-
Posts
13134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Flaire
-
[quote name='Lenusicka']Te wyniki zerowkowe cos sa pogmatwane. błedy i czas nie zgadzaja się z miejscami zajetymi i przewodnikami.[/quote]A co konkretnie się nie zgadza? I czy jesteś pewna, że dobrze czytasz te wyniki? Bo o ile wyniki Agility jak i A+J są łatwe do odczytania, o tyle wyniki Jumpingu są nieco w czytaniu skomplikowane, bo zawierają w sobie również czasy z Agility... :roll: Tak czy siak, napisz, co Ci się nie zgadza, to będziemy mogli albo poprawić, albo wytłumaczyć Ci, jak to czytać, żeby się zgadzało. ;)
-
[quote name='wendka'] Korzystam z tego, ze pada deszcz :evil_lol: [/quote]Wagarowicz! :eviltong: [quote name='wendka']Tylko czy ja sie uporam z fotami do swiąt ? :hmmmm: [/quote]Zależy, ile będzie deszczu!:diabloti:
-
[quote name='FikuMiku']ehmmm, żeby jej zrobić ostre zdjęcie na hali, będziecie musiały pokonywać tor kucgalopkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1](co chyba nie będzie specjalnie trudne zakładając mordercze zdolności pani srędziny...)[/SIZE][/quote] Spoko, wendkama specjalne szkiełko na tę halę! :cool3: [size=1]Które będzie miała szansę użyć tylko jeśli pomożecie z podnoszeniem tyczek ;) [/size]
-
[quote name='Aussie']Dorotko, a my się jak zawsze cieszymy na te zawody, bo nieodmiennie są one wspaniałe! :loveu:[/quote]W imieniu organizatora zawodów, czyli Klubu Agility Fort, serdecznie dziękuję za komplement. ;) (Dorotce oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni za załatwienie w ostatniej chwili hali na nasze zawody, jak i za pomoc, którą niewątpliwie - jak zwykle - otrzymamy od niej i jej podopiecznych w czasie zawodów :buzi: ).
-
Jeżeli pies uwielbia agility, to ja bym radziła... nie kończyć tak naprawdę nigdy... Chyba że naprawdę są konkretne przeciwwskazania lekarskie. Tak żeśmy z Magdą ustaliły dla Misi. Misia na zawodach w Bydgoszczy dała mi znać, że nie powinnam jej już zgłaszać na zawody (teraz wiem, że na pewno była już wtedy chora, chociaż badania jeszcze tego nie wykazywały). Ale jednocześnie było jasne, że nie mogę po prostu z nią przestać, bo ona uwielbiała trenować. Więc postanowiłyśmy, że o ile z zawodami skończymy, o tyle na treningach będę sobie z Misią biegać na niskich hopkach, tylko tyle, ile jej odpowiada. Jeśli przestałaby chcieć skakać, to bym ją tylko do tuneli puszczała... Ale Magda mi wtedy powiedziała, moim zdaniem bardzo trafnie, że tak zupełnie i nagle przestać biegać z psem, który jest przyzwyczajony do regularnych treningów, to po prostu wpędziłoby go do grobu. :( Mój Tata ma 78 lat, 3 razy w tygodniu chodzi na siłownię, a w soboty gra w tenisa. W zeszłym roku byliśmy razem na nartach. Tata nigdy jakimś wybitnym sportowcem nie był, ale jest zdrowy i aktywny na odpowiednim dla jego wieku i stanu zdrowia poziomie. I to jest, moim zdaniem, najważniejsze.
-
Ja oglądam i dziękuję za kolejną Lotkę! Ale muszę powiedzieć, że oglądanie tych nie zmniejszonych zdjęć to ogromne wyzwanie, bo chociaż w końcu rozmiar jest dopasowywany do wymóg forum, to najpierw całe zdjęcie musi się załadować, a to czasami trwa wiecznie...
-
Jeszcze Locie! :loveu: :) Wszyscy chowali mojego kudłacza na koniec. ;) Dzięki, FikuMiku!
