[quote name='Maga100']Oj, bolą, tymbardziej, ze widziałam, ze cośtam dziamie i jeszcze się, głupia, cieszyłam, ze pies się tak ładnie czymś zajął... (to coś jak ty z tym bieganiem i robieniem fot hihihi)[/quote]
Hahahaha, idealnie tak samo :D Ja się głupkowato śmiałam i myślałam złośliwie, że to coś TZ-eta :-? Zostałam ukarana :lol: