Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. [quote name='tanitka']ja chyba sobie w łeb palnę, już nie wyrabiam![/QUOTE] O witaj Tanitkoo, widzę ża sama tutaj trafiłaś. Wychodzi na to, że ten pieseczek mieszkał w domu. 3 tygodnie temu został odłowiony i zgłosił się po niego własciciel. Oczywiście uiścił odpowiedniąą opłatę. A taraz widzę, że sam go oddał i jeszcze za to zapłacił..... Ale tragedia!!!!:placz::placz:
  2. Czy ta kastracja, to nasz prezent świąteczny dla Oziego:evil_lol:
  3. Czy ta pani z Lublina nadal zainteresowana????? Tutaj takie pustki:-( Malwi pisz proszę, czy sunia już w środku .....??
  4. Nie wyobrażam sobie, jak przy takiej minusowej temperaturze Samsung mógłby przetrwać leżąc we własnych sikach. Przecież on by zamarzł:shake:. Ludziska, wielkie dzięki, że udało się go wyciągnąć w porę ze schronu:loveu:
  5. [quote name='ketunia']Moje niedopatrzenie.Wybacz. Myślałam, że po połowie podzieliłyście.:)[/QUOTE] Tak miało być, ale nagle pojawił się bazarek bilecikowy z czego miałyśmy już 250zł, gdyby od Ciebie dołożyć 250 byłoby już 500, a na wyjazd Simensa potrzebowałyśmy 400zł. Mam nadzieję, że się nie gniewasz za te drobne machlojki :cool3: Ludzie dajcie na wczoraj tymczas dla tej Zołzi z mojego podpisu..... Ona podobno już ma wybrany domek, tylko transportu brakuje a z taką sierścią to raczej go nie doczeka. Bosze jak zimno........:-(
  6. To są wiadomości na miarę złota:loveu:
  7. [quote name='Malwi']nie wiem .. dzwonilam do kierowniczki zeby ja przeniosła do budynku ... ale co z tego wynikło i czy wzięła to pod uwagę to nie mam pojęcia ..[/QUOTE] Jestem upierdliwa wiem, ale......... Przecież jej życie wisi na włosku. Co tu zrobić....co tu zrobić....... Czy to ta sama kierowniczka, która prowadziła schronisko w takim minn. barakowozie i przed wyprowadzką było u Was ok 40 psów?? Jeżeli tak to wydawała się konkretną osobą, która kocha zwierzęta.:roll:
  8. Lena - jak miło się czyta :loveu:
  9. Przepraszam ale mi się i tak nie otwiera:shake: [URL="http://www.dogomania.pl/175766-A-liczne-kartki-A-wiAE-teczne-dla-schroniska-we-WrzeA-ni-ZAPRASZAMY-do-20-grudnia-2009r"][/URL]
  10. Ciekawe czy się otworzy?? [URL="http://www.dogomania.pl/../175766-A-liczne-kartki-A-wiAE-teczne-dla-schroniska-we-WrzeA-ni-ZAPRASZAMY-do-20-grudnia-2009r"]http://www.dogomania.pl/threads/175766[/URL]
  11. Czy ona w dalszym ciągu siedzi w budzie ??? Od kogo zależy aby mała mogła znależć się w budynku !!!
  12. I jeszcze przed nami sylwester.Wtedy to dopiero będzie masakra:-( I jeszcze te szczeniaki......
  13. Moja znajoma zauważyła, ze Zołzi jest [B]chyba odwodniona[/B]. Sama teraz to widzę. Dziewczyny sprawdzcie co u malutkiej u nas jest -4C. Ona musi być w ciepłym..... Koszmar.....
  14. [quote name='judita']a co tam u samsungusia?[/QUOTE] Co u Samsunga nie wiem, ale za to u Simansa coraz lepiej. Chłopak już się nie boi błysku lampy w pomieszczeniu. Więc nie długo powinny być nowe zdjęcia. Ma6da już zapisałam :loveu:
  15. [quote name='ketunia']Ode mnie doszło tylko 450 zł ? Wpłaciłam 500 zł[/QUOTE] Spójż na 1 stronę w rozliczenia 450 rozpisałam dla Samsunga a 50 dla Simensa post niżej.
  16. A w tej ubikacji dla niepełnosprawnych. Tam jest sporo miejsca :roll:.
  17. [quote name='Malwi']podniosę na wieczór strachulca :) i przy okazji zapraszam na wątek Zołzi;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175660[/URL][/QUOTE] Tak, Tak zajżyjcie na wątek Zołzi ona natychmiast powinna być wyciągnięta ze schronu. Ona zimą nie ma żadnych szans :-( Dobrze, że nasze chłopaki już bezpieczne:p. Jednak Samsung nadal potrzebuje delkaracji stałych. Kwoty jednorazowe również mile widziane. Lena13 ;), kiedy Samsung był szczepiony??
  18. Opera ma ważną wściekliznę do lutego przyszłego roku. Na wirusówki nie była szczepiona. 4 razy była odrobaczana. No i na początku była Koperkiem :evil_lol: Lena13 - jutro odsyłam książeczkę:oops:
  19. Widziałam go na żywo, od razu przykuł mój wzrok. Jest na prawdę śliczny . To taki jamnik szorstkowłosy, ale ok 40 cm w kłębie. :evil_lol:
  20. Malwi - Dobrze, że założyłaś jej wątek. Nijak nie mogę pomóc a wiem, że dla niej tymczas potrzebny jest na wczoraj... :-(. Pamiętasz jak chciałam Tobie ją pokazać i nie było jej na zewnątrz. Jej naprawdę musi być zimno..... Zawsze lepiej aby była w środku, chociaż przed wiatrem będzie osłonięta. Położyć jej w kąciku jakieś posłanko z kożuszkiem i będzie ok. Nie wiem jak u Was szefostwo, czy by się na to zgodziło? bo we wrześni nie ma takich, możliwości, a raczej nie chcą je stworzyć niestety. W Szamotułach u WAndy Jeżyk wszystkie takie maleństwa i beż sierści siedzą upchane w klatkach (aby tylko zimę przetrwały i wypuszczane są partiami. W Swarzędzu też wszystkie maluchy i staruszki lądują w budynku (chociaż jest ogromne przepełnienie) Trzymam kciuki i pozdrawiam Aneta
  21. A nie macie tam jakiejś fundacji, która by wzięła psiaka na siebie ??
×
×
  • Create New...