-
Posts
3333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiosna
-
nie jadlam niesa przez 6 czy 7 lat.. pozniej [w zeszle wakacje] siedzielismy w domku [na koniach] i akurat nie bylio nic do jedzenia ani zadnej kasy wiec zaczelam jesc jakies parowki czy cos.. teraz znowu nie jem miesa ;))
-
wysylajcie mi tez.. ;)) [email protected]
-
w polsce karmy sa bardzo drogie.. jak sie ma jednego psa to jeszcze go mozna karmic eukanuba albo czyms w tej cenie.. moje dostaja jeszcze dosc duzo miesa, glowy z lososi i cynk. w sezonie daje im jeszcze granulat [taki energetyczny od koni].. te ktore sa w domu i tak sie zawsze na cos jeszcze zalapia..
-
nom ja tez.. ale nie chcialabym musiec zostawic psy w domu.. moje siedza w kojcach na szczescie, tak to by byla jedna wielka demokla jakby zostaly same... :))
-
kaska: ja tez nie jestem za niepotrzebnym zabijaniem, tez nie jem miesa.. ale u huskych to jest instynkt. one to kochaja i to jest czescia ich zycia.. pies jest po prostu w swoim zywiole jak biega.. i jak zabija.. takie one juz sa.. ;)
-
tez uwazam ze te wszystkie polskie karmy to straszny syf.. ja przywoze karme z czech - chicopee, jest to karma kanadyjska [tam sa takie normy na karme dla psow jak u nas na lekarstwa..], psy to bardzo lubia, karma jest stosunkowo tania. co do chappy [nie wiem czy tak sie to pisze ;p] to nigdy wiecej.. zanim zaczelam zajmowac sie tymi 4 nie moimi psami jadly one wlasnie ta karme, i wygladaly strasznie.. siersc byla jakby przypalona zapalniczka, zero polysku, byla szorstka i paskudna, psy byly apatyczne, mialy problemy z uszami i oczami, oczy byly za;zawione.. zmienilam karme i wszystko wrobilo do normy, teraz sa zdrowe, biegaja, ciesza sie... ;)
-
-ja strasznie bym chciala zostawic sobie szczeniaka.. nie nie wiem czy to przejdzie, chyba nie bardzo... ;//
-
hehe.. nie zupelnie.. svenek go zlapal w pyszczek a ja mu juz nie chcialam przeszkadzac bo ptaszek nie byl juz caly i szkoda mi sie go zrobilo..
-
takie plywackie.. albo narciarskie.. ;pp
-
ona wyzywienie uzgadnia z wlascicielem psa.. ;))
-
hehe ;)) nie wiem nie weim.. ;pp
-
ja znam kilka osob ktore biora psy 'w hotel' - tzn pieski zostaja u nich albo na czas pracy wlascicieli, albo na weekendy.. u kumpeli placi sie za to 10 zl za dobe za jednego psa z wyzywieniem. mozna znalezc czasem u wetow ogloszenia ze ktos zajmie sie psami.. ;)
-
my ostatnio na spacerku zagryzlismy jakiegos ptaszka.. sven szedl na dlugiej smyczy i zanim zdazylam go dorwac ptaszek byl juz biedny.. ehh te haszcze polowania.. ;)))
-
mi sie laduje dopiero jak dam 'odswiez' .. nie wiem co jest nie tak.. ;/
-
mi.. jeszcze mi.. ;pp [email protected]
-
to jas teraz nie moge sie doczekac jak mi sie urodza male kluski.. na koniec lipca maja byc... ;)))
-
i oczywiscie najmniej opieprzajace sie na treningach, nie zagryzajace kur sasiadow ani nie rozszarpujace w domu co drugiego buta... juz na pewno nie kradnace niczego ze stolu i nie wyrywajace rak na spacerkach.. ;pp
-
polskie to te najwspanialsze, najukochansze, najszybsze, najmadrzejsze i wogole.. te nasze ;))
-
lol.. a ja myslalam ze moj yoki jest grubiutki... ehh..
-
eeeno. to ja widze wy swoje psiaki rozpieszczacie strasznie.. moje dostaja sucha karme [chicopee] albo miesko wieczorem i nic wiecej.. ee.. sorry.. jeszcze 1 tabletke cynku.. ;pp
-
moim pieskom tez latem ropieja oczy, teraz wlasnie sie zorientowalam ze bardziej te niebieskie.. przemywam im to zielem swietlika - troche ponmaga, ale zdrowe calkiem sie robia dopiero na jesien..
-
heeh.. ja dostaje wscieklizny jak mowie cos do psa a on do mnie 'haaaa !! bawimy sie !!' i zaczyna skakac i uciekac.. dogadaj sie z takim.. ;p tak ogolnie to moje pieski naleza chyba do grtzeczniejszych.. albo ja do tych bardziej tolerancyjnych. bo moje nie patrza na chrabaszcze tylko na kotki, kury, gaski i krolika siostry w wigilie.. ;p dom tez zostal 'troszke' zdemolowany... ;)
-
moje to tak chyba pol na pol.. znaczy pol czeskich pol amerykanskich.. ;pp i pol takich polskich 'pol-na-pol'... ;pp nie no.. yokus jest grugaaasny i szeroki, a sven jest chuuudy bardzo [jego tatus jest z czech] i teraz jeszcze sie leni to juz wogole wyglada jak szkapa.. ;pp koka jest tez paker straszny.. jest szeroka jak szafa i wogole nie biega.. niedlugo bede musiala jej kojec poszerzyc.. ;pp
-
ruda suczka to Akika, wlasnie nie wiem z jakiej jest hodowli... szczeniaki beda wlasnie od niej, kryta byla Yokim.