Jump to content
Dogomania

ARKA

Members
  • Posts

    7787
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ARKA

  1. [IMG]http://images29.fotosik.pl/214/c7bc654d178ece43.jpg[/IMG] To jest Bona, jak rozumiem w klinicie, po zabraniu ze 'schroniska"
  2. [quote name='jogi']Nie Arka to zdjecie z kwarantanny [B]w Boksie kwarantanny przeznaczonym dla 1 psa siedzi po kilka. [/B] Jak byłam naliczyłam w jednym 7 małych, dorosłych psów.[/quote] :crazyeye: to ma byc kwarantanna???:roll:
  3. [quote name='mariee']Bonus do schroniska [B]trafil 2 tygodnie wczesniej[/B] , watek zalozony 19. Pozostale zdjecia pokazuja Bonusia po prawie miesiecznym pobycie w schronisku (klinikia w Lublinie). W moim podpisie jest watek Bonusia ..> 1 str.[/quote] :roll: no tak jest w pierwszym poscie:[url]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9327081&postcount=1[/url] Troche sie dziwilam, ze ta kwarantanna to z innymi psami jest :roll:a to on juz przeniesiony po kwarantannie do wspolnych boksow-to zdjecie wlasnie.
  4. [quote name='jogi']sprytny ten pan kierownik, oj sprytny. Ale są sprytniejsi:evil_lol: czy można go oskarżyć o działanie na szkodę miasta??[/quote] :shake: nie mozemy. Misto dziala na własna szkode, czyli Rada Miasta(taka uchwale podjeli o stawce 200zl za psa od gmin).Dziala wlasna rada na niekorzysc mieszkancow, zwierząt.. Hm, moze by pomyslec jaki plakacik zrobic uswiadamiajacy? W prostych slowach?:roll:
  5. [quote name='betel'][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/3635/bonobu8.gif[/IMG][/quote] betel, dzieki! Czy masz to w jakims pdf-ie itp? Mozesz mi przeslac na:[email protected]
  6. [quote name='jogi']kierownikownik ma dwa sporne interesy. Jako kierownik schroniska ma dbać by psy miały zapewnione dobre warunki i by nie było ich za duzo, a jako hycel ma ich odłowić jak najwięcej, bo ma z tego ogromną kasę. No i interes hyclowski zwycięża:diabloti: Oj Panie kierowniku wyszło szydło z worka:angryy:[/quote] :razz:Wiesz co jogi? I 'ktos' tu dziala wbrew interesowi miasta, zamoscian, ciekawe kto.:cool1: Miasto samo sobie pętle zawiesza:grab: Bogaty ten Zamsc a mowi sie ze "bida az piszy". KTO to zaproponowal stawke im, Radnym, 200zl za przyjecie psa???:crazyeye: Niska cena duzo chetnych aby zabierac psy, nie??;) Za takie "głodowe" stawki to jak mazowsze sie dowie i nie tylko, bedzie zwozilo psy do Zamoscia!!! Wiec widzisz dlaczego Stalowa Wola wybrała Zamosc!!!:angryy::angryy:
  7. [quote name='Charly']dobrze ze tu nie Palermo, bo za takie info gdzie indziej...[/quote] :roll: Charly o co chodzi?
  8. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi..o kase! Zamość przyjmuje psy z kilkunastu oklicznych gmin. Super!! Czy dobre serce czy biznes jednak?? Miasto nic na tym nie zarabia a wrecz budzet miasta rozklada sie na psy zamojskie i niezamojskie. Miasto, uchwalą rady miasta, bierze opłate [B]jednorazową[/B] za psa spoza gminy-200zl!! Na co te pieniadzę sa własciwie? Ani na wyzywienie(jak psy siedzą dlugo w schronisku-a siedzą) ani na leczenie, a o kastracji to juz pomarzyc. Ale....ktos musi tez w tych gmianach odlawiac te psy bezdomne i do schronu przywozic, prawda? No kto to robi?? Schronisko takiej uslugi nie wykonuje dla gmin, tylko samo przyjecie psa za 200zl ale robi to firma prywatna, zobaczcie kogo- i wszystko juz jasne! [URL]http://www.boz.org.pl/ll/ll1.htm[/URL]
  9. [quote name='kasia1177']Mam pytanie czy w schronisku sa jakies bokserki?[/quote] Ktos mi mowil,widzial,ze te dwa psiaki co nie przyjeto ze Stalowej Woli to jeden z nich byla boksia! Jogi, one pojechaly do weta, ktore przetrzymuje bezdomne psy, w Stalowej Woli!! Czyli jest Boksia w Stalowej Woli, bezdomna.
  10. [quote name='medar']Rudy - Pies który nosi miski : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34324[/URL][/quote] Dzieki medar to jest drugi wątek Rudego, pierwszy jest ukryty.:shake: Ale zdjecie Rudego jest;)
