[quote name='barb']Dziękujemy ogromnie za przybycie.:lol: Jesli chodzi o mnie to sporo wiem o Twoim hoteliku z wątku Filona. :lol:
Gdybyś przytrzymala choć przez tydzień miejsce to może uda się zapytać o zdanie wszystkich którzy udzielają się na watku Barta - a przede wszystkim deklarowiczow. :lol:[/QUOTE]
Przetrzymam, tylko bardzo proszę , aby któraś z Was napisała mi PW jak tylko podejmiecie decyzję. Czasami gubię się w tych wszystkich wątkach.
A Bart jest prześliczny :) Nie wiem czemu nie ma jeszcze domu! Może warto byłoby zainwestować w wyróżnienie na tablicy.pl i podać do kogoś innego kontakt?