-
Posts
6914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zaba14
-
Wszystkiego NAJ dla Akiry!! [img]http://www.sklep.centaurus.org.pl/product/image/7367/WOL-ZWYKLA.jpg[/img]
-
Dokładnie, a moja mama jeszcze mi powtarza, że nie byłam przy starzeniu się Mikiego, a on wtedy wymagał dość dużej opieki, bo 3 razy dziennie żeby z nim wyjść to było zdecydowanie za mało, a człowiek robi się coraz starszy, i słabszy ... Jednak rodzicom nie będzie się nudzić, bo w czerwcu zostaną dziadkami ;) moja bratowa jest w ciąży więc rodzice zadowoleni :) Miya dziś miała ekstra kolacje bo dostała mięso z owcy i indyka, wymyła aż michę :P
-
Nie rodzice nie chcą już zwierzaka ;) nie na 4 piętro, bez windy, już nie mają na to siły . Gdyby nie to, to być może by się zdecydowali na starszego psa z schroniska, ale gdy trzeba wyjść na zakupy, a to jeszcze do koleżanki wskoczyć i co najmniej 3 razy wyjść z psem to już za dużo .
-
Super jest !! :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-sAZuGu6HBns/T0a66NbKDlI/AAAAAAAABCg/WiIgGifjaN4/s512/15.JPG[/url]
-
Kotka ma super umaszczenie :)) pewnie szybko znajdzie się chetny na nią:)
-
[url]http://www.manteufel.kylos.pl/fora/dogo%20spacer%20laylamarzec2012/DSC01576.jpg[/url] super mimika :D :D
-
Piękne te niedźwiadki, a jak z ich pielęgnacją?? :>
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
zaba14 replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Masz zdjęcia rodzeństwa Jaxa?? :> -
napisz do pełnej miski kiedy będą mieć dostawę ;)
-
Z tym że lepiej eLke na maksa zmniejszyć niż eMke zwiększyć, bo przy zwiększeniu widać czarny rzep, niby nic, a jednak wkurza :P
-
Może Ezy dog? ma chyba 35mm w eLkach ? [url]http://pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-obroza-Neo-Classic-Large-niebieska/1233[/url]
-
To XL zmniejszona na maksa bo moja sucz ma 40cm w szyi ;) Ja kiedyś kupiłam chyba za 50zł XXL z rogza, ale za wielki na moją sukę i ten zatrzask gigantyczny :P na duże i masywne psy rewelka!! :) sugarr a co Ty masz za psiaka??
-
Ja fankom królików nie jestem, ale te zwisłouche są urocze :) zresztą wszystkie króliki są śliczne :) a Peeper jest super! moja koleżanka miała identyczną króliczyce :) niestety nie nacieszyła się nią długo, po adopcji pożyła chyba tylko z rok :( weterynarze rozkładali ręce, nie pamiętam o co chodziło... ale miała super charakter, wskakiwała na łóżko jak moja koleżanka oglądała tv, zeby się koło niej położyć, fajny charakter miała :)
-
piękny jest :P nie planujecie wycieczki do Kinsale? :P
-
Moja raz jeszcze w turkusie [img]http://img841.imageshack.us/img841/6393/dsc0281v.jpg[/img] [img]http://img717.imageshack.us/img717/7595/dsc0275qt.jpg[/img] Czekamy teraz na różowego lupine i szelki z ezy doga mam nadzieje że rozmiarowo już będzie okej :P
-
Nigdy wcześniej nie miałam takiej smyczy i też byłam bardzo zadowolona ;)
-
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-XMVh1goL9NE/T0psG7U4a6I/AAAAAAAANFc/wgBSrUHF7Ks/s640/IMG_2927.jpg[/url] ładnie już wygląda! :)
-
Ja dostaje gorączki jak widzę psie kupy pod moimi oknami, a domek jest parterowy więc widok uroczy ?? Osiedle domków i tylko jeden pies chodzi non stop bez nadzoru, luzem.. wkurza mnie to strasznie bo nikt po nim nie sprząta, świnia jestem i czekam żeby cyknąć mu zdjęcie, bo właściciele jak widać po nim nie sprzątają, a wolą zeby srał poza ich ogródkiem :/ ... kurcze sama sprzątam po swoim psie w ogródku, ale po obcym psie, przed moim domem? Kurde... :/ to chyba przesada... a ja po tej trawie chodzę... bawią się dzieci które mi nie przeszkadzają i dziwie się że rodzice tych dzieciaków nic z tym nie robią..
-
Ja niestety jestem w dołku :/ moja suka zawsze psy ignorowała, wczoraj byliśmy w lesie i napadły na nas trzy setery :( niestety jeden nie był zbyt przyjazny, pokazywał zęby i szczekał na sukę, ciężka sprawa bo obtoczyły ją trzy duże psy, była tak wystraszona że masakra :/ właściciele spokojnie szli z dzieckiem na rowerku, smyczy nie używali bo po co :/ i niestety dziś mi suka na spacerze wyskoczyła z zębami do psów większych od siebie :/ więc nie dość że ma teraz ciężki wiek, to jeszcze muszę zacząć odkręcać.. mam nadzieje że pójdzie gładko, ale nie poznaje własnego psa... :/
-
[quote name='Kateczka']w zwiazku z tym, ze mam juz dwie obroze ezydoga...i ejstem mega zadowolona czas na szelki... intersują mnie te: [url]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-szelki-Quick-Fit-Large-czerwone/3815[/url] tylko kurde nie wiem czy L czy XL.....obroze mamy XL ale jest na zakrycie całego samoprzylepnego paska...czyli mogłaby byc L Piesek Akita ;) XL nie ma...i nie wiem czy czekac kolejny miesiac bo juz dawno miały dojechac...[/QUOTE] Zamówiłam eMke dla stafika, odesłałam wyglądało to jak na pinczera :D czekam teraz na eLkę więc na Akite pewnie XL :)
-
Moja wchodzi odważnie do weterynarza, zaczyna się trząść jak musi stać na stoliku ;) ale ona nawet po sterylce, wbiegła na wyciągniecie szwów z radością... mój poprzedni pies znał drogę do weta i bardzo często w połowie drogi mówił "Nie idę dalej" :P
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
zaba14 replied to LadyS's topic in Foto Blogi
Bardzo niziutki jest , ile on ma w kłębie? :) fajny taki, wariat, mały, szalony... człowiek chociaż wie że ma psa :D :D bo małe i mało zadziorne psy... to już nie to samo :P -
i jak tam Alan już chodzi na regularne spacery? ;) co tam u was słychac?
-
Biały lonżowany konik, czyli jack russell terrier Jax i ferajna - zapraszamy!
zaba14 replied to LadyS's topic in Foto Blogi
haha biedny ten podchalan, czyżby Jax planował odgryźć mu nos? :> [url]https://lh5.googleusercontent.com/-ffBxC2piKH4/T1tNBySqAkI/AAAAAAAAAfA/ZYXkgd-hTlA/s512/P3100120.JPG[/url]