Z bezpłatnych ogłoszeń...
Można dać ogłoszenie do Oferty - wychodzi 3 razy w tyg, ogłoszenie można dać przez net:
[URL="http://www.oferta.com.pl"]www.oferta.com.pl[/URL]
Gazeta Wyborcza - żółte strony:
daje się ogłoszenie przez sms - koszt tyle co za sms - wychodzi w pt.
WOT - tyle, że trzeba pojechać z niunią na Jasną.