Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. [quote name='Lilmo']Ata, przepraszam za lenistwo, że pytam, a nie szukam na wątku,ale wydaje mi się, że wspominałaś, że w tych 450zł jest także kwota za chipowanie. Czy żaden weterynarz w Waszej okolicy nie prowadzi akcji darmowego chipowania psów? Może warto byłoby to sprawdzić, a tym samym kwota do uzbierania troszkę by zmalała. Nie wiem jak to jest u Was,ale w moim miasteczku, pani weterynarz, u której leczymy naszą telefoniczną sunię ( ;) ) prowadzi do końca roku właśnie taką akcję, więc może w Waszych okolicach, któryś wet także ?[/QUOTE] Niestety nie. Ani we Wrześni, ani w Gnieżnie. To jest koszt 50 zł. Więc gdziekolwiek dalej nawet gdyby było za darmo, nie opłacałoby się ze względu na koszt paliwa.
  2. [quote name='Agata,Sonia']Czesc Ata.Wysłałam do Ciebie smsa,że jutro będę około 11:00 u Ciebie.Adres ten sam co do przelewu,tak? Właśnie przelałam 25 zł,sama zdecyduj na którego psiaka...[/QUOTE] Ogromne dzięki i do jutra :painting: Te 25 zł przekażę w pierwszej kolejności na Siemensa. Dostał chłopak ogromną szansę, więc niech czym prędzej z tego schronu zmyka. O Samsungu jutro porozmawiamy. Leyla, dzięki MyszkaMiki - byłaś może w schronisku ?
  3. [B]Ze względu na zbliżający się wyjazd Siemensa, prosiłabym bardzo o wpłaty, oraz ukierunkowanie od kogo i ile środków możemy przeznaczyć na tego pieska. Potrzebna jest suma 450 zł. [/B] [B]W chwili obecnej na koncie jest zaksięgowane 60 zł.[/B]
  4. Ale tu cicho. Hopamy nie spadamy!!! [B]Agata,Sonia - czy wiesz już o której będziesz jechała do schronu?? Nie pamiętam z jakiego nr. tel. do mnie dzwoniłaś:oops:[/B]
  5. [B]Ogólnie jest juz sporo deklaracji. Jednak stałych wciąż mało !![/B] Musimy się przygotować na to, że chłopak trochę w hotelu posiedzi :roll:
  6. [quote name='Agata,Sonia']Do przelewu potrzebuję adres odbiorcy. Chyba,że to jest Twoje konto Ata to dam Tobie kasę w czwartek...[/QUOTE] Tak to moje konto. Na pw. wyslę Tobie pełen adres :)
  7. Uaktualniłam stan konta:cool3: W czwartek się okaże, co to za dwa giganty siedzą:cool1:
  8. [quote name='Madallena']ale z linkow z pierwszej storny czy z banerkow?[/QUOTE] Z linków. [SIZE=3][SIZE=2][FONT=Times New Roman][B][U]Ozi[/U][/B]: [/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][URL="http://www.dogomania.pl/../1729...aracje-na-cito"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...aracje-na-cito[/COLOR][/SIZE][/URL] [/FONT][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][FONT=Times New Roman][B][U]Mona Lisa[/U][/B]: [/FONT][/SIZE][FONT=Times New Roman][URL="http://www.dogomania.pl/threads/1729...T-na-kilka-dni"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1729...T-na-kilka-dni[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT][/SIZE]
  9. [B]Wątki Mona Lisy i Oziego nadal się nie otwieraja ....[/B]:shake:
  10. A te dwa szczeniaczki nadal tam koczuja ??
  11. Już gdzieś to pisałam. Miałam na tymczasie małego szczeniaczka, maluszka była w sumie 5 razy odrobaczana. Pojechałam z nią do weta na szczepienie. Po powrocie do domu było najpierw rzyganko z galaretką i kłaczkiem krwi a potem wyleciały jeszcze żywe długie robale.....:smhair2:
  12. W czwartek razem z Agatą będziemy w schronisku. Spróbujemy wyciągnąć chłopaki na zewnątrz. Również w czwartek ostatecznie zapadnie decyzja co z Samsungiem. Agata nie chce abyśmy zapeszyły. Ja od siebie napiszę, że jest światełko, aby mały mógł się znależć jeszcze w czwartek na domowym tymczasie. Na razie na koncie są dwie wpłaty .
  13. [quote name='magenka1']Jejku ile piesków w domu, zauważyłam, że schronisko same wyadoptuje przeważnie duże psy. Ata Ty jesteś w tym schronisku wolontariuszką?[/QUOTE] Tak jestem wolontariuszką. Trochę psiaków schronisko wyadoptowuje same, a trochę dzięki naszej pomocy i naszym kontaktom ;)
  14. [quote name='Agata,Sonia']A ten drugi maluszek to kto?[/QUOTE] Inny maluszek, który wraz ze swoją siostrzyczką został podrzucony w Gnieżnie na jedną z posesji :shake: Na szczęście maluchy są już bezpieczne i niedługo jadą do swoich nowych rodzin ;)
  15. Wiem, że to mało, ale w ramach przeprosin ;) za te przepychanki na innym Szydłowskim wątku przelewam jednorazowo 10 zł. Już przelane.
