Jump to content
Dogomania

caterina1

Members
  • Posts

    406
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by caterina1

  1. Popieram !!!! siemie lniane jest najlepszena sierść i jeszcze wiesiołek w kapsułkach lub sypki. Biotynę najlepiej rozpuścić w oleju bo wtedy najlepiej się wchłania. :Dog_run:
  2. Dzięki za dobre rady!!!!!!!!!!! :thumbs: :beerchug:
  3. A jaką masz hodowlę ,i po jakich rodzicach sa twoje szczeniaczki? :baby: :baby: :baby: Jeśli można wiedzieć?
  4. JEDNAK MoJ PIES NIE SPRAWDZA SIĘ W OBRONIE GDYŻ NIE UMIE GRYŻĆ. OK. JEST Z POSŁUSZEŃSTWEM I TROPEM ALE GRYZIENIE DO BANI. TAKA JUŻ JEST MOJA VICIA OBSZCZEKA I TYLE. CZY TO W CZYMŚ PRZESZKADZA? BO MY KOŃCZYLIŚMY KURS TYLKO DLATEGO ŻE POTRZEBNE JEST TO W NASZEJ RASIE DO INTERCHAMPIONATU. :angel: :Dog_run:
  5. TAK WIĘC MOJA VICIA MA 4 LATA , JEST PO SZKOLENIU PT1 I PO . JAK KAZDY BRIARD JEST BARDZO ŻYWYM PSEM O DUZYM TEMPERAMENCIE.BARDZO CHĘTNIE SIĘ UCZY I JEST TO DLA NIEJ NAJLEPSZ ZABAWA.
  6. A CO MYŚLICIE O BRIARDACH? JA BARDZO CHĘTNIE SZKOLIŁABYM SWOJEGO NA PSA RATOWNIKA :D
  7. WYNIKÓW NIE ZNAM ALE W WYSTAWACH KTOŚ PODAJE STAWKĘ. SAMA CHĘTNIE DOWIEDZIAŁABYM SIĘ KTO WYGRAŁ!!! :terazpol: :megagrin:
  8. CZEŚĆ AGATKO !!!!!!!DOSZEDŁ DO MNIE JUŻ BIULETYN ,BRIARDZIKI SĄ SUPER, I BARDZO ŁADNE SĄ ZDJECIA ORTONKA. BARDZO WZRUSZYŁA MNIE HISTORIA BRIARDA PORZUCONEGO NA WARSZAWSKIM PALUCHU,OGÓLNIE LISTY BYŁY DOSYĆ SMUTNE. ZDJĘCIA TO TOTALNY ODLOT !!!!!!! JUZ NIE MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ KLUBÓWKI!!!!!!!! POZDROWIENIA OD VICI DLA WSZYSTKICH BRIARDKÓW :Dog_run:
  9. SORRY ALE NIE DOSTAŁAM JESZCZE BIULETYNU ,PEWNIE NIEDŁÓGO DO MNIE DOTRZE. WTEDY SIĘ WYPOWIEM . POZDROWIONKA!!!!!!!!! :klacz: :Dog_run: :smilecol:
  10. MY JEDZIEMY NA KLUBOWĄ I DO POZNANIA ,RACZEJ NIE JEŻDZIMY NA KRAJÓWKI BO NIC JUŻ NAM NIE DAJĄ.ZALICZMY TYLKO RODZIMY LUBLIN.A W TYM ROKU MAŁO JEZDIMY NA WYSTAWY BO ,MOJA VICIA UTYŁA SOBIE I TERAZ INTENSYWNIE SIĘ ODCHUDZA-A KOCHA JEDZENIE-. :eating: W TAMTYM ROKU BYLIŚMY NA WĘGRZECH I W RUMUNI.CHCEMY SPRUBOWAĆ WYJEŻDZIĆ INTERCHAMPIONAT,A BRAKUJE NAM 2 CACIBÓW Z POLSKI I DOKOŃCZENIA KURSU PO. :beerchug: :hand: POZDROWIONKA OD VICI DLA ORTONKA :buzi:
  11. FAJNĄ MASZ STRONĘ AGATO A TWÓJ ORTON JEST NAPRAWDĘ ŁADNYM PSEM.MOJA VICIA TEZ NIEDŁUGO BĘDZIE MIAŁA SWOJĄ WŁASNĄ STRONĘ.MAM DO CIEBIE PYTANIE: CZY BĘDZIESZ NA TEGOROCZNEJ WYSTAWIE KLUBOWEJ W ŁODZI? :Dog_run: POZDROWIENIA Z LUBLINA DLA WSZYSTKICH BRIARDZIRZY!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Cześć!!!!! Dzięki za rady jestem dosyć młodym hodowcą i brak mi doświadczenia. Jeśli chodzi o Carlosa Arte Cassari to przyznam ci się nie znam tego psa. Jak możesz to napisz mi coś więcej na jego temat. :dog: Pozdrowienia odemnie i Vici. :Dog_run:
