No Naomi się już zadomowiła w nowym domku.. wygląda jakby już zapomniała o rodzenstwie i reszcie towarzyszy z hodowli :lol: . Dziś już była pobódka przed 6... musze wam powodzieć, że od czasów Duke zatęskniłam za tymi nieprzespanymi porankami :lol: (ciekawe na jak długo :wink: ).
Teraz staram się rozpocząc nauke zosatwiania jej samej w chatce... trudno wypędzić z domu chociaż na 5 min. rodzine (Wielkanoc...), chyba dopero po Świętach będę mogla zaczac cos robic w tym kierunku :roll: .
Dominika,
to już 6 miesięcy... duża panna! :lol:
Niedługo ruszy strona Naomi, ale napiw ta mała musi zacząć dłużej spać, żebym mogla ją skonczyc :wink: .