Aga, z tego, co pamiętam, karmisz ją Puriną, tak ? Większość dobrych firm ma karmę dla psów aktywnych (własnie na okres treningów) i karmy "normalne", o średniej wartości odżywczej, tzw. bytówki - idealne na okres letni dla zaprzęgowców. Byle by te "bytówki" były dobrych właśnie firm, a nie jakiś syf. 8)