:D I tu imprezka :D
Sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam!!
:BIG::new-bday:
I nie ma co sie zastanawiac nad sterylka :p:fadein: Pomysl co to bedzie jak tfuuuu tfuuuuu Koma zachoruje na ropo lub inne cholerstwa....:shake::nerwy:
"Uuuuuuu:cool3:" [url]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/zoo/zoo30.jpg[/url] :lol::lol::lol:
Te niby lis z wielkimi jak radary uszami to nie jest Fenek?:razz:
Dzieki za wycieczke po ZOO :lol:
Ulala, juz widze jakie swietne foty beda ze spacerku :multi:
Fryzurke massz swietna, supelnie inna dziewczyna z Ciebie :mdrmed: Bardzo ladnie Ci w niej.
Jak sucze?
Ach, jakie piekne!!! Ta zolta roza jest przepiekna z kropelkami wody :loveu::loveu::loveu:
wlazl do mieszkania [url]http://images4.fotosik.pl/50/17df1778ea128a53.jpg[/url]
:evil_lol::evil_lol:
O matko, to ona byla w ciazy...:-o:oops:
No szkoda maluchow, ale na pewno to byla przemyslana decyzja rodzicow.
Ludwiczek zostanie u was czy idzie w swiat?
Pysi zycze szybkiego powrotu do zdrowia.