[quote name='dorotal']Na stronie [url]http://www.worlddogshow2008.se[/url] jest obsada na Wystawe Światowa w 2008 w Szwecji[/quote]
Ja nawet nie wiem, gdzie bedzie Swiatowa w 2007 roku 8)
Szkoda, ze nie podali podzialu, to sedziuje suki, a kto psy.
Najbardziej lubie biegac na poczatku wężyka na ringu, wiec niedlugo musze sie zglaszac, zeby byc pierwsza :wink: