Jump to content
Dogomania

anetta

Members
  • Posts

    8360
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anetta

  1. Ja tez, ja tez :D myslalam ze was nie zastane bo nie wiedzialam czy bedziecie w koncu :fadein: Ale ciesze sie ze przyjechalam :angel: Kaja zyje w swoim swiecie i w swoim tepie :P :P Szkoda ze Masaj nie ma swojego swiata :evilbat: A tylko czyjes lapy przed oczami :lol: Asiunia, zaraz zobaczysz kilka krecikow 8)
  2. Asher, zapraszamy w nasze skromne progi :D Ja tez sie nie moge doczekac fotek, wiec juz nie gadac tylko foty wstawiac :angel:
  3. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100'][quote name='Alicjarydzewska']no to piszcie kto w końcu dotarł i jakie psinki 8) /Szpilka, Saba , Sabina , Leon , Bugajski , Press, :-? ,<nie wiem kto>/[/quote] Pika i Saba Asher i Boogie z Sabiną Ka-ka i Preston Dbsst i Szpila Anetta i Masaj (i Kaja, ale Kaja poszła wczesniej do domku) i oczywiście Maga i Leon :wink:[/quote]o o Anecie nie wiedziałam 8)[/quote] Bo ja sama sie wprosilam 8) Nie chcialam opuszczac rannego treningu wiec sie zaparlam i po treningu przyjechalam prosto na Forty :bigcool: sabina1, bylysmy na Fortach Bema :) Pika, co takie slabe te foty z bijatyki? 8)
  4. Swietna buda! :lol: O Tuffim juz nie wspomne 8)
  5. A jak inni wlascciele na to reaguja? :lol: Pytaja sie co Metka ma na nosie? :lol: Ten golden wspaniale sie komponuje z liscmi :fadein:
  6. Widze ze nasza sara nie lubi prac ogrodowych :lol: :lol: :lol: 3 filmy mi sie nie otqwieraja, tak jakby ich nie bylo :o I to te najciekawsze- kluskowe :x EDIT, otworzyly mi sie, super szkrabik :loveu:
  7. http://img281.imageshack.us/img281/853/p10007719wj.jpg psa nie widac :wink:
  8. Gratuluje wytrwalosci :D :klacz:
  9. Jakie fajne te foty z domu, takie...rozmazane niektore, bardzo mi sie to podoba :angel: Ale bernas w kolczatce :o ulala
  10. Fajnie tyle fot :) Nastepnym razem idz wczesniej na spacerek bo teraz wczesnie sie robi ciemno :wink: ciekawe imie dla psa....Żordik :lol:
  11. Allllee brudna woda :evilbat: Miki, wstydz sie, za zadko sie kapiesz 8) Slicznie przynosi smycz [url]http://img248.imageshack.us/img248/4023/10024454gs.jpg[/url]
  12. Do schrupania :angel: [url]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/3/0/4/12520375.jpg[/url] [quote]Chciałabym jeszcze dodać, że samiec buldog francuski, przeważnie nie zgodzi się z samcem innej rasy[/quote] AHA! To juz wiem czemu odemnie z klatki taki jest :evilbat: Wszystkie psy by by zagryzl :evilbat: A co najlepsze nawet do Kaji podskakuje :evil: Mam takie samo krzeslo w domu :lol: Tzn tera zjuz nie jest urzywane ale stoi sobi ew pokoju :P
  13. Buhahaha wyrabista fota. Pan domu 8)
  14. Jakos malo tych slicznych zdjec... :iloveyou:
  15. Mowilam o Sabie ale ok :lol: Myslalam sie ze sie dorobilas pod moja nieobecnosc :lol:
  16. Bardzo fajne zdjecia noca!!!!! :angel:
  17. [img]http://manu.dogomania.pl/emot/hahaha2.gif[/img] Jaka mina [url]http://img302.imageshack.us/img302/8170/tufik6vh.jpg[/url] Nawt kieszonke ma na smakolyki :o :lol: Piekne te sweterki, powinnac jest sprzedawac :D Patka, IzaSzumielewicz w dziale Inne sprzedaje ubranka a kasa idzie na schronisko :D Tylko nie wiem czy jeszcze ma takie wieksze.
  18. HAhaah Hanka, patrz, mam podobnego zwierza to twojej owieczki :lol: :lol: :lol: [img]http://img444.imageshack.us/img444/3506/tnosobiste0260la.jpg[/img] Moze jeszcze ktos bedzie miec jakies zwierze gospodarskie :lol: Jaki super ten kumpel :D :angel: I za Cezarka trzymam kciuki!!
  19. Tak czytam i czytam to wszytsko o tym spacerku i coraz bardziej mam ochote isc... :roll: :roll: Ale z drugiej strony szkoda mi opuszczac treningow... :roll: :roll: Badz tu teraz czlowieku madry... :-?
  20. A co tu sie wyrabia? 8) Naprawde chcecie mala imprezke zrobic? :fadein:
  21. Wow!!!! :o To z to palac a nie domek :D W zwiazku ze mieszkam rzut beretem od PIKI i Magi....wiec wiesz Waszka co Cie czeka 8)
  22. Pysia, masz druga niufke? :D Foty z kociakiem sa pieeekneeee
  23. Ja tez myslalam ze to dozek :lol: :lol: :lol: Calusna mordka :angel:
  24. O rany, cos okropnego... :cry: :cry: :cry: Jestem z Toba :fadein:
×
×
  • Create New...