No i znowu mam ogłoszenie... :(
Kubie Irję ukradli ! :cry: Właśnie się dowiedziałam... Kubę część Szpicomaniaków zna, jak nie z realu, to z opowiadań. 8)
Kuba przeprowadził się z rodzicami do wiochy poza miasto i ukradli mu ją z posesji w niedzielę. :evil: Irja sama nigdy nie uciekała zresztą, gdyby się kto pytał.
Irja to sunia malamut, ma około 1,5 roku, jest dośc ciemnego umaszczenia. Jej zdjęcia są poniżej, ale jest już sporo większa, choć kolorystyka jej została taka sama.
tel. do Kuby: 0501 517 073