Jump to content
Dogomania

Olcia

Members
  • Posts

    2558
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Olcia

  1. debe zaopatrz się w sporo nospy, bo nic innego nie będziesz mogła brać przynajmniej tak było u mnie pierwszy dzień po cesarce domięśniowo ketanol żeby jaknajszybciej wstać a już później tylko nospa i chyba paracetamol
  2. siedzi i udaje że umie sam z butelki pić:) jak to mój ex w sądzie powiedział "widział jak pije herbate i je kasze" na pytanie czy dziecko jest karmione piersią:) Maga zobacz dziecko w śpiochach tak powinno wyglądać:):):), wiem wiem twa teściowa mnie uwielbia:), ale dopiero wstaliśmy :) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9416/25444766.jpg[/IMG]
  3. Maga czasami mam takie wrażenie :) waszka jak to to gdzie ja mam jechać myślałam że trafię po bramie:)
  4. [quote name='malawaszka']doobraaa tylko daj znać kiedy będziesz bo musze moje brytany pozamykać :lol:[/QUOTE] już zaraz będę pod bramą z dzikami:)
  5. [quote name='dbsst']a % jakies też przynieść :cool3:[/QUOTE] nie dziś mój syn zaśnie przy cycu na trzeźwo:)
  6. [quote name='dbsst']i dlatego ciągle biegam po fajki :shake::evil_lol:[/QUOTE] no właśnie byś skoczyła bo się kończą:)
  7. [quote name='rwpb']Ja to zamiast kakao mam lepszy sposób i dużo tańszy. Przed robieniem ciasta nie myję rąk przez dwa dni :diabloti:[/QUOTE] sama ekologia:)
  8. [quote name='malawaszka']kurczczki jakby to tylko było ciut bliżej to już bym sie zaczynała pakować:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] to ja przyjadę tylko je obetnij:)
  9. [quote name='malawaszka']co to to nie :nono:[/QUOTE] Wasiu tylko prosze nie bierz podwójnie tabletek ani gumek dwóch na raz:):) i nie zapieraj się tak już nawet TZ debe do pomocy się znalazł:)
  10. [quote name='dbsst']nie będe nic wbijać podziwiam panów z king size schylających sie po mydło i jakoś tak........................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] te doopinki jakieś takie:):)
  11. [quote name='malawaszka']noo to na co czekasz? maszynka wdłoń i heja :lol:[/QUOTE] są dwie opcje na natchnienie lub ciebie:)
  12. [quote name='malawaszka']16 :grins: wszystkie po 16 :)[/QUOTE] waszka nie bądź raka powiedz i nie ściemniaj że 17:)
  13. w sumie to ja od poniedziałku wracam do pracy, ale babcia to biedna będzie i tej jej obrusiki:):)
  14. [quote name='dbsst']i, że twoje psy nie mają długiej lśniącej siesci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko sa przystrzyżone :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no właśnie kurrrr.... nie są strzygłam je dzień przed porodem czyli pół roku temu:) i teraz są szarymi brudnymi mopami:(
  15. nie mam się dziś czego czepnąć:(
  16. [quote name='dbsst']nie cienkie nie jest ale myślę że Alan jak poszczuł smak drewna rozpracuje to w try miga hahahahhahaha[/QUOTE] ech ty moja pocieszycielko:) aż boję się dnia kiedy ON zacznie raczkować po całym domu:( po psach po mojej zapiaszczonej podłodze:):)
  17. [quote name='dbsst']dobre geny niech sieje ale bez całowania i bez zakochiwania się tylko sex prokreacyjny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no to powiem ci że wyrozumiała jesteś:)
  18. [quote name='Alicja'][B]i ochraniacz nazębny :grins:[/B][/QUOTE] oj Aluś żebyś wiedziała że by się przydał nic mu nie pomaga ani żele ani zabawki,gryzaki a jak coś gryzie to z taką złością że aż czerwony się robi żal mi go bo pewnie boli jak cholera ale nic mi już nie przychodzi do głowy
  19. to aż takie cienkie to jest??
  20. [quote name='malawaszka']a na co idziecie do kina???? zazdroszcze :roll: czy musze zajść w ciąże żeby mnie zabrał do kina?????[/QUOTE] TZ debe ma cie zabrać do kina czy pomóc zaciążyć???? debe to się raczej nie spodoba:):)
  21. [quote name='malawaszka']a na co idziecie do kina???? zazdroszcze :roll: czy musze zajść w ciąże żeby mnie zabrał do kina?????[/QUOTE] TZ debe ma cie zabrać do kina??
  22. [quote name='bigos']bosze, a tak na Ciebie liczyłam:shake::diabloti: To co? Jasio, Tadzio czy Zośka?:cool3:[/QUOTE] już gdzieś waszka pisała że raczej pannice tylko razy 2 od razu:)
  23. [quote name='malawaszka']lepiej już kornik niż dzięcioł :evil_lol:[/QUOTE] jak będzie dzięcioł kupie mu kask:)
  24. [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1083/26409313.jpg[/IMG] muszę jutro do ikei podjechać po taką nakładkę silikonową czy jakąś taką, bo widziałam właśnie na łóżeczka takie
  25. debe normalnie cie ucałuję za tą smycz ja nie wpadłam na to masz rację kupię babci taką małą dla yorków żeby biedna nie musiała ganiać za tej krótkiej od szelek z kompletu i mówię zupełnie poważnie. dzisiaj musiałam opuścić łóżeczko na sam dół bo Alan odkrył że trzymając się szczebelek moża głowę za łóżeczko górą wyjąć i powoli zacząć stawać. i odkrył że barierka fajna jest na swędzące dziąsła:)
×
×
  • Create New...