-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
[quote name='E-S']Zbliżenie: [URL="http://img709.imageshack.us/i/dsc6073.jpg/"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2866/dsc6073.th.jpg[/IMG][/URL] Po lewej stronie ma żebro po złamaniu ? Krzywiczne ? Czuć pod ręką, ułamane w pół /gdzie reszta?/ i guzek na końcu tego kawałka żeberka, to ostatnie żebro z lewej strony.[/QUOTE] Ewa wiesz może od kiedy ona była w schronisku?? Aż m ręce opadają....
-
Bosze, nie wiem co napisać..... :-( Tak długo trzeba było prosić pracowników aby umieścili tą kruszynkę w lepszym miejscu. Jeżeli oni uważali, że niczym nie wyróżnia się z posród pozostałych schroniskowych psiaków to już nic nie wiem..... Malwi widzę, że moje ADHD na coś się w końcu przydało:evil_lol:
-
[quote name='E-S']Jestesmy ... wy nie macie pojecia jaki to szkieletor ... zaraz wstawie zdjecia, klawiatura mi sie przemapowala na angielska, sorki, nie mam polskich znakow.[/QUOTE] Na głównym zdjęciu widać co nieco....:shake: Dobrze, że malutka jest już bezpieczna, dzięki:loveu: Pati prawdopodobnie jeszcze w drodze....
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
ata replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
A nie mają jakiegoś miasta partnerskiego w Niemczech?? -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
U Samsunga na razie cisza, za to Simens się pokazuje :loveu: [img]http://img51.imageshack.us/img51/4823/cznik.jpg[/img] -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Kasa doszła idę uaktualnić 1a stronę. Ciekawe jak tam Samsung. Czy chłopak został przeniesiony do innego pomieszczenia?? -
Zamarznięty wyżeł o imieniu Grześ - Września Już w domku!!! :)
ata replied to MyszkaMiki's topic in Już w nowym domu
[quote name='MyszkaMiki']Powiedzmy, że mam dostęp do kilku dość bogatych osób tylko muszę wymyślić sposób jak na nich zadziałać, żeby jakiś grosz dorzucili. Poza tym wkrótce wezmę się za szukanie sponsorów po firmach w okolicy tylko muszę formalności najpierw pozałatwiać.[/QUOTE] No i brawo Myszka bo ja do tych rzeczy w ogóle nie mam głowy.... Wyżełku kochany.... -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ma6da']dzięki, pieniażki poszły :)[/QUOTE] No to dzięki:evil_lol: -
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ma6da']prosiłam o nr konta dla Samsunga!!!!![/QUOTE] Już wysłałam -Dziękuję !!! -
Jeszcze bardziej boli mnie fakt, że to nowe schronisko. Miejsca w środku dużo. A szefostwu przeskadza zapach. A może ona w pomieszczeniu w ogóle się nie zes.. A w ogóle przecież schroniska mają służyć zwierzętom a nie....... Nie mogę sobie wybaczyć, że przy okazji zabierania Opery jej również nie zabrałyśmy. Udało nam się za to zabrać inną maliznę, dla której Agata,Sonia miała od ręki domek. A skąd ten pan w ogóle wie o Zołzi??
-
Zamarznięty wyżeł o imieniu Grześ - Września Już w domku!!! :)
ata replied to MyszkaMiki's topic in Już w nowym domu
Tak.....na razie ciężko. Nie nacieszyłam się jeszcze nowym domkiem dla naszego rudego wyżełka (Tanitko:loveu:) a tu kolejna bida. Zeby on jeszcze mieszkał na dworzu .... ale prosto z bloku na taki mróz.....:placz: Ta psinka również nie daje mi spokoju....:-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175660"][IMG]http://i912.photobucket.com/albums/ac324/Malwi87/zolzi.jpg[/IMG][/URL] -
Malwi sama widziałaś, że biegałam po Waszym schronisku jak wariatka i próbowałam Tobie pokazać tą psinkę. Nie dlatego, że jest taka piękna taka miła tylko, że ona nie ma szans przetrwać tych mrozów. Do Ciebie absolutnie nic nie mam. Czy macie w schronisku psiaka z taką sierścią i dodatkowo taka kruszynkę?? Raczej nie, przynajmniej ja takiej nie widziałam. A może jej już tam nie ma może już zamarzła a teraz wciskają kity o jakim.ś panu, który chce ją adoptować. Czuje się bardzo bezsilna. Gdyby nie te święta....... Czy szefostwo siedzi na dogo???. Jeżeli tak to za chwilę będziesz miała kłopoty...... Bo po Twoim ostatnim wpisie dużo osób będzie zbulwersowanych!!! Malwi dziękuję za przybliżenie tematu.
-
Malwi sorki, ale już mi sie szefostwo nie podoba. Byłam, widziałam na własne oczy 2 pomieszczenia w których Zołzi spokojnie mogłaby przebywać. Nawet, gdy nie macie tam ocieplenia, to i tak lepsze niż w tej budzie, o ile dobrze się przyjrzałam letniej.... Absolutnie nie chcę krytykować Waszego schroniska, bo wiem, że najłatwiej jest dokopać obcemu, podczas, gdy u siebie nie ma się lepiej.
-
Właśnie w mojej miejscowości, koło biedronki moja córka widziała zamarzniętego pieska:-( Ja wiem, że wszystkie psiaki są w potrzebie, ale są też takie które potrzebują ją natychmiast. Jeżeli ona przeżyje to będzie prawdziwy cud !!! [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v652/malfinaaa/schronisko/DSC_0266.jpg[/IMG]
-
Siemens już w swoim domku, Samsung ma nowy hotel i wątek.
ata replied to ata's topic in Już w nowym domu
Mam wpłatę z 16.12 na kwot.ę 10zł, od[B] Pianosfery[/B]. Nie wiem czy to miała być stała deklaracja, czy jednorazowa??