-
Posts
2558 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia
-
[quote name='bigos']nie no już takie rozmowy wychodzą poza ramy moich kategorii myślowych:evil_lol::shake: kiedyś to na dogo sie o nowych szelkach dla psa gadało, Rogz zrobił furorę, a teraz? <łapie się za glowe>:crazyeye::evil_lol: wychadzam:p:eviltong::diabloti:[/QUOTE] bo zmieniając image dogo zapomnieli zmienić nazwy:):)
-
[quote name='malawaszka']no co Ty Alu??!! przecież o niebo lepiej jest wyrywać dziecku rękę z ramienia i trzymać kurczowo za nadgarstek - wygodniej i poprawnie :lol:[/QUOTE] albo zbierać rozjechanego z pod wózka w markecie pełnym mocherowych beretów pędzących po puszkę z groszkiem bo akurat promocja jest i trzeba całą zgrzewkę na raz kupić:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
brawo musi być miejsce na przygotowywanie posiłków dla bliźniaków:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ja piłam wodę z sokiem cytrynowym i pomagało
-
bigosiku kochany w takim razie nie na czasie jesteś:) bo teraz jak dzieci uczą się raczkować i chodzić to już są zaoopatrzone w kaski ochraniacze na kolana łokcie, szelki i inne potrzebne gadżety:):)
-
[quote name='rwpb']Ala chyba jednak zagubiła się na tych swoich rondach, bo nie może do siebie trafić :evil_lol: Rok temu postawili koło Szczecina market Auchan. Jest trochę na uboczu i nie ma kolejek nawet w sobotę. Jest to ostatni sklep w którym pakują zakupy w foliowe torebki[/QUOTE] u nas jeszcze tesco pakuje
- 78403 replies
-
może to i fajne ale działa tak samo jak chodziki czyli zaburza równowagę, nasza Zuźka miała chodzik a później biedna waliła głową i przewracała się na każdym kroku, bo nie miała wogóle wyczucia równowagi:)
-
Cola mam wrażenie że to samo forum czytałyśmy bo ja wczoraj też czytałam dyskusję o tym kasku, która zeszła na temat szelek później i porównań dzieci do psów:)
-
wkładkę wyjełam po miesiącu bo zwyczajnie się nie mieścił, boszzzzzzz dlaczego ja mam tak wielkie dziecko
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']nie znasz dnia ani godziny kiedy się to zmieni :diabloti: znam takie co mówiły że NIGDY dzieci , a były np w 2 miesiącu ciąży*... :) peszek :evil_lol: * mnie to nie dotyczy :diabloti:[/QUOTE] dobrze gadasz ja od swojego brata zawsze wychodziłam z bólem głowy po spędzonym dniu z jego dwójką a teraz sama niańcze:) dobrze że za 6 dni wracam do pracy:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
hahaha to wpadnij do mnie przy okazji z moimi burkami coś zrobić bo powoli zaczynają capić:)
-
Cola ten fotelik jest już "dorosły" i cięzko będzie Ci się z nim jeździło bo: jest wysoki i jak bo ma podstawkę i nie będziesz widziała prawego lusterka i będziesz się wściekać. nie rosłożysz go do typowej pozycji leżącej jak mają 0-13 bo nie zmieści Ci się miedzy fotelikiem a oparciem(przetestowane obojętnie jaki samochód) nie wepniesz go do stelarza wózka Przede wszystkim musicie się na konkretny wózek zdecydować co ma możliwośc wpięcia fotelika a później kombinować czy się da akurat taki fotelik wpiąć jaki będziecie chcieli. i MOja rada nie słuchać sprzedawców:), bo mi też mówili że się nie da:) na stelarzu x-landera dało się zamontować gondolę od quinnego, fotelik od mutsy:) ja mam x-landera a foteliki miałam maxi cosi i mutsiego play, wystarczy kupić tylko odpowiednie adaptery
-
Jasiek 4 nie możesz się urodzić, bo ciotka wraca pierwszy dzień do pracy i nie będę miała jak kciuków trzymać , bo coś mi się wydaje że nie będę miała nawet czasu się podrapać:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']pragnę tylko wtrącić, że ani ja ani tym bardziej mój TZ nie jesteśmy w ciąży :grins:[/QUOTE] jeszcze o tym nie wiecie:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Cola']już opuszczam :D[/QUOTE] poczekaj poczekaj jak tylko G będzie na tym świecie jaka się sterylna matka polka zrobisz:):)
-
powiem Ci z mojego doświadczenia choć u Ciebie na dwoje babka wróżyła bo nie wiadomo w jakimtempie będzie rósł G.:) i jak duży się urodzi. ja już bym nie inwestowała tyle pieniędzy w fotelik 0-13 bo on krótko służy pomino że niby do 13 kg, ale.... jak dziecko będzie ważyło np. 10 kg a będzie długie to już go tyłem do kierunku jazdy nie posadzisz bo nogi się nie zmieszczą miedzy siedzenie a fotelik:) jak Alan ważył 8 kg już w kurtce grubszej nie upchnełam bo nie mógł się ryszyć:) , tylko bym zainwestowała w fotelik 9-18 bo on na dłużej posłuży, ja niestety zrobiłam błąd i wpakowałam się w kupno 3 fotelików 0-13 bo co chwila musiałam szukać większego bo jeszcze Alan nie siedział i nie chciałam go zadzać w większy. i na okres 4 miesięcy foteliki wyszły mi prawie 2 tysiące szlak..... a teraz już od 2 miesięcy mam 9-18 i mam nadzieję że posłuży długo przynajmniej jakieś 2 lata.
