Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/24/14 in all areas

  1. [quote name='arnold']Ja wchodząc na ten portal w swojej naiwności myślałem, że to tylko pomoc dla psów tu jest. Sam zabrałem starego psiaka / sorry Diego :) / ze schroniska w Edynburgu gdzie warunki są jak w Pl w hotelach dla ludzi. Chciałem się czegoś dowiedzieć na dogo o życiu z psiakiem, pielęgnacji, jedzeniu. A dowiaduję się zupełnie czegoś innego. dokładnie-prawdę napisałeś! tutaj w swojej naiwności nie jesteś sam niestety:( Zębaty był w hotelu stzw(na stronie www.nadir.hpu.pl)znajduje się link do tego hotelu-WZTS,gdzie jedne i te same osoby prowadzą stowarzyszenie dla zwierząt,płatny hotel dla zwierząt,usługi weterynaryjne i księgowość....więc pod przykrywką pomocy zarabia się kaskę -proste: poczytaj sobie na fb stronę nadira,bazarek z opisem i połącz fakty.Ludzie tacy jak ty,wpłacają tam kasę na psiaka pod "opieką"stowarzyszenia po czym to stowarzyszenie płaci sobie na drugie konto 300zł za pobyt psa w swoim hoteliku....tak samo sobie przelewa kasę za leczenie psiaka etc.Fionka na którą przekazane zostały pieniądze od Zębatego jest właśnie w tym samym hotelu:( poproś o jakiekolwiek rozliczenia,faktury-tak jak inni to robią,czytelnie,uczciwie i klarownie,a ciekawe co dostaniesz? zapytaj o potwierdzenie tej dobrej opieki,w tymże hoteliku-skanów badań,faktur za dobrą karmę....czytelnych rozliczeń.Poczytaj wątki psów z tego hoteliku-np.Cindi,Timura,Rikiego,Perona....otworzą Ci się oczy jaka tam jest wspaniała opieka i vet...Zasada w tym miejscu tzn.hotelu jest prosta-płać i nie pytaj,wierz w to co ma być "dobrze"napisane,a jak dalej będziesz drążył temat-możesz zostać wrogiem.To co tam się dzieje i jak....poczytaj,a sam się przekonasz! zobacz na facebooku wydarzenie-Mam na imię Gregor....pies pod skrzydłami stowarzyszenia Nadir,zbiera od darczyńców datki,jest bazarek na utrzymanie psów w hotelu,koszt 300zł/miesiąc - i tak jak pisałam,nadir(czyli te same osoby)przelewają sobie z konta nadira na swoje drugie konto,ale już to "hotelowe" uzbierane pieniądze....i tak się robi kasę na utrzymanie rodziny,oczywiście twardo pomagając biednym pieskom!!! cóż za chory układ,brzydzę się takimi ludźmi i tymi co to ukrywają! 1.01.2014 na stronie schroniska Jastrzębie Zdrój jest rozliczenie za pobyt Falko w tym samym hotelu(po znajomości) pobyt małego psiaka-300zł+204zł vet+195zł karma....a tak na marginesie-wiem,że proponowano dom tymczasowy za karmę dla staruszki Fionki,ale ze względów politycznych nie dano jej,no bo układy koleżeńskie nie pozwoliły na to:( a że za te pieniądze,które tam się ładuje za ten hotel można by wyciągnąć kolejne 2-3 psiaki ze schronu....ale kogo to interesuje! napisze się kolejne łzawe wezwanie do deklaracji na kolejną bidę i znów będzie kasa-zobacz sobie wydarzenie białego pudla z tego schronu-Frugo....szkoda słów,brak mi słów na takie postępowania! Układy,kolesiostwo i tyle...
    1 point
×
×
  • Create New...