A ja tez jade do Lodzi,ale tylko jako widz. A Mimi bardziej przypomina haszczaka niz te psy Moskalika :wink:
[quote] Ale źle nikomu nie zyczę, trzymam kciuki za wszystko co biega, [b]ma dwa jaja[/b], i nie siega brzuchem do podłogi, jak niektóre husky.[/quote]
A za suczki to juz kciukow nie trzymasz? :lol: