-
Posts
406 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caterina1
-
No i mam teraz problem bo nie wiem kim kryć moją Vicię Abbado czy Carlosem. :bigcry: Ale z drugiej strony fajnie że Carlos wygrał. :Dog_run:
-
Mam jedno mlutkie pytanko. :modla: Chcę pokryć moją suczkę ,męża mam już upatrzonego jednk nie wiem czy pokrewieństwo nie jest za blisie. Tak więc babki ze strony mojej suczki siostra jest matką przyszłego męża. :bigcry: Jestem całkowitym laikiem i dlatego tak nieprofesjonalnie to napisałam. Pomóżcie mi Pliz!!! :Dog_run:
-
Już wysłałam ci info na priv . A o klej się nie martw mam jeszcze trochę po mojej Vici,jk się spodkamy to ci go dam. :Dog_run:
-
Moją Vicię wystawiała Sylwia właścicielka Bossa Batina naszego braciszka :bluepaw: .Ja nie mogę tego robić bo Vicia ze mną szaleje na ringu. Ale przyglądałam się jak ty wystawiasz swojego Ortonka i jak wygrywacie. :bluepaw: Proszę o uściśnięcie prawej łapki Ortonka i o pocałowanie go w śliczny pyszczek.Pozdrowionka i całuski!!! :BIG: :Dog_run:
-
MY TEŻ GRATULUJEMY PAŃCI,A DLA ORTONKA CAŁUSKI W NOSEK :terazpol: :beerchug: :drinking:
-
Ludziska jak wam się podobała nasza klubówka :question: Dla mnie jak co roku jest to wielkie święto briardów i miejsce gdzie się możemy wszyscy spodkać i pogadać. :beerchug: Miejsca było trochę mało i upał wielki ai ten sędzia który z jednej strony dawał ładne szczegółowe opisy , a z drugiej trwało to tak długo. Ale pomimo wszystko wystawa była wspaniała :ghost_2: I wygrały najpiękniejsze psy.JESZCZE RAZ WIELKIE DZIĘKI DLA SYLWI ZA WYSTAWIENIE MOJEJ VICI :tort: :drinking: Czekam na wasze refleksje :question:
-
Cześć ali :eek2: Jestem w szoku bo nie wiedziałam że w Lublinie jest nowy briardzik. Bardzo chętnie się z wami spotkam w Lublinie. Tylko podaj gdzie i kiedy ja się dostosuję. Pozdrowienia dla ciebie i twojej suczki :Dog_run:
-
Właśnie dowiedziałam się od profesjonalistki że najlepsze suszarki mają amerykanie tylko są trochę drogo ok.5ooo-8ooo zł,własnie takie z rurami do napuszania sierści :Dog_run:
-
Briard - bardzo, bardzo sucha sierść
caterina1 replied to Katerinas's topic in Owczarek francuski briard
Ja mam taki sam problem jak ty ale juz go częściowo rozwiązałam. Moja Vicia też ma tzw.kozią sierść może nawet bardziej. Po pierwsze do ostatniego płukania dodaję oliwki dla niemowląt, i rozczesuję ją RING 5 , lub olejkiem norkowym firmy BEAPFAR. Będziesz jutro na klubie :question: -
Ja raczej do przesuszonej sierści polecam ci RING 5 w spraju,naprawdę jest super :Dog_run:
-
Ja pisałam że słyszałam o tym od ludzi przyjezdnych. A jak jest w rzeczywistości to sama niewiem .A o monopolu na kupowanie CWC i CACIBów też słyszałam.
-
Ale tak było 3 lata temu kiedy na ringu honorowym w Best Junior z psem biegała właśnie pani Prezes i wygrała.A resztę jak napisałam mówią ludzie o wystawie w Lublinie. :Dog_run:
-
A w książce p. Sobolty o briardach :question:
-
W moim rodzinnym mieście Lublinie jest taka coroczna zasada że pies prezesa musi wygrać. Ja tego tak bardzo nie zauważyłam ale słyszałam to od przyjezdnych.A chodzi oczywiście o BIS. :Dog_run:
-
Żebyś niewiem co napisał i tak nie przekonasz mnie do swoich racji Dark Icon :diabloti: :Dog_run:
-
Poprostu prawdę że chcesz zobaczyć szczeniaczki i porozmawiać. Jeżeli trafisz na prawdziwego pasjonatę to nie będzie miał nic przeciwko. :Dog_run:
-
BEAPHAR to bardzo dobry wybór :Dog_run:
-
A twój pies choruje na uszy? A tak właśnie jest u psów z długą sierścią i nie cię tymi uszami .Gdzie robią się na uszach ropnie (od trzepania głową) co za prawie każdym razem kończy się zabiegiem operacyjnym.Często gdy przewód słuchowy jest wąski też trzeba go operacyjnie poszerzać. Więc chyba lepiej obciąć uszy i oszczę dzić w trn sposób psu późniejszego cierpienia :question: A co do bassetów i ich łap to nie zaprzeczysz że chorują na stawy? :diabloti:
-
I piszesz to ty u którego w rasie hodowla doprpwadziła do tego że małe łapki nie są w stanie unieść tak dużej masy ciała.A o uszach nie wspomnę :microwav: :microwav: :microwav:
-
Popieram cię :angel: :Dog_run:
-
U nas w Lublinie jest młody psiak z tej hodowli.Jak możesz to daj mi namiary na hodowców.Może emil :question: :Dog_run:
-
No właśnie wyglądu . A obstrzyżony PON to już nie to samo. :Dog_run: Kupno psa to zawsze powinna być przemyślana decyzja. I to że pies ma mieć długą sierść też jest ważne.Trzeba pomyśleć czy mamy czas na zajęcie się czesaniem ,pielęgnacją.Po to mają długą sierść by taką pozostała, jakby PONy miały być strzyżone to mogłyby być wystawiane takie na wystawach. :Dog_run:
-
Trochę lat mineło od czasu kiedy kąpało się psa w szarym mydle. :ghost_2:
-
Są ludzie i parapety :eviltong: A tak poważnie- kłócą się ci co zarabiają na psach.I nie mówcie mi że to nie jest prawda. Sama mam znajomych którzy twierdzą że po domu gania im np. 10 000 zł. I są wstanie zrobić wszystko by tą forsę zdobyć,czyli oczerniają inne hodowle by szczeniaki były kupowane u nich. A ZK też im sprzyja bo potencjalnych kupców wysyła właśnie tam( bo to ktoś z czynnie działających) :chainsaw: :Dog_run: