Jump to content
Dogomania

Marcino1978

Members
  • Posts

    640
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Marcino1978

  1. :o ale planów o czyms zapomnialem? tego to ja nie wiem 8) duzo tego poprostu. Polske mam zrobioną więc trzeba ruszać w świat :lol:
  2. ja tylko takie pytanko techniczne: ile cm musi mieć noga żeby psiak był terierem niskonoznym albo wysokonoznym :evilbat: pozdrawiam :wink:
  3. :o ale planów o czyms zapomnialem?
  4. Budapesz 2x CACIB, potem Europejska, ponownie Bratyslawa i moze wreszcie Rosja :wink:
  5. czekam na miot który prawdopodobnie będzie dopiero pod koniec 2006 roku :P wiec jeszcze troszke :wink: a Ty Nitencja gdzie planujesz jakies wystawy? moze coś zagranicznego? szykuje się wieksza ekipa na kilak wyjazdów - jak masz ochote zapraszamy :wink: zdruffko :D
  6. Nitencja na sunie ze Skandynawii pewnie jeszcze troche poczekam :wink: Rybko podcinałaś już Lilu? :roll:
  7. tak jak pisze Rybka ta sunia to owoc miłości Faridda i jednej czeskiej suni :lol: wlasnie skonczyla 8 tygodni wiec już czas żeby po nią pojechać. Na dizeń dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć czy zostanie u mnie czy trafi do innego domu. Wszytsko wyjasni się w ciągu kilku najbliższych dni. Bardzo bym chciał ją zatrzymać ( mama 2x zw europy, multich.) ale nie wiem czy moge pozwolic sobie na kolejnego psa :roll:
  8. ja wiem ale mnie to strasznie intryguje bo u goldenow jest calkiem na odwrot co prawda nie robia sie czarne :lol: ale z bialego w zloty 8) w zyciu zreszta nie widzialam mlodego softa :( a masz okazje :evilbat: wiem :( nie doluj mnie :cry:dobra już nic nie mówie :wink:
  9. ja wiem ale mnie to strasznie intryguje bo u goldenow jest calkiem na odwrot co prawda nie robia sie czarne :lol: ale z bialego w zloty 8) w zyciu zreszta nie widzialam mlodego softa :( a masz okazje :evilbat:
  10. Rybka one wszystkie rodzą się bardzo ciemne i z wiekiej jaśnieją Lilu też taka była :wink: SH wiem wiem pomyślimy :wink:
  11. ciesze sie że sie podoba :lol: :lol: :lol: widac po oczkach że będzie konkretna :P cały czas sie zastanawiam czy ją zostawić :roll:
  12. a ta mała dziewczyna już za kilka dni będzie w Polsce :lol: :lol: :lol: :wink:
  13. witajcie :wink: Rybko i Utaap braciszek Waszych softów już zadebiutował na wystawie :lol: 44.11 na wystawie w Raciborzu mały Armando Mario dostał : Najlepsze szczenie w rasie :angel: :angel: :angel: teraz kolej na dziewczyny 8)
  14. no baaa 8)
  15. Marta wstaw tez na offa fotaski :wink:
  16. teriery wysokonozne - Angela Ban pierwsze słysze :roll:
  17. czy w Głogowie za szczeniaka jest pełna opłata? jak to było w poprzednich latach :roll: pozdrawiam
  18. Flaire nic mi nie wiadomo na temat zakładania przez Rybke hodwli. Wydaje mi się że dobrze robi że pyta o wszytsko już teraz a nie na 5 minut przed kryciem. Oczywiście trzeba poczekać i zobaczyć czy z obiecującego szczeniaka wyrośnie dobry dorosły pies jednak uważam że na takie pytania nigdy nie jest za wcześnie pozdrawiam :wink:
  19. my dopiero raczkujemy i od skandynawów mozemy sie naprawde bardzo duzo nauczyć :wink:
  20. Korona nie nie do Ciebie :wink: Orsini no to zgadzasz sie jednak że takich przeciętnych psiaków tez nam potrzeba :D zdrowych ładnych ale nie wybitnych 8) nie każdy potrzebuje psiaki na wystawy, ludzie chca mie też psiaka do domu ale rasowego z papierami żeby mieć pewość że szczeniak wyrośnie na to co ma wyrosnąć :lol: pozdrawiam :drinking:
  21. co ma piernik do wiatraka??? :roll: :roll: :roll: przecież to jest nie realne żeby rodziły sie same wybitne psy i jak to sie ma do pytania Rybki? 95% wszytskich psów na wystawach jest przeciętna dobra lub bardzo dobra ale nie wybitna dodatkowo nie ma pewności że wybitny ojciec i wybitna matka dadzą takie potomstwo.... więc co proponujesz zakazać hodowli bardzo dobrych psów??? wtedy wszytsko zejdzie do podziemia i dopiero sie zacznie........
  22. ale to Rybka pyta a nie Beata :lol:
  23. i tylko o to chodzi :wink:
×
×
  • Create New...