[quote name='agabass'][b]malawaszka[/b] tak jest to drugi miot, ale kicia miała kociaki jak miała 1,5 rok i też do tej pory utrzymujemy kontakt w miocie w tedy było tylko dwóch drani. Teraz ma lat 8.
To tyle i powiem jeszcze jedno nie oceniajcie jak nie znacie. [/quote]
Przecież [b]malawaszka[/b] nie oceniła Ciebie, tylko stwierdziła fakt 8)
Resztę już wytłumaczyła [b]Poświata[/b] powyżej, jak zwykle cierpliwie i logicznie :D