[quote name='grzenka']Nie mam pjecia co mogłabym napisać:-(
Czy to szczeniorek?:placz:[/QUOTE]
To jest tragedia jakich mamy bezlitosnych prostaków na wsiach.serce mi płacze nad tymi psami,a zwłaszcza nad tym szczeniaczkiem:-(.jak za tydzień nie będzie poprawy to ja bym uwiązał na łańcuchach właścicieli tych psów:mad:,może wtedy by odczuli na własnej skórze co odczuwają te biedne psiaki.