Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/01/14 in all areas

  1. Akurat z tymi wyzwiskami podstarzały, dziad itd, to trochę zluzujcie, bo my też kiedyś będziemy starzy, taka kolej rzeczy i akurat nie ma co tutaj wyzywać wiekiem. Zaśmieciliśmy cały temat gównoburzą, więc może czas ją zakończyć? Już bez wyzwisk i wywyższania się. Jak ktoś będzie potrzebować pomocy w doborze psa, wejdzie na to forum i odrzuci go to, że jest taka, a nie inna atmosfera. Także wszyscy zluzujmy i uznajmy, że jest rozejm.
    -1 points
×
×
  • Create New...