Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/06/13 in all areas

  1. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']W tym roku na pewno do Olkusza pojechały 2 psy z gm. Jasło-miasto (przyjęte w Olkuszu 10 stycznia), 1 pies z gm. Korczyna (3.01 przyjęty w O.) i jeszcze ten ostatni haszczak z gm. Dukla. Na dwa pierwsze mam kopie potwierdzenia przyjęcia z własnoręcznym autografem pana P. Gmina Tarnowiec, Chorkówka zostały trochę uświadomione i postraszone, więc mam nadzieję teraz się boją wysyłać już psy do Olkusza. Gm Jedlicze w zeszłym roku woziła do O., w tym roku mają podpisaną umowę z Cieszynem. W zeszłym roku prawie wszystkie okoliczne gminy zlecały wywózkę zwierząt do Olkusza[/QUOTE] Dzieki za informacje, od poniedialku zaczne dzialac. najpierw telefonicznie zebym sie zorentowala w sytuacji a pozniej poleca pisma. Mam dla gmin rewelacyjna informacje, trzeba tez postarac sie o kontrole NIK w jedlickim zakladzie komunalnym. A czy ktos byl w jedlickim zakladzie, widzial miejsce przetrzymywania zwierzat? Czy jedlicki zaklad jest zgloszony do PIW jako organu nadzorujacego?
    -1 points
×
×
  • Create New...