Ja już dawno przestałam się wypowiadac na tamtym Forum. Szkoda, że panuje tam taka atmosfera i to dzieki osobie, która powinna swiecic dobrym przykładem na Forum.
Mam nadzieje, że atmosfera na zawodach jest troche lepsza niz opisala to Mami, jednak ja z doswiadczenia moge sie domyslac jaka panuje w niektorych klubach, skoro jej czlonkowie wszystko wiedza najlepiej i nikomu nie przepuszcza jesli chodzi o ciagłe zwracanie uwagi.
W kazdym razie Cavano rprezentuje sie bardzo licznie, wiec mamy duza szanse zmienic panujaca opinie o niezdrowej rywalizacji na lepsza. :wink:
Denerwuje mnie tylko to, że zamiast wypowiadac się na Sporcie i propagowac ten fajny sposob zpedzania czasu z psem, ukrywamy sie na Terierach, gdzie mało kto nas może znalezć... :cry: