-
Posts
1082 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by PALATINA
-
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Imię jeszcze nie wymyslone (Zuzia to pudelek mieszkający piętro niżej od moich rodziców - i to jedyny argument za innym imieniem). Poza tym decyzja ciągle oficjalnie nie zapadła. Rodzice są wyjątkowo oporni w tej kwestii... Tymczasem ja już przegladam stronki o trymowaniu, bo chyba Pyś trzeba będzie trymować, skoro jest szorstkowłosa (tak?? - bo ja sie nie znam). U nas w domu zawsze były długo- i miękkowłose psy. Mam nadzieję, że Pyś bedzie tym pierwszym naszym szorstkowłosym :) Ech... Najgorzej będzie jak już sie zupełnie z siostrą na nią nakręcimy, a nic z tego zostawania u nas nie wyjdzie (odpukać!!!). -
Bialutka Lady...Pojechała do swojego domu! Wyzdrowiała!!!!!!!!!!
PALATINA replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za pannę!! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Czekamy... Tymczasem zamówiłam dla niej cudne czerwone szeleczki. :) Najwyżej oddam ją z tymi szelkami, jeśli sie okaże, że tu nie zostanie. [URL]http://www.bocian.bazarek.pl/opis.php/tid,65162/[/URL] -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Magda, oficjalnie to chyba szukamy, choc może się zbytnio nie starajmy.. Nie mam pojęcia. Własnie wróciliśmy całą rodzina z działki, gdzie się weekendowaliśmy. Pyśka juz sie nawet dogaduje z Czatą, tzn Czata ja lubi i nie zagryza. Mama raz mówi, że koniecznie trzeba ja oddać, jak tylko ktos bedzie ją chciał, a potem mówi, żeby się nazywała zuźka lub Nuska, bo Pyśka jej się nie podoba. Cały wczorajszy wieczór wymyślała nowę imię dla Pyśki (tata się nie udzielał i nie wypowiadał), a rano powiedziała, że Pyskę przecież oddajemy... Bądź człowieku mądry, zrozum kobietę :) Nawet ja nie nadążam. Myślę, że sznase Pyśki na pozostanie w naszej rodzinie są w okolicach 80% PS. Pyś się dzis wytarzał z baaardzooo nieświeżym ptaszku. Bleee... -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Hej, Nie jestem zainteresowana domem w Niemczech. Ale to raczej dobra wieść, bo... Teoretycznie, jeśli nikt by rudej nie zechciał, to chyba (!) moi rodzice ją wezmą na stałe (Mam wrażenie, że już to rozważają :) ). Zastanawiają się, czy trzeba ją będzie wysterylizować i kiedy, z kim zostanie, jak oni wyjadą na ferie zimowe, czy jeszcze urosnie itd... Tylko jest mały problem, bo moja sis jest w niej na zabój zakochana, a jak sie rodzice dowiedzą, że ktos chce Pyśke, to mowy nie będzie, żeby mogła u nas zostać... Zupełnie nie wiem, co robić. Jeśli ktos zadzwoni i ja będzie chciał...? Moja sis sie zapłacze na smierć, bo mama w takim wypadku odda Pyś. Ech... Tymczasem ruda straciła dzis dwa mleczne przedtrzonowce ;) Z mleczaków zostały jej tylko górne kiełki. -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Do góry!! Czemu prawie nikt do Pyśki nie zagląda? Kto pokocha małe rude cudo??!! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Dzieki! Pysiula - no już, szukać domku! -
Bialutka Lady...Pojechała do swojego domu! Wyzdrowiała!!!!!!!!!!
PALATINA replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc to mówienie, że na mrozie i że za kratami bardziej chwyta za serce, niż że w ciepłym domu. Ja jestem osobiście w tej panience zakochana od pierwszego wejrzenia (jest strasznie podobna do suni, którą straciliśmy rok temu), ale jestem juz zapsiona. Hop, hop! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Nikt o nas nie pamięta? -
Najlepiej 10-14 dni po odrobaczaniu.
-
Radzę owinąć lub zrobic nowy (lepiej to drugie) używając "samoprzylepnego bandaża elastycznego". Są one, choc rzadko, dostępne w aptekach pod różnymi nazwami, np. matofix, pechahaft, coban. Sa rewelacyjne jesli chodzi o niezsuwanie się - Przetestowane na psach w lecznicy i na moim własnym też. Polecam!
-
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Podnosze Pysiaka!!! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Pyś, migusiem po domek! -
Bialutka Lady...Pojechała do swojego domu! Wyzdrowiała!!!!!!!!!!
PALATINA replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Podnosze!!!! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
O! Cześć, Pozamęczaj! Byle skutecznie! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Hopka rudzielcu kochany! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Do góry!!! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Ok. A Pysisko spędza dziś noc u moich rodziców. Będzie sie im do łóżka wkradać. ;) -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Niestety, tym razem sie nie udało... Rodzina nawet i by wzięła Pyśkę, ale musiałaby mieszkać na dworze, a to jest wykluczone! Pysiula jest psem łóżkowym! Szukamy dalej!!! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Pysiula zaraz idzie pokazywać się pewnej rodzinie! Tymczasem moja sis zabrała ją do domu naszych rodziców i nasza mama (tak - ta, która sie wściekła za pomysł z DT) właśnie sie nad nia rozpływa ;) (dotychczas nawet jej nie widziała - Nie chciała jej widzieć!) -
Bialutka Lady...Pojechała do swojego domu! Wyzdrowiała!!!!!!!!!!
PALATINA replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Hopka ślicznoto! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Do góry Ruda! -
Mała, ruda terierkowata zostaje NA ZAWSZE w domku "tymczasowym"!!!
PALATINA replied to Magdina's topic in Już w nowym domu
Kasia, jestes jak Patha - Nie rób nadziei póki nic nie jest pewne! Trzymamy kciuki, ale ja tam sie boję rozczarowania. Choć jak można Pyśki nie pokochać!? -
Bialutka Lady...Pojechała do swojego domu! Wyzdrowiała!!!!!!!!!!
PALATINA replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Hop, Pięka Panni!