[quote]no proszę wystarczy trochę fuknąć, parsknąć, possssyczeć, pokazać pazurki i od razu atmosferka się ożywia. Nawet facet przyduszony do muru ujawnia swe skrzętnie ukrywane uczucia Ale ok, ja tam grzeczna kicia jestem, biorę pilniczek i utemperuje trochę pazury, a na zgode możemy "tryknąć baranka" nosek o nosek [/quote]
A skąd wiecie, że piszę prawdę? Ten mój kot :oink2: to.....
Albo Wam nie powiem co. Ale najlepsze są pieski, które maja pewne zalety kotków. One pasują idealnie do Dogomanii i tego topicu.
Ciekawy jestem, czy zgadniecie, o jakie mi chodzi? :wink:
Zdrówko