Jump to content
Dogomania

Amber

Members
  • Posts

    3568
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Amber

  1. Ależ ty masz Tinka wymyślne sny :lol: Całe szczęście to tylko sen :)
  2. To już wiem od dawna... Tylko w takim razie gdzie inne szatańskie plugawości? Dziki sex, dragi, alko, hazard czy techno w moim życiu? :hmmmm: Uuuuh zaraz, nie mogę pisać, bo grzmocę się z takim jednym, wciągając kreskę, popijając wódką, spiesząc się do kasyna... I kurna nic nie słychać przez ten łomot! Zaraz wracam... :shake: :evil_lol:
  3. Buuuu a ja lubię HP i kucyki :placz: Czy to znaczy, że szatan się mną interesuje? :saeek:
  4. Że ktoś może mieć sentyment i lubić szczególnie jedną, jedyną rasę albo grupę? I, że czasem lepiej poczekać na TEN moment zamiast rozmieniać się na drobne?
  5. Choćby to, że nie jest żadną rasą. Oczywiście jeżeli komuś rasa nie robi różnicy to nie ma gadki, ale omry zawsze lubiła szczególnie rottki. Dalej nie ma co tego ciągnąć chyba, bo 2 osoby gadające o upodobaniach trzeciej, której nie ma, to masło maślane w najgorszym wydaniu.
  6. Czystej rasy molosem nie jest ;)
  7. Ponieważ zawsze miała słabość do rottków i ogólnie molosów, a myślę, że sentyment w tym przypadku też robi swoje ;)
  8. No widzisz, a ja mam psa wymarzonego, który jest szczytem moich pragnień. Że nie jest idealny - nikt nie jest, dla mnie jednak to bez znaczenia, bo liczy się moje odczucie. Że się tobie nie udało, no cóż, może jeszcze kiedyś się uda ;) Dla kogoś innego mój wymarzony pies mógłby być najgorszy na świecie i na 99% tak by było :evil_lol:
  9. Uuuu zaniedbałam własną galeryjkę. How awful. To dlatego, że nie mam żadnych fotek... ;) W każdym razie odebrałam wyniki bakteriologi z łapy. Pałeczka ropy błękitnej :diabloti: Całe szczęście to co dostawał było dobre i tylko przedłużył wet lek o 5 dni. Jutro kończymy podawanie. No i łapa już lepiej wygląda. Wyglądała by w ogóle super gdyby dziś w nocy się do niej nie dobrał i znowu nie rozlizał. Myślałam, że go uduszę... Durny kundel, jeszcze jedna taka akcja i go sprzedam :p Weci w klinice nazywają go pacjentem specjalnej troski i zawsze tylko głowy im wystają jak z nim przychodzę z pytaniem "co tym razem" i nigdy ich nie zawodzę :diabloti: Bo inne pieski to nuda, zapalenie gardła albo kaszelek, a Jari zawsze wymyślnie. Gronkowiec albo inna ciekawa bakteryjka :evil_lol: Wielki ropień na głowie albo rana ociekająca ropą... Coś się dzieje :eviltong:
  10. [quote name='omry']Jeśli nadejdzie już ten czas, kiedy będę mogła powiedzieć, że tak, możemy wziąć kolejnego psa, to najprawdopodobniej będzie to rottweiler. Albo z adopcji, albo z hodowli, wyjdzie w praniu. Mimo to dopuszczam jednak do siebie myśl, że może to rottek nie być, bo spotkam na swojej drodze psa takiego jak Brutus, z którym nagle zapragnę żyć i jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie zdrowemu rozsądkowi, to zamieszka z nami, a plany o rottku trochę rozciągną się w czasie. Po raz kolejny, jak to w życiu.[/QUOTE] No ja też tak myślałam, ale jak piszę, TŻ mnie sprowadzał na ziemię i dzięki niemu w sumie mam to co mam, a nie coś innego ;) [quote name='Unbelievable']pod warunkiem, że ten pies spełni nasze oczekiwania ;)[/QUOTE] Każdy ma jakieś swoje wyobrażenia jaki ten wymarzony pies na być. Dla jednych to rasa, dla innych charakter, dla jeszcze innych to i to, a jeszcze jeszcze dla innych to po prostu pies jakikolwiek by nie był. Ja piszę o efekcie końcowym. Mam taki w domu po wielu latach i jest to bardzo fajne uczucie.
  11. Ja powiem tak. Też się "zakochiwałam" nie raz w różnych psach i chciałam je "na już", ale mój TŻ, który jest chyba bardziej przytomny zawsze mówił wtedy "e, poczekaj, kupisz sobie w końcu tego, którego naprawdę chcesz". No i poczekałam i nie żałuję, a nawet mam jeszcze większego świra na punkcie dobków niż miałam ;). Oczywiście każdego psa, którego już się weźmie pod dach traktuje się wyjątkowo, ale nie wiem czy nie plułabym sobie jednak w brodę, że cały czas odwlekam kupno tego jedynego, wymarzonego, przez to, że wcześniej wzięłam innego. Najcudowniej jest wzdychać do psa, którego ma się pod swoim dachem, wiedząc, że to jest właśnie to i tylko to. Że lepiej już być nie może.
  12. Jak nie pomagam? Zależy jak na to patrzeć. Info zawsze jest w cenie ;)
  13. To ten sam pies? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/186166-Brutus-w-typie-doga-kolejny-raz-zawi%C3%B3d%C5%82-cz%C5%82owiek-KOLEJNY-ZWROT-Z-ADOPCJI-Brakuje[/url]
  14. [quote name='Okamia']U mnie też rodzina namiętnie czyta ;) Filmy też uwielbiam oglądać. Czasami ubolewam nad tym że nie mam czasu chwycić książki i poczytać chociaż chwilę. Ale bez przesady - żeby 30letnia osoba nie nadążała z czytaniem napisów w filmie to coś tu naprawdę nie halo. Przeraża mnie ten coraz częściej występujący analfabetyzm wtórny.[/QUOTE] Nie używana umiejętność po czasie zanika i to jest chyba klucz do tej tragedii. Dlatego nawet siedzenie w necie ma swoje plusy, bo można czytać głupoty, ale chociaż się czyta :lol: To samo jeżeli chodzi o tabloidy.
  15. [quote name='Okamia']Spoko. Zabiła mnie znajoma 30letnia, która pojechała na film z dubbingiem (sic!) bo nie nadąża z czytaniem napisów :evil_lol: Co do HP i Tolkiena to bym chyba rozwaliła na miejscu :diabloti: Zwłaszcza jako miłośnik fantastyki. To ja chyba czytam za wszystkich polaków - 1 tydzień stycznia a ja już 3 książki przeczytałam :shake::evil_lol:[/QUOTE] Nawyk czytania się albo ma albo nie ;). Ja akurat pochodzę z rodziny namiętnie czytającej, choć sama przyznam, mogłabym czytać więcej. Ale nadrabiam filmami, które są moją miłością nr. 1 ;) Natomiast jest sporo osób, które żyją w artystycznej pustce. Między jednym programem TV, a drugim. I to oni są zawarci w tych statystykach.
  16. [QUOTE]tak w temacie statystyk - Polak rocznie czyta jedną książkę - to albo otaczają mnie nie polaczki albo my czytamy za innych :evil_lol:[/QUOTE] Otaczają cię nie polaczki. Ja znam takich co a) nie czytają bo nie widzą w tym sensu b) nie czytają, bo mają problem z samym czytaniem + nie widzą w tym sensu :diabloti: Ostatnio usłyszałem tekst czy Tolkien to ten od Harrego Pottera?
  17. Bynajmniej ≠ przynajmniej. Bynajmniej jest zaprzeczeniem... ;)
  18. To jest niebezpieczne nawet, bo nie ma się pełnego dostępu do pedałów. Ja jestem z tych co wolą siedzieć dalej niż bliżej... Mam jeszcze jeden samochód, taki pół sportowy i tam za to siedzi się bardzo nisko i głęboko, a ostatnio chyba się regulator fotela zepsuł, że trzeba się unosić zza kierownicy, żeby cokolwiek lepiej zobaczyć :eviltong: ale jest to i tak mniej wkurzające do siedzenia zbyt wysoko i zbyt blisko ;) No i fotel fotelem, ale sprawdzałaś panel kierownicy? Może jest ustawiony za nisko?
  19. [quote name='vege*']Fotel miałam ustawiony ideolo ale jak się przyjrzałam też innym samochodom to pod kierownicą inne samochody nie mają takiego 'wybrzuszenia' jak swift ;)[/QUOTE] To dziwne, bo tak się nie da jeździć zasadniczo ;) Moja matka jest niższa ode mnie i sobie wyżej ustawia fotel zwykle i jak po niej wsiadam to mogę mieć najwyżej siniaki na kolanach :eviltong:
  20. To nie samochód jest dziwny, tylko miałaś fotel źle ustawiony (albo panel kierownicy) ;)
  21. Amber

