Magda: Maksiu już wtedy nie był młody, odszedł za tęczowy most w wieku 11 lat :(Lora - rottweilerka przygarnięta przez nas w wieku 5 lat - ma już 11 lat - i ma się całkiem dobrze z moją Mamą w Bydgoszczy :) Chętnie bym do Was przyjechała, ale... mieszkam teraz w Bielsku, to 500 km od Bydgoszczy ;) Tutaj niestety nie ma sekcji agility, wiem, bo się dowiadywałam.