-
[quote name='Cola']:mdleje: a tu dalej o sterylce i higienie :eek2: zarazki i bakterie :eek2: będę wyrodna, bo: a. nie mam maty b. mam zwierzaki w domu c. nie mam odpowiedniej ilosci spirytu do dezynfekcji :evil_lol: został wychlany nie wiem kiedy :roll:[/QUOTE] opuść ten wątek tu panuje nieskazitelna sterylność:):):)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
brrrr nie lubię ani migdałów ani grejrutów a na zgagę choć miałam bardzo którko to najlepiej pomagała mi szklanka zimnego mleka- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
przedział 0-13??
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Cola']a to nie wiesz, że TZci też mają zachcianki i mdłości gdy ich kobieta jest w ciąży :roll: taka empatia :evil_lol:[/QUOTE] omineło mnie to:):):)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie :evil_lol: obudziłam się tylko w środku nocy bo J miał mega głoda i siorbał truskawkami z kompotu - nie mówiłam, ze oglądam, mówiłam, że jest czubem i zasnęłam dalej :lol:[/QUOTE] hmmm to Ty powinnaś mieć zachcianki i truskawki w nocy wyjadać z kompotu- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Maga100'] a co złego w tym, że na smyczy jest i dziecko i pies, bo nie kumam? :hmmmm: Że to uwłacza psu? :diabloti:[/B][/QUOTE] no wiesz na dziecowych forach pies+ dziecko = tragedia, cytat z forum: Napisał [B]Malina.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=2307711#post2307711"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Ja jestem przeciwna i kaskom, które są moim zdaniem zbędnym "gadżetem" jak i szelek...przepraszam wszystkie Mamy, ale zawsze takie dziecko kojarzy mi się właśnie z pieskiem [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bag.gif[/IMG] heh...[/I]
-
hahah ja też mam ze smyczą nawet i się poważnie zstanawiam żeby zrobić taką jedną smycz bo na razie mam zrobioną jedną rączkę z dwoma rozgałęźniakami dla burków i nie wiem czy nie zrobić z trzema, ludzie mnie i tak mają za wariatkę więc co mi szkodzi:), i oczywiście używać np. gdzie mam pewność że żadnego innego zwierzaka nie będzie nie tak na spacerze bo to raczej mało bezpieczne , chociaż Kacper się tak nauczył chodzić między gretą i nadirem.
-
[quote name='Maga100'][B]Cola, ale ja ci dobrze radzę (Wujek Dobra Rada) kupcie taki zestaw, żeby móc montować fotelik na stelażu wózkowym... Dla mnie to rewelacja i już z przerażeniem myślę, jak to będzie, gdy Tadzio wyrośnie z tego fotelika i będę musiała tachac cały wózek do sklepów i innych wyjść......:mdleje: [/B][/QUOTE] Maga dobrze gada ja już niestety takiego konfortu nie mam a przerabiałam 3 foteliki wszystkie w kategorii 0-13kg :( ale Alan już w żaden nie wchodzi. a swoją drogą co to za fotelik za 700zł???
-
[quote name='Maga100'][B]Cola, ale ja ci dobrze radzę (Wujek Dobra Rada) kupcie taki zestaw, żeby móc montować fotelik na stelażu wózkowym... Dla mnie to rewelacja i już z przerażeniem myślę, jak to będzie, gdy Tadzio wyrośnie z tego fotelika i będę musiała tachac cały wózek do sklepów i innych wyjść......:mdleje: [/B][/QUOTE] Maga dobrze gada ja już niestety takiego konfortu nie mam a przerabiałam 3 foteliki wszystkie w kategorii 0-13kg :( ale Alan już w żaden nie wchodzi. a swoją drogą co to za fotelik za 700zł???