  16. [SIZE=1]Odpowiedz Pelaodrudego pozostawię bez komentarza. Co nie znaczy, że się z nią zgadzam[/SIZE] :p Ten maluszek przypomina mi poparzonego Mukiego:-o Wątek Oziego się nie otwiera. Jest już nowy miesiąc a ja mam tam deklarację. Proszę o poprawienie linku:cool3: [B] Jak czuje się Gibon? [/B]
  17. Te psiurki na pewno są zarobaczone. Dlatego mogą robić różne kupy, nawet z galaretką :wink: Dobrze, że jest już dobrze :p
  18. [quote name='gonia66']Z tgego co pamietam ja zlozylam deklaracje stała....ale moze sie myle- jesli tak to prosze mnie naprostowac:)No i w takim razie chcialam zapytac- czy rezerwowac miejsce dla chlopaka tu u ZuziM?????Bo od polowy grudnia będzie miala nowe kojce- a warunki naparwde super...choc to nie jest domowy tymczas...[/QUOTE] gonia66 - Umieściłam Ciebie w deklaracjach jednorazowych. Czy to ma być deklaracja stała :cool3: Agata,Sonia - czy aktualna jest oferta jaką zaproponowałaś:p
  19. W super domku:loveu::loveu: ten ok. 10 letni pies trafił do schroniska niedawno po smiereci swojego opiekuna psiak już po kastracji... [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4674/dsc05131wrzesnia.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/1020/dsc05132wrzesnia.jpg[/IMG] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=H08yBoetoLk[/URL] Nasz psiutas w czasie drogi do nowego domku. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/9997/29listopad2009029wdrodz.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5613/29listopad2009034wdrodz.jpg[/IMG] i serdeczne życzenia Noworoczne Drago przesyła z nowego domu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] dla wszystkich cioteczek, które pomogły mu opuścicć schronisko [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [URL="http://img685.imageshack.us/i/tzfzfz.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/4945/tzfzfz.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img685/tzfzfz.jpg/1/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/tzfzfz.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://img407.imageshack.us/i/huhu.jpg/"][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9916/huhu.jpg[/IMG][/URL]
  20. Wczorajsze zdjęcia :p [img]http://img412.imageshack.us/img412/6066/29listopad2009021uoli.jpg[/img] [img]http://img121.imageshack.us/img121/7290/29listopad2009018uoli.jpg[/img]
  21. [quote name='ketunia']Moją deklarację proszę podzielić na chłopaków po równo :) Gdzie Białasek jedzie? Do przytuliska w Niemczech?[/QUOTE] Nie do przytuliska, tylko do domku tymczasowego w domku ;) Agata, Sonia - a jak tam u Ciebie :cool3: Czyli na Siemensa (Białaska) mamy 250 zł - Ketunio jeszcze raz dziękujemy:loveu:
  22. [B]Podnszę bo Ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]
  23. [quote name='jolek68']ja Ci odpowiem :p psy peli nie ruszyłyby Fliperów, ale jeśli nie udałoby się jej ich rozdzielić to podejrzewam że źle skończyłoby się to i dla sh i dla Fliperów :shake: a wiesz co się robi z agresywnymi psami...i co byście wtedy powiedziały :p zamiast oczerniać powinnyście poszukać na wczoraj nowego dt i przyjąć zasadę jak pisałaś, cytuję: Niestety tak czasami bywa. znam pelę nie z dogo i doskonale wiem, że to było jedyne wyjście jakie mogła zrobić...dodam na koniec że tak dobre dt jest ciężko znaleźć a dzięki temu jacy jesteście dla dt pomocni, już go nie macie :p[/QUOTE] Kiedy to pisałam. Przecież to było dawno, dawno. W między czasie duzo zwierzat udało sie uratowac. U mnie ciagle jakies psy się przewijają, nie ogłaszam ich na dogo bo nie muszę..... To Pele zachowała się nieodpowiedzialnie. Smieszy mnie Twoja ostatnia wypowiedz. Faktycznie u niej te psy miały super :diabloti:. Przysługę to Pele chciała zrobić tym psom a nie nam...... Jeżeli uważasz, że psy które się gryzą nadają się tylko do uśpienia, ponieważ według Ciebie są agresywne, to bardzo dobrze. że już ich u Was nie ma i żadnych innych z dogo :eviltong: Miłego dnia:p [B]Trzymam kciuki za Gibona[/B] :shake:
  24. Ptyś chudzinka zaczyna pożerać jedzenie i przy okazji warczy na swoich młodszych kolegów :evil_lol:
×
×
  • Create New...