    galeria Vato :)

    [quote name='Karilka']Amber - zostań z dobermaniarzami, koniecznie. Jeden dzień to kropla w morzu potrzeb:razz:. 20km to już jest ładny dystansik. Dobrze, że to jest maj i nie powinno być mocno upalnie...[/QUOTE] Bardzo bym chciała i może coś na ten temat podumam. Mam trochę przeszkód, miedzy innymi będę musiała wymyślić kto zajmie się moimi 2 jamniczkami pod moją nieobecność, jak przetransportować rower (mam mały samochód) no i czy w ogóle nic mi nie wypadnie... Cieszę się jednak, że z roku na rok impreza się rozkręca bardziej i dołączane są coraz to nowe atrakcje :)
  22. Amber

    galeria Vato :)

    Brzmi fajnie i w ogóle dobrze, że coś takiego jest sprawdzane :) Ale zapewne będzie w innym dniu niż wystawa, a raczej nie damy przyjechać na więcej niż 1 dzień :roll:
  23. Amber

    galeria Vato :)

    No brzmi ciekawie i pies by pewnie dał radę ale gorzej ze mną :evil_lol: Ja na Łódź też się szykuję jak co roku... Mam nadzieję, że Jari wyładnieje do tego czasu :eviltong:
  24. Amber

    galeria Vato :)

    Co do jest test kondycyjny? I do czego służy? Pierwszy raz słyszę o czymś takim...
×
×
  • Create New...