-
Drogi moderatorze, czy możnaby ten topik przenieść gdzieś, albo zamknąć? Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby sobie dziewczyny gadały o wszystkim i o niczym - forum do tego służy. Ale robiąc to w dziale o Seminariach powoduje, że ja tu ciągle muszę wchodzić żeby sprawdzić, czy nie ma tu czegoś nowego o jakimś faktycznym seminarium - tylko po to, żeby się dowiedzieć, że jedyny nowy post w tym dziale brzmi "niom właśnie, co się stało" :roll:
-
O, jak miło! Jaka śliczna Locia! :loveu: Dzięki wielkie! :)
-
A ma ktoś może jakąś Lotkę na filmie? :)
-
[quote name='MonikaSz']Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :loveu: I prośba jeszcze o podanie adresu (ulicy), szczególnie dla tych co być może pierwszy raz wybiorą się do Łącka. Czy ta hala jest na terenie Stada Ogierów ? I w związku z tym kolejne pytanie - czy psy będą biegać po piachu czy po wykładzinie ? [/quote]Po wykładzinie. :) Adres - hmm, trudne pytanie... Raczej wskazówki jak dojechać mogę podać... To jest naprawdę bardzo łatwe - w łącku jest jedno rondo, a ta hala jest prawie przy samym rondzie. Jeśli chcesz dokładne wskazówki, to daj znać - w przybliżeniu wygląda to tak, że jadąc od Płocka na Łąck, przejeżdżasz w Łącku prost przez rondo i hala jest zaraz za rondem po prawej.
-
Warsztaty agility z Keesem Stoel 8-11.11.2008
Flaire replied to Zielsko's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
[quote name='Lenusicka']A czy ktoś z poza Warszawy dostał się ?[/quote]Tak - a wiem, bo dzwonili do mnie z prośbą o nocleg :) -
Zaraz Wam się dostanie za niedostateczne offowanie na offie... :diabloti:
-
FikuMiku, wendka, cudne foty i bardzo, bardzo dziękuję za mojego zaroślaka (który już zaroślakiem nie jest, bo go nieco wyskubałam :diabloti: - więc teraz dzięki Waszym zdjęciom mogę sobie trochę powspominać ;) ).
-
[quote name='Paskuda_Bandzior']To chyba o mnie :oops: :evil_lol:[/quote]Ja tam nikogo z imienia i nazwiska, ani nawet z nicka ;) nie wymieniałam... ;) Tak tylko sobie wspomniałam... ;)
-
No, ja przyznam, że gdy w drodze na zawody przyuważyłam jakichś zabłąkanych fotografów ;), wędrujących Powązkowską w okolicy głównej bramy starego cmentarza :shock: (niosąc klatkę i prowadząc dwa psy) i zatrzymałam się, załadowałam towarzystwo do auta i podwiozłam te 5 km - to miałam nadzieję, że na jakieś ich fotki się załapię... Ale widzę, że nic z tego. :(
-
[quote name='wendka']i prawdopodobnie z obozu ... :evil_lol:[/quote] Z obozu to i Apcię może... :)
-
[quote name='wendka']A tak w ogole to mam jeszcze lezace odlogiem foty z Pikniku w Bialymstoku... :placz:[/quote]I Lotkę z Warszawy... :(
-
[quote name='deer_1987'][URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0240-1.jpg[/URL] to ten?[/quote] Tak, to jest Franc. :)
-
[quote name='Edyta & Regis'] [B]Wendka:[/B] Ty nie dziękuj, tylko wklejaj :evil_lol:[/quote]Hej, Edyta, czekaj, czekaj - ja mam obiecaną Lotkę z Warszawy najpierw. :diabloti:
-
[quote name='wix']czy kiedys bedzie mozna zobaczyc.. wyniki? ;)[/quote][URL="http://kafort.pl"]Sportowy Klub Agility 'FORT'[/URL] aktualności->nowości->wyniki zawodów w Jedlińsku :) Ewentualnie [url=http://kafort.pl/zawody/jedlinsk08/jedlinsk08.html]bez ramek tutaj[/url].
-
Zdjęcie Kimi rewelacyjne!!!
-
Och, dzięki wielkie za Leokadię!!! :)
-
[quote name='plinka'] [URL]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/agility/DSC01133.jpg[/URL][/quote]Tu Kama ewidentnie zdziwiona, że Pańcia jeszcze z nią chce biegać po tym, jak ten jak-mu-tam się do nich przyplątał... ;)
-
[quote name='Ka-Vanga']DZIEKI :buzi: ciesze sie, ze choc Tobie :grins: ;)[/quote] Hej - mnie też bardzo się podobają Twoje zdjęcia i też szczególnie Leokadia! :) Wielkie dzięki za Lotkę również dla Magdy&Bloom, oraz za kolejne zdjęcia Lotki dla Magdy.P! :)