil, ale nie pamietam, o co. Wredne te baby, nie ma co, ale biegaly jak szalone!
  22. Dzieki za wiadomosc! Najgorsza taka niepewnosc. Zeby juz bylo wiadomo, co dalej, jakie leczenie- to juz bedzie lepiej... Pozdrowienia dla Was obu!
  23. Palatina, nie przejmuj sie studiami- najwyzej skonczysz troche pozniej- nic sie nie stanie. Kanclerz Niemiec skonczyl studia w wieku 33 lat. Nie chce sie do niego porownywac, ale mnie tez sie strasznie przedluzaja! :wink: Zeby tylko z Czatka bylo wszystko dobrze! Daj znac po tym echu. Ale gdyby byla powaznie chora, to by nie mogla tak szalec, jak szaleje!!
  24. Palatina, co z oczkiem? Wiesz juz cos? Wszystkim tu zebranym moge zaswiadczyc, ze Czata nie zachowuje sie jak chorusek... :wink: Jeszcze mam na lydce wspanialy odcisk jej pelnego uzebienia, ktory to odcisk przeznaczony byl dla mojej psicy! Napisz koniecznie, co nowego i szczescia w sesji! PS. Dzingiel po spacerze z Czata padl na ( blogie, jakze dla mnie spokojne) 6 godzin !
  25. Z tą konkurencja to też róznie bywa. W Amsterdamie wszystkich PONów było 36, w Hannoverze 22 a w Dortmundzie też ok. 20. Najniższa stawka, jaką miałysmy do tej pory w młodzieży to 4 suki, a najwięcej siedem. No ale w Niemczech jest dużo ładnych psów po polskich rodzicach.
×
×
  • Create New...