-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
[quote name='evel'] Ojej, biedny. Moja suka przede mną ucieka, jak się orientuje, że zamierzam zabrać się za jej grzywę (jakiej nie powstydziłby się dorodny wilk rodem prosto z Syberii, w szacie zimowej) :eviltong:[/QUOTE] Dał radę, przy moim postrzelonym sznaucerze to oaza spokoju i cierpliwości ;) Niezwykłe uczucie kiedy każde ciachnięcie nożyczek nie wiąże się z szarpnięciem głową/próbą zjedzenia nożyczek/próbą sprawdzenia czy przypadkiem nie odcinam jakiejś części ciała :D Maszynką nie dałabym rady, bo jedyne ostrze jakie posiadam do 1,5 mm. Szkoda, że zdjęć nie zrobiłam, to nawet bym się pochwaliła :D
-
[quote name='Ewa&Duffel'] [B]Kamila,[/B]tak maszynką ;) przy jego kłakach na szyi nożyczkami się schodzi wieczność, a nie musi być idealnie obcięty, na wystawy i tak nie jeździmy ;)[/QUOTE] Ten golden, którego robiłam ma podobną ilość kłaka.. nie pytaj ile go robiłam degażówkami i jak na mnie patrzył :diabloti:
-
Dużo lepiej wygląda ;) Ja ostatnio robiłam psa koleżanki i podobno wyszło całkiem znośnie :p
-
[quote name='Unbelievable']o ile ktoś ma i nie gardzi :diabloti:[/QUOTE] Mam nieodparte wrażenie, że to (ż)aluzja do mnie :diabloti: Taka wdzięczność :placz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']a dopiero była pomarszczona :eviltong:[/QUOTE] To swoją drogą :diabloti: -
Ja - generalnie przeciwniczka wycinania czegokolwiek bez wskazań - zaczęłam się poważnie zastanawiać nad sterylką. Od guzów sutka to jej raczej już nie uchroni, ale nawet dla samego faktu ropomacicza myślę, że warto.. Szykuję się psychicznie na jesień, zobaczymy. Nie ma co czarować - powikłania też się zdarzają niestety, stąd ta decyzja jest tak trudna :shake:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Hania jest mega ! Taka kompaktowa :) -
Oj to dobrze, że macie to już za sobą.. Ja już się tyle naoglądałam ropomacicz, że masakra :shake: Pięknie Ci dorośleje ta Twoja panienka :loveu:
-
Bardzo chciałabym pomóc, ale nie wiem jak.. Wszystko w swoim czasie, ale dobrze, że próbujesz :calus:
-
Jak tam się czujesz? :calus:
-
Grattki dla Lotinka za złoto ;) I jak Raputek dzisiaj?
- 21590 replies
-
Ja też zaciskam !!!
-
[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5725/dsc0029gr.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/881/dsc0910ir.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/7811/dsc0737ii.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3701/dsc0876b.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9214/dsc0926ny.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8324/dsc1056y.jpg[/IMG]
-
ciociu.. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9440/dsc0806v.jpg[/IMG] pomocy ! [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7541/dsc0807x.jpg[/IMG] pa.. [IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1572/dsc0706a.jpg[/IMG] c ! [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/6827/dsc0708h.jpg[/IMG] rozbiegana :loveu: [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7930/dsc0733xv.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/1088/dsc1072v.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6752/dsc0917ge.jpg[/IMG] [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/4288/dsc0909k.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1865/dsc0862e.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8236/dsc0817d.jpg[/IMG]
-
[quote name='Unbelievable']Nie wierzę, zdjęcia, tak szybko! :evil_lol: ostatnie jest genialne :mdleje: :loveu: dzięki wielkie za spacerek i mam nadzieję że będzie powtórka :cool3:[/QUOTE] Ha ! Umiem zaskakiwać, co? :p Ja również dziękuje i czekam na kolejny spacerek (i szarpaczek :diabloti:) A z fotkami dopiero się rozkręcam :razz:
-
Brumi w Warszawie [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7581/dsc0002og.jpg[/IMG] Rodzinka w komplecie :diabloti: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/2136/dsc0899e.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5281/dsc0774t.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6123/dsc0887t.jpg[/IMG]
-
Wpadłam się pochwalić, że robiłam wczoraj goldena :lol: :diabloti: I będę trzymać za Was kciuki w sobotę !!!
- 21590 replies
-
[quote name='klaudusia0219']Marsem go jade już troche, ale sierści to on ma od cholery i końca nie widać :D[/QUOTE] No cóż.. miniaturka to to nie jest :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']tak , będę :)[/QUOTE] O to może uda mi się do Ciebie podskoczyć na chwilę :) Możesz się mnie spodziewać :p -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']za niedziele to trzymajcie mocno kciuku , bo Mieczysław jest sam w klasie i by chciał nie siedzieć ;) a Hania ma 6 konkurentek :mdleje:[/QUOTE] Wybierasz się do Nowego Dworu może? :razz: -
Tak, ja nie zmieniałam numeru ;) Piątek spoko, do 17 gdzieś tak mam czas ;) To pisz/dzwoń na kom w razie czego, bo czeka mnie cięzki tydzień - krążę między rzeźnią/stacją unasieniania/uczelnią/kliniką/domem i mogę nie mieć siły doczołgać się do komputera :diabloti:
-
Mayka super teraz wygląda, dobrze, że udało Wam się ją odchudzić! A co do fryzury Aresa.. już chciałam chwalić, że tak fajniej wyszło przejście głowa - szyja.. i nagle zobaczyłam.. KITĘ :mdleje: :diabloti:
-
[quote name='Unbelievable']ja mam dla szczura comfort compact 1 taśmę i w zupełności wystarcza[/QUOTE] Ja dla Galiny (ok 8kg) również ;)