-
Posts
8360 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anetta
-
Buhahah dbsst, przyjzyj sie zdjeicu :lol: :lol: :lol: Jest wyjechane [url]http://i17.photobucket.com/albums/b71/sabaera2/ko/kn11.jpg[/url] :ylsuper: zwinna panienka 8) A czemu w pazdzierniku? :lol:
-
[quote name='adda']Za chwilę następne skrzyżowanie, nie wjeżdżaj na wiadukt, tylko wjedź na pas prawy, żeby pod wiaduktem skręcić w prawo w ul. Broniewskiego. Jadziesz se Broniewskiego prosto aż do końca. Jak dojedziesz do końca to skręcisz w lewo (wiem, że w lewo trudniej niż w prawo, ale dasz radę :lol: ). Ulica w którą skręcisz nazywa się Reymonta i zaraz przejdzie w Powstańców Śląskich. Jesteś już na Bemowie. To dobrze :D [/quote] Matagi, mieszkam obok Reymota, wiec jak chcez moge Cie pokierowc 8) w dalszej drodze :P Sluchajcie, jakie macie numerki? :)
-
No pewnie ze wybczymy :biggrina: :iloveyou: Cukiereczkom sie wybacza :lol: Bardzo ladnei sie komponuje z misiem 8)
-
[quote name='dbsst']i nastepnym razem Ciebie zabieramy anetta :D[/quote] hmmmm 8) :cool3: [size=2]kiedy mam sie pakowac?[/size] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale szybko piszecie :evilbat: A nochalusy sa przebojowe :D Ale nie czuje sie na silach aby zgadywac czyj to krawat :lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
anetta replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Ni ewidze fot :bigcry: 4 ostatnich i 3 wczesniejszych :bigcry: -
Jeszze takiegi zachodu nie widzialam :o :o PRZEPIEKNY :loveu: :loveu: Kociamber rowniez, bardzo lubie biale koty 8) No nie mog esie napatrzec na ta kruszynke... :angel:
-
Pieknie, pieknie sie wystawil :angel: :multi: A jak sie naprezyl 8)
-
Boskie :o :angel:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
anetta replied to arima's topic in Foto Blogi
O rany, r-o-z-p-l-y-n-e-l-a-m sie :loveu: :loveu: :lilangel: Cudeneczka!! Achhh szkoda ze nie moge mic kota :placz: :placz: Zmorka :iloveyou: Przepiekne zdjecia :angel: -
:D ileee foot :angel: :multi: Wyrabiste!! A Ty Kara nie mow ze brzydko wyszlas! :evil: Bardzo, bardzo mi sie podoba ta fotencja!! Z tymi bokami rozmazanymi, boskie :ylsuper: I ten czarny kolor! wyszlas bardzo naturalnie :D A podpis :ylsuper: Sliczne zwierzaki :sweetCyb:
-
Super jezyczki, superrr lelonki i super niufki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
:angel: piekne zdjecia i wspanialy macie las :D :angel: Czy to koniec? :roll:
-
[url]http://upload.miau.pl/1/20395.jpg[/url] [url]http://upload.miau.pl/1/20160.jpg[/url] :lol:
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
anetta replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
:D jak ten czas leci :lol: :laola: :BIG: -
A co Twoja mamuska na to? :o
-
[quote name='Ka-ka'][b]anetta[/b], no ze wszystkim bym skojarzyła...ale ze świnką morską ??? :lol: :wink:[/quote] Bo on tam tym zdjeciu taki grubiutki wyszedl :lol: :lol: :lol: :lol: i skojarzylo mi sie ze swinka :lol: I wiecej malego Prestonka :D
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
anetta replied to Basenji's topic in Foto Blogi
[quote name='Evelina']A propos reklam, moze ja mam zwidy :oops: , ale gdy weszlam na Dogo reklama damskich majtek sie pojawila. :o :lol:[/quote] Tobie reklama majtek a mi prawie za kazdym wejsciu w jakis temat projektor multimedialny robie zdjecia! :evil: :evilbat: I to od wczoraj. -
Taaaa :o A gdzie jechaly? :lol: :lol: :lol: :lol: Jaki sasiad? :oops: mlody? :lol: :lol: :lol: :lol:
-
:o czaderskie fotyyy Na tej przedostatniej wyszly jak by byly w zaprzegu :D :angel: :angel: BOSKIE!!!! A z jakej okazji dziewczny byly u Ciebie Kara? :D
-
Wojtecki, zgadza sie, zgadza 8)
-
O ranyyyy :angel: jaka swinka morska :angel: :lol: Jaki ma wzrok :roflt:
-
:lol: zauwazcie ze na obydwu fotac Metka brzydko sie zachowuje :evilbat: :nono: Ciekawe gdzie to podejrzala :lol: :lol: Bardzo fajne te halti, takiego nie widzialam zeby byl obszyty skorka czy czym tam jest 8) A bestja w lsie jest super :angel: co to jest, staw?
-
:cunao: smieszna ta mala :lol: :lol: Piekny ma wianek :D Wyglada jak aniolek na przykryciu na ktorym siedzi :lol:
-
:eek3: wow, jaka jazda :lol: :lol: :lol: A czgo ona tam szukala? :lol: Ryby lowila? :lol: :lol: :lol: :lol A juz wiem :lol: ale w sumie ryby tez mogla przy okazj zlapac :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
anetta replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Co za #^^&^%&!!!! :x :evil: Nie w piekle wyladuja z to :evil: "hipercholerestolemię" co za nazwa :o :nerwy: Malutki Bolik, dobrze ze nei wie co mu jest :roll: W depresje by popadl gdyby sie dowiedzial... :calus:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)