-
Posts
2558 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Olcia
-
debe zaopatrz się w sporo nospy, bo nic innego nie będziesz mogła brać przynajmniej tak było u mnie pierwszy dzień po cesarce domięśniowo ketanol żeby jaknajszybciej wstać a już później tylko nospa i chyba paracetamol
- 78403 replies
-
siedzi i udaje że umie sam z butelki pić:) jak to mój ex w sądzie powiedział "widział jak pije herbate i je kasze" na pytanie czy dziecko jest karmione piersią:) Maga zobacz dziecko w śpiochach tak powinno wyglądać:):):), wiem wiem twa teściowa mnie uwielbia:), ale dopiero wstaliśmy :) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9416/25444766.jpg[/IMG]
-
Maga czasami mam takie wrażenie :) waszka jak to to gdzie ja mam jechać myślałam że trafię po bramie:)
-
[quote name='malawaszka']doobraaa tylko daj znać kiedy będziesz bo musze moje brytany pozamykać :lol:[/QUOTE] już zaraz będę pod bramą z dzikami:)
-
[quote name='dbsst']a % jakies też przynieść :cool3:[/QUOTE] nie dziś mój syn zaśnie przy cycu na trzeźwo:)
-
[quote name='dbsst']i dlatego ciągle biegam po fajki :shake::evil_lol:[/QUOTE] no właśnie byś skoczyła bo się kończą:)
-
[quote name='rwpb']Ja to zamiast kakao mam lepszy sposób i dużo tańszy. Przed robieniem ciasta nie myję rąk przez dwa dni :diabloti:[/QUOTE] sama ekologia:)
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']kurczczki jakby to tylko było ciut bliżej to już bym sie zaczynała pakować:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] to ja przyjadę tylko je obetnij:)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']co to to nie :nono:[/QUOTE] Wasiu tylko prosze nie bierz podwójnie tabletek ani gumek dwóch na raz:):) i nie zapieraj się tak już nawet TZ debe do pomocy się znalazł:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Olcia replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='dbsst']nie będe nic wbijać podziwiam panów z king size schylających sie po mydło i jakoś tak........................:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] te doopinki jakieś takie:):)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='malawaszka']noo to na co czekasz? maszynka wdłoń i heja :lol:[/QUOTE] są dwie opcje na natchnienie lub ciebie:)
-
[quote name='malawaszka']16 :grins: wszystkie po 16 :)[/QUOTE] waszka nie bądź raka powiedz i nie ściemniaj że 17:)
-
w sumie to ja od poniedziałku wracam do pracy, ale babcia to biedna będzie i tej jej obrusiki:):)
-
[quote name='dbsst']i, że twoje psy nie mają długiej lśniącej siesci :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: tylko sa przystrzyżone :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no właśnie kurrrr.... nie są strzygłam je dzień przed porodem czyli pół roku temu:) i teraz są szarymi brudnymi mopami:(
-
nie mam się dziś czego czepnąć:(
-
[quote name='dbsst']nie cienkie nie jest ale myślę że Alan jak poszczuł smak drewna rozpracuje to w try miga hahahahhahaha[/QUOTE] ech ty moja pocieszycielko:) aż boję się dnia kiedy ON zacznie raczkować po całym domu:( po psach po mojej zapiaszczonej podłodze:):)
-
[quote name='dbsst']dobre geny niech sieje ale bez całowania i bez zakochiwania się tylko sex prokreacyjny :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no to powiem ci że wyrozumiała jesteś:)
-
[quote name='Alicja'][B]i ochraniacz nazębny :grins:[/B][/QUOTE] oj Aluś żebyś wiedziała że by się przydał nic mu nie pomaga ani żele ani zabawki,gryzaki a jak coś gryzie to z taką złością że aż czerwony się robi żal mi go bo pewnie boli jak cholera ale nic mi już nie przychodzi do głowy
-
to aż takie cienkie to jest??
-
[quote name='malawaszka']a na co idziecie do kina???? zazdroszcze :roll: czy musze zajść w ciąże żeby mnie zabrał do kina?????[/QUOTE] TZ debe ma cie zabrać do kina czy pomóc zaciążyć???? debe to się raczej nie spodoba:):)
-
[quote name='malawaszka']a na co idziecie do kina???? zazdroszcze :roll: czy musze zajść w ciąże żeby mnie zabrał do kina?????[/QUOTE] TZ debe ma cie zabrać do kina??
-
[quote name='bigos']bosze, a tak na Ciebie liczyłam:shake::diabloti: To co? Jasio, Tadzio czy Zośka?:cool3:[/QUOTE] już gdzieś waszka pisała że raczej pannice tylko razy 2 od razu:)
-
[quote name='malawaszka']lepiej już kornik niż dzięcioł :evil_lol:[/QUOTE] jak będzie dzięcioł kupie mu kask:)
-
[IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1083/26409313.jpg[/IMG] muszę jutro do ikei podjechać po taką nakładkę silikonową czy jakąś taką, bo widziałam właśnie na łóżeczka takie
-
debe normalnie cie ucałuję za tą smycz ja nie wpadłam na to masz rację kupię babci taką małą dla yorków żeby biedna nie musiała ganiać za tej krótkiej od szelek z kompletu i mówię zupełnie poważnie. dzisiaj musiałam opuścić łóżeczko na sam dół bo Alan odkrył że trzymając się szczebelek moża głowę za łóżeczko górą wyjąć i powoli zacząć stawać. i odkrył że barierka fajna jest na swędzące dziąsła:)