Oczywiście, że widziałam Ami (imię rodowodowe Diana). Jest wieksza od Mony, ma na moje oko jakieś 36 cm, ( Mona miała 34 a teraz po szczeniakach ma 35 :o ). Zreszta w tym miocie kożda z suczek miała inny wzrost. Corę widziałaś, o Monie juz napisałam a w zeszłym roku na Warszawskiej wystawie była Liza, która ma jakieś 36-37 cm. Chłopcy byli jeszcze więksi po ok. 40.
Wzrost Cory wynika raczej z rego, że w pewnym momencie zostały odrzucone z Mona przez matkę. Potem miały problemy z nadrobiemiem bo w miocie było aż 5 maluchów. Poza tym obie są strasznymi niejadkami.