  13. Cześć!!! Super że zdecydowałaś się wystawić swojego briardzika.Uwierz wysawy to fajna zabawa i miejsce gdze można poznać wspaniałych ludzi. Ja zaczełam jeżdzić z moją Vicą gdy miała 5 miesięcy,była to klubówka w Konstantynowie Łódzkim.Spędziłyśmy tam dwa wspaniałe dni , no cóż nie powiodło nam się Vicia była 2w klasie baby.Ale to był nasz debiut a przegrałyśmy z wieloletnią hodowczynią i sędzią 1 grupy.Więc nie było tak żle.Wróciłyśmy do domu zadowolone ,z kupą nowych znajomych z którymi znamy się do dzisiaj. Życzymy wam udanej zabawy. :kciuki: P.S:nie przejmójcie się oceną i tak wasz briardzik jest najpiękniejszy i kochany! :thumbs:
  14. Tak Czarli też jest super pomimo swojego wieku. Byłaś na stronie internetowej hodowli NADINA SIS? Tam są piękne briardziątka,a Bead-Lilac ma szczenięta. :user: PIĘKNE!!!!!!! :baby: :baby: :baby: :hand:
  15. UNIK jest czarny , jego ojcem jest nieżyjący Kier Z GNIAZDA SOWY. Najpiękniejszy krajowy interchampion, :terazpol: zmarły przedwcześnie rok temu na skręt żołądka.Chciałabym by w miocie mojej Vici był taki wybitny pies.Niewiem czy go widziałaś ale robił wrażenie :B-fly:
  16. Lada dzień przyjdzie mi przydomek bo nie jest tak łatwo trafić na nieistniejący. Ja mam takie szczęście że wszystkie jakie napisałam już miały właścicieli więc musiałam zrobić to ponownie.Mam nadzieję , że moje szczeniaki będą takie ładne jak mama i tata.Powinny być oczywiście też zdrowe. :smilecol: :Dog_run:
  17. Ja terz zakochana jestem w czanych briardach . a na koniec roku zamierzam pokryć moją suczkę czarnym psem.Na oku mam Unika Variete lub słowackiego Abado Arte Cassari.Boję się tylko że będę miała problem ze sprzedarzą szczeniątek bo rasa ta jest mało popularna w naszym kraju.Ludzie zaś boją się długiej sierści i linienia :icon_roc: A przecierz te psy nie gubią włosa jak rasy gładkie i o średnie. :D :D :D 8) :D
  18. Raczej nie ,ale jak jeżdzisz na wystawy to będziemy na klubówce i w Poznaniu. Z jakiej hodowli chcesz kupić swojego briardzika?Masz jakieś psy? bo ja mam jeszcze goldenkę. :angel:
  19. Jeśli mogę się pochwalić to jest Mł.Ch.Pl,Ch.Pl i ma 2 CACIBy zagraniczne(Debreczyn i Ryga).Hodowca nasz jest super spotykamy się co roku na wystawie klubowej,zawsze nam pomaga i interesuje się rozwojem naszej suczki. Mama Vici umarła 3 lata temu i może dlatego jej nie znzsz. POZDROWIONKA!!!!!! :Dog_run:
  20. Vicia tak naprawde nazywa się Bien Batina,jest czarna i ma cięte uszy.Je
  21. Cześć!!! Fajnie że tak jak ja kochasz briardy!!! :thumbs: Moja suczka Vicia jest z hodowli BATINA z Wodzisławia śl.Jej rodzice są z czeskim pochodzeniem.Ojcem jest ch.Pl,Cz,Sl Agassi Nadina ,a matką Eimy Chlupate Srdce. :D :D :) Pozdrowienia z Lublina dla wszystkich miłośników briardów!!!!!!! :D :angel:
  22. Sorry za pomyłki ale jestem początkującą internautką :oops: :angel:
  23. Jestem z Lublina ,a moja suczka Vicia jest dobrze znana w środowisku briardziary.Jeśli masz jakieś pytania chętnie ci pomoge.Pozdrowienia odemnie i Vici :hand:
  24. Jestem z Lublina ,a moja suczka Vicia jest dobrze znana w
  25. Ja jestem z Lublina ,a moja suczka Vicia jest dobrze znana w środowisku briardziarzy. Jeśli masz jakieś pytania to chętnie ci na nie odpowiem. Pozdrowienia odemnie i Vici. :D
×
×
  • Create New...