  11. [URL]http://www.radio.lublin.pl/index.php?site=news_details&id=38535[/URL] Cikawe co ten pan jeszcze wymysli. Odstawienie od koryta boli!!
  12. [quote name='Maja']Arka w przypadku drugiego zdjęcia proszę mnie wpisać na świadka[/quote] OK!!! Juz zmieniam!
  13. [quote name='mariee'] [SIZE=4][COLOR=blue][B]TRAFIL DO SCHRONISK. Swiadkowie: Martaa2[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7587/dscn6163px2.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=red][B]PO pobycie w "schronisku: Swiadkowie;Mariee, Maja, ktore zabierały osobiscie Bono.[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images32.fotosik.pl/130/55eb3827b06473d9med.jpg[/IMG][/quote] Jest wiecej swiadkow.? No sa lekarze weterynarii z klinki w ktorej byl Bono, i kto jeszcze?
  14. [quote name='jogi']czy macie kogos u siebie kto umie robić takie prezentacje?? [/quote] Wiecie co-mozna zrobic prezentacje na youtoobe!!:diabloti: Zdjecia o ile sa: jak przybyl do chronu-po pobycie w schronie-w nowyym domu. I podpisy swiadkowie: moze same imiona chociazby-i imie nowego opiekuna tez:diabloti: Swiadkowie zbrodni na zwierzętach!! ZAMOJSKIE SCHRONISKO. Zaraz tu zrobie z Bono prezentacje.
  15. [quote name='jogi']wieczorem napisze wstęp do skargi wolontariuszy na matactwa powiatowego lekarza weterynarii. Podpiszecie się wszyscy i wyslecie do wojewódzkiego lek wet. Pójdzie z kopia do mediów, posłów, prezydenta zamościa i wojewody. koniec matactw:angryy:[/quote] I do panoramy lubelskiej....:roll:
  16. [quote name='martaa2']Tylko jak po takiej aferze wet powiatowy broni kierownika to ja juz nie wiem co dalej:roll:[/quote] :evil_lol: dalej, bedzie dobrze!!! martaa2, a jak ma nie bronic? Przeciez bylo sielankowo a tu nagle takie kwiatki wyszly i wyjdą jeszcze!:cool1:
  17. [quote name='jogi']Marta dlatego musicie zacząć mowić, bo kierownik to kawał cwanego..... i wywinie się jak nie będzie miał kontrargumentów. Tak jak mówiłam wszystkie zdjęcia w formie prezentacji, kiedy przyjechał pies jak wyglądał na kwarantannie i w jakim stanie opuszczał schron, Wszystko!!!!!!!!!!!!![/quote] PREZENTACJA musi byc-WSZYSTKICH PSOW,ktorych macie zdjecia, włacznie z psem z miską!!
  18. [quote name='martaa2']Do weta nie ale do prezydenta pojde w nastepnym tyg. Moze bedzie i wet.[/quote] :shake: przez media bedziemy rozmawiac,TYLKO!!
  19. [URL]http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-55589.html[/URL] Piszcie komentarz.A szczegolnie te osoby, które chodzily do schroniska-to jest anonimowe przeciez!!
  20. [quote name='oktawia6']to wątek tego psa który nosił garnek ARKA? o ten Ci chodzi? cholera szukam i szukam go znaleźc:comp26: nie mogę-jeśli oczywiście to ten o którym myślę-zaznaczałyśmy miejsca wokół jego twarzy pamiętam-wyłysienia, miał nużycę-ogólnie made in Krzyczki[/quote] watek chyba jest "ukryty":razz:
  21. [quote name='Ulaa']irokez na fiutku :evil_lol: tatuś jest ekscentryczny ;)[/quote] :roll: no Kajtka do kastracji wygolili 'calego":evil_lol: Nie dosc ze bez jajków potem byl to jeszcze i "łysy":evil_lol: Fakt, ze potem odrastanie siersci bardzo go swędzialo wiec strasznie chcial sobie lizac, nie szew, tylko wlasnie tego wygolonego ptaszynkę:evil_lol:
  22. [quote name='Ulaa'] malutkie i staranne ma :) tylko [B]ten[/B] [B]pasek sierści wzdłuż siusiaka robi złudzenie optyczne[/B] ;)[/quote] ;) no wlasnie!
  23. A on duze ma to cięcie?Ulaa,zrob zblizenie, ciecia..
  24. [quote name='jogi']Kierownik traci grunt pod nogami i dobrze nich się boi. Odpowie za to co zrobił. Dziewczyny piszą On nie jest kteatywny,[B] bo nie chce, tak mu bylo wygodnie; nigdy nie prosił o pomoc, a właściwie ją odrzucał; [/B] [B]od 3 lat prosilismy o zalozenie konta, [/B] proponowalismy pomoc w odkazaniu boksów - zawsze padala odpowiedz ze to robią.[/quote] Odrzucal pomoc bo 'wykazywal' miastu ze zdobywa kase z gmin a nikogo nie interesowalo[B] [U]ILE PSÓW[/U][/B] za tą kasą stoi!
  25. :roll: chyba tu jest pomoc lekarska potrzebna.
×
×
  • Create New...