Jump to content
Dogomania

whippetka

Members
  • Posts

    463
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by whippetka

  1. Cytat: a poza tym to mowia ze wyglada jak zabaweczka hehe ( fajna zabaweczka ) Niom, tylko trochę szybka ta zabawka :-)
  2. Co tu tak cicho??? :) Wszyscy na wakacjach??? :B-fly: Mój whippecik najwięcej zawsze szalał (przyjaźnił się) z bokserką i bernańczykiem :smilecol: Nie wiem dlaczego, ale nie tolerowały go jamniki!!!! Ach, te wredne jamniory........ (żartuję :-)) Jestem ciekawa z jakimi raszami były mylone waszy charty???? Mojego głuppeta ludzie często mylili z wyżłem!!! A, :rainbowa: co ma chart do wyżła to ja już nie wiem....
  3. whippetka

    Whippety.....

    Tilia, 60km/h biegają wyścigowe whippety (według książek :Dog_run: ), a swój swojego chwali :-) Mira, Whippety czują się dobrze w stazie z psami innych rasch, whippetami, a rónie dobrze mogą mieszkać tylko z właścicielem. :-) Co do tego, czy są o siebie zazdrosne to mogę tylko powtórzyć wypowiedź wszystkich hodowców: "nie" :smilecol: Whippet lizusem? - nie, te psy pragną spędać każdą chwilę z właścicielem, ale do lizusostwa raczej się nie posuną :angel: , a indywidualistami też nie są :laola: ___________________________________________ Polecam książkę "Whippets - einer ist nie genug". jeszcze nie czytałam, ale podobno warto przeczytać :-)
  4. whippetka

    Whippety.....

    Dla kogo nie jest whippet: - Jeśli nie jesteś osobą aktywną, nie wybieraj whippeta! - Jeśli nie chcesz psa, który chcę spędać z Tobą każdą sekundę, nie wybieraj whippeta! - Jeśli charty nie są twoją pasją, nie wybieraj whippeta! - Jeśli nie chcesz psa, którego mianem określa się "wulkan energii" nie wybieraj whippeta! ________________________________________________- Mira, napisz co dokładniej chcesz wiedzieć, bo topic o whippetach jessst barrrdzo obszerny :-)
  5. whippetka

    Whippety.....

    Niestety zabardzo rozpisywać się nie mogę, bo nie mam czasu :-(, ale co nieco napiszę: Słowo whippet pochodzi od okrzyku whip-it (dalej, jazda!). Okrzyk tez zagrzewał psy do biegu, no i dzięki temu ten wspaniały chart się nazywa whippet :-) Whippety mają naprawdę niepowtarzalną osobowość. Są wrażliwe, subtelne w każdym calu, uczuciowe, kochane, poprostu wspaniałe, Choć whippet to nie jest pies dla każdego! Może napisze teraz moje ulubione cytaty o whippetach: :-) "Whippety są jak fistaszki" - Mirka, to prawda! Jeśli kupisz jednego, nie będziesz mogła przestać i zapadniesz na chorobę zwaną whippetomania! :angel: "Wydaje się, że ten stworzony do wyścigów pies mógłby prześcignąć sam siebie"- 60km\h przy średniej wielkości mówi samo za siebie :-) "Przyznać trzeba, że whippety nie potrafią wyglądać prostacko, czy ordynarnie - są zawsze eleganckie" - ja poprostu się rozpływam... :-) "Born to run"- te 3 słowa mają dla mnie w sobie jakąś siłe :-) __________________________________ Ja tak co nieco sobie gdybam o imporcie whipa z USA do Polski. Póki co szukam hodowli, a potem zobaczymy, czy się zdecydujeę :-)
  6. whippetka

    Whippety.....

    mira, a po co Ci informacje na temat głuppecików, pytam z ciekawosci??? :-)
  7. whippetka

    Whippety.....

    Jeśli chcesz coś wiedzieć o whippetach to pisz na forum lub napisz poprostu e-meil do hodowli Bokmaro, Lazarus, Szlachetna Sara......... (Ci hodowcy to naprawdę przemili ludzie).
  8. whippetka

    Whippety.....

    Wreszcie jakiś topik dla mnie!!!!!!!!!!!!!! Tylko uwaga, bo jak się rozpisze to nieskończe................ :-)
  9. wiem, że niedługo ma się odbyć crossing chartów w Pomierchówku!!!!! Ale, gdzie w tym Pomierchówku i kiedy dokładnie????? :-) __________________________________________________- głuppeciarze też tu są???? :angel:
  10. pozdrowienia dla waszych dalmatyńczyków :olympic:
  11. Aniaxx, ile kosztują westi???? (napisałaś, że są bardzo drogie) :-)
×
×
  • Create New...