-
Posts
7787 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ARKA
-
[quote name='GoniaP']Chuda jest, to fakt, ale dziś ze swoim kolegą Pręgusem oszalała na wybiegu Fajna z niej pannica!!! No energie to ona ma! Moze jaks krew boksia w niej plynie,tak wiercipięta jest??
-
[quote name='Terhenetar']no i terier moi Państwo, bardzo hałaśliwy, "zarzucam" na zamojski wątek Boszee ale tam byl i drugi terierek, taki bialy w łatki, ale nie na \"kwarantannie\' tylko na ciagu, tam gdzie ten bialy w typie pon-a! Od srodka lepiej je widac, od srodka ciagu-budynku. Mial na szyi jakis dzwoneczek czy cos!!!Pewnie czyj psiak, moze i go szukali ludzie ale jak mogli go zobaczyc?????? Płacz.Po pierwsze dojscie do tamtej strony ciagu(tył) jest koszmarne, zniecheca to wogole ludzi do ogladania psow, a dwa te \"skrytki\' jakies na tych ciągach, jakies takie zamykania podwojne, dziwne, to i psow nie widac!!
-
[quote name='GoniaP']Jeśli o tą, to jest u nas TAK,TAK to LUŚKA!! Ona tu wyglada na sporego psa a wcale taki wielkolud nie jest-no moze teraz wazy z 17-19kg a powinna z 25.
-
[quote name='GoniaP']Ale Luśka to chyba u Krystyny została....[/quote] Ooo! To dobrze, bo jak ona ma cos z tymi tylnymi nogami to nie ujmujac poznanski wetom moze lepiej ze jest blizej warszawskich specjalistow, szczegolnie od kosci.
-
[quote name='GoniaP']Cudo bardzo wystraszone jest, ogonek pod siebie chowa, uszka tuli i języczek wystawia bidulek. Brudny, posklejany Polarek, którego wykapać będzie można dopiero jutro/pojutrze...[/quote] To przerazone malenstwo jest, a wyglada jakby byl wielkolud, na zdjęciach. Rocia tez jest w sumie mała. A jak szalona Luśka sie ma, co z jej tylnymi nogami???
-
Nie moge wstawic emotki(przez proxy jestem)-ja poprostu dostaje skrętu jelit, ze ten k...n nie usypia slepych miotow!!!!!!!!!!
-
[quote name='Donvitow']Tego białaska z poprzedniej foty mam u siebie. To Polar No tak myslalam, ze to cudo chyba wlasnie jest u Ciebie!
-
[quote name='Murka']Pan wydaje się OK, dzieci jak zrozumiałam nie ma, innych zwierząt też, miał asta, który zginął tragicznie pod kołami samochodu ([B]z tego co zrozumiałam umiał przejść dwumetrowe ogrodzenie[/B]). [/quote] :roll::shake: jak Fobos tez bedzie potrafil, to co wtedy? Koniecznie trzeba sie z facetem spotkac, u niego, wywiad 'srodowiskowy' zrobic, poprostu.....
-
[quote name='doddy']Mi jest ciężko podpowiadać... Nie widziałam tego warszawskiego Pana w "akcji". Możliwe, że on sobie poradzi, możliwe że nie mierzy sił na zamiary. Pytanie, co jak się okaże, że druga wersja? W najlepszym wypadku pies wróci, w najgorszym będzie awantura, psa się pozbędzie lub coś. Nie raz i nie dwa słyszałam różne scenariusze. Ja mam inny dylemat. Do którego hotelu w Krakowie Fobos ma trafić. Jeśli do Niepołomic, to wogóle bym nie brała pod uwagę sprawozdań zachowań od Pań prowadzących. Niestety zupełnie nie radzą sobie one z bullami. Mieliśmy u nich 2. Pierwszego odebraliśmy jako agresywnego. Do tego był tak zaniedbany, że lepiej wyglądał w schronisku... a drugiego zabraliśmy po kilku dniach bo także był agresywny. Oba psy są dziś w adopcji i nie wykazują agresji... Szczerze - to zachowawywały się jak typowe niewybiegane bulle. Problemów wychowawczych z nimi nie było, minęlo to od razu w innym hotelu i w nowym domu. Jeśli do Pana Tomka, to... bardzo miły człowiek, bardzo fajny hotel ale ja odniosłam wrażenie, że niezbyt sobie radzi z problemowymi bullami. My mieliśmy tam dwa i szybko je zabraliśmy. W każdym razie wierzę we Frotkę bo jestem pełna podziwu za opiekę nad Adą. [/quote] Frotka mi mowila o jakims nowym hotelu co prowadzi jakis pan i pomagają mu synowie, sami mają asta.
-
[quote name='mar.gajko']Gwoli ścisłości. W tym hotelu były: Margo i Uzi. ŻADENE z nich nie było psem problemowym. Żadne nie wykazywało agresji w sosunku do opiekunów. [/quote] Czy to mowa o tych samych astach co pisze doddy?
-
[quote name='Murka'] My również jesteśmy za mosii. [/quote] :roll: bo?
-
[quote name='Murka']Na Fobosa przyszła wpłata 300 zł ;) Osoba, która wpłaciła pieniądze nie chce sie ujawniać. [B]ARKA[/B], Frotkę poznałam osobiście w Krakowie i zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie, ale nie chciałabym, aby Fobos został gdzieś wepchnięty tylko dlatego, że \"Murka kazała go zabierać\", bo tak jak pisałam wcześniej nie chodzi nam o pozbycie się problemu. Do tej pory Frotka nie wywiązywała się ze swoich deklaracji (obiecała m.in. utrzymanie Fobosa u nas) i co tu dużo mówić, nie przejmowała się za bardzo jego losem, nie odbierała moich telefonów, do tej pory nie skontaktowała się z nami. Dlatego pytam. [/QUOTE] Ja nie wiem jaki Ty masz jej nr. tel, ja mam stacjonarny i z nia wczoraj rozmawialam. Nie chce byc "poczta przekaznikową" ale powiedziala mi, ze z Toba ustalala wlasnie, na początku,ze koszty bedzie pokrywala. Poza tym Frotka byla powaznie chora, kregoslup. [QUOTE] Osoby, które do tej pory utrzymywały psa również mają prawo wiedzieć co się z nim będzie dalej działo. Nie każdy zna Frotkę i nie każdego satysfakcjonuje stwierdzenie, że \"Frotka wie co robi\". [/QUOTE] :roll: wystarczy poczytac jej posty. Dziala w TOZ, jest inspektorem TOZ, jest prawnikiem.
-
[quote name='doddy']ARKO, widzę że orientujesz się w wątku Zamościa. Do kogo mam pisać w sprawie tego asta?[/quote] No sporo osob jest z Zamosc, na dogo(5?) np. do martaa2. Gorzej, bo kazdy ma problem z wejsciem poprostu na dogo a jak ma problem to i pw nie odczyta tez. Ten pies/suka potrzebuje naprawde pomocy.:shake: A moze do kierownika zadzwon, poprostu:roll:
-
:shake::shake::shake: [B][SIZE=3]W zamojskim schronisku jest zachudzony ast/ka![/SIZE][/B] Maręgo, lezy w budzie, nie wychodzil, zdjec nie dalo sie nawet zrobic. Jest w budynku ciągow z psami-od srodka tylko mozna go/ją zobaczyc!!
-
Juz jest raport inspekcji weterynaryjnej, dostane go na dniach, pocztą. A to rocia-dziewczeta zlozcie jej wątek;) Tez nie przypuszczalam, widzac ją, ze rocia ale jednak jak zdjecia swoje poprzegladalam to to jest poprostu zachudzona rocia:shake:
-
[quote name='Murka'] My również jesteśmy za mosii. Czy w Krakowie ktoś będzie z Fobosem pracował? Czy będzie to tylko miejsce do przetrzymania Fobosa?[/quote] :roll:Murka, Frota "nie jest zielona" i wie co robi, zapewniam.
-
[quote name='Murka']Żeby ktoś doświadczony Fobosa obejrzał, nie domek [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] Tzn. domek też, ale z tym sobie poradzimy [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote] No to chyba tylko w Lublinie, najblizej, szkoleniowiec-behawiorysta jakis? Chyba do lubelskiego schroniska ktos taki przychodzi.
-
[quote name='Wisełka']Moja Droga, ja również chciałam pomóc w ogłoszeniach, zwłaszcza tego kudłaczka... ale jak miałam to niby zrobić?? Prosiłam Cię o trochę więcej informacji na temat psa, to dostałam odpowiedź: miły, fajny.... z sukami sie dogaduje z psami [B]pewnie też.[/B] Jak można robić ogłoszenia i napisać "z psem też pewnie sie dogada"?? Jeśli ktoś jest zainteresowany psem to chciałby trochę pewniejsze mieć informacje o nim. Myślę że Pani Wanda jest w stanie nieco więcej powiedzieć o każdym ze swoich podopiecznych [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG][/quote] Te psiaki nie ida do normalnej adopcji-tego trzeba miec swiadomosc-ida do adopcji czasowej, dopoki sad nie podejmie decyzji o odebraniu psiakow opiekunce. Jesli sąd podejmie taka decyzje wtedy moze byc to adopcja stala.Opiekun czasowy musi miec swiadomosc tego jak i tego, ze skrupulatnie musi przechowac wszelką dokumentacje medyczna dotyczącą psiaka.
-
[quote name='Murka']Przed adopcją i po adopcji. Jednakże my wolelibyśmy, aby przed wydaniem psa ktoś doświadczony go obejrzał [IMG]http://www.dogomania.pl:80/forum/[/IMG] My również jesteśmy za mosii. Czy w Krakowie ktoś będzie z Fobosem pracował? Czy będzie to tylko miejsce do przetrzymania Fobosa?[/quote] Murko, podaj mi kontakt do tego Pana, moge sprawdzic ten domek, proponowalam.
-
[quote name='gosiaczek&mobil']potrzebujemy jak najwięcej informacji o rottkach w zamościu: zdjęcia, stare/młode, płec, czy zgadza się z innymi psami/sukami....cokolwiek[/quote] Tylko JEDNEGO rottka wiedzialam. To jest sunia,raczej. Ma wątek juz na forum rotkowym. Jest w boksie z innymi psami wiec jest zgodna. Chyba mloda-na moje oko-ale to dziewczeta z Zamoscia muszą ustalic wiek.
-
[quote name='Donvitow']Nie zauważyłem Rotka.[/quote] No to ja nie wiem gdzie patrzyles,hm? Ja robilam zdjecia rotka i juz rozeslalam gdzie trzeba. Teraz tu nie wstawie bo weszlam na dogo przez proxy i sie nie da.Dawaj zdjecia szkielecikow!! Trzeba juz im domki zaczac szukac, biedactwom!! Jak Lusia, rozrabia?
-
andzia. czy czas spedzony na dogo jest wskaznikiem czegokolwiek?Frotka bierze psa do hoteliku w Krakowie i juz tylko na swoj koszt. Owszem, Frotka zajmie sie jego adopcją. Chciala by Fobosa zabrac na poczatku przyszlego tygodnia no chyba, ze ten dom spod W-wy wypali. Jak Jej uda sie wejsc na dogo to sama napisze.
-
Rozmawialam przez chwile z Frotką, ale dokonczymy bo musila skonczyc.Dorota chce zabrac Fobosa do Krakowa do hotelu. Jak dokoncze rozmowe napisze wszystko